آموزش جامع ساخت دابسمش و کلیپ خنده دار + دانلود برنامه

طرفداران اپلیکیشن های دنیای مجازی که قبل تر به دنبال سلفی گرفتن از خودشان بودند، به تازگی با داب اسمش سرگرم شده اند. اپلیکیشنی جذاب که به سرعت در میان مردم سراسر دنیا و نیز هم وطنان ما محبوبیت پیدا کرد. اینکه این اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد در این آموزش توضیح داده خواهد شد. پس همراه ما باشید…


درباره ی داب اسمش :

داب اسمش یا دابسمش یا Dubsmash نام اپلیکیشنی است که برای اندروید و Ios طراحی شده است و طرز کار آن به این صورت است که کاربر میتواند یک قطعه یا آواز یا صدا را انتخاب کند و بر روی آن لب خوانی کند که این کار بر خلاف کار دوبله کردن است.برخلاف دوبله کردن که یک هنر است و از عهده ی هرکسی بر نمی آید طراحی یک داب اسمش کار ساده ای است و هر کسی براحتی میتواند بر روی صدای مورد علاقه اش تصویر بگذارد و تعداد بالای فیلمهایی که هموطنان ما در فضای مجازی قرارداده اند نشان از این واقعیت دارد.

 

این برنامه توسط سه برنامه نویس آلمانی به نامهای ” دورپل ” ، “تاسچیک” ، “کرنگ”  ساخته  و به سرعت در سراسر دنیا فراگیر شد، بطوریکه برنامه سازان تلویزیونی نیز از طرح داب اسمش استفاده کردند و در ایران هم مسابقه ی “ثانیه ها” نمونه ی آن می باشد.

 

طرز کار برنامه به این صورت است که ابتدا باید یک صدای مناسب با چهره  و تم شخصیتی خود پیدا کنید و با دوربین تلفن همراهتان یک ویدئو که در آن لب خوانی میکنید ضبط نمایید.انجام این کار علاوه بر ایجاد سرگرمی و پر کردن وقت فراغت باعث خلاقیت های زیادی در بین طرفداران آن شده و هر کسی سعی دارد به نوعی خودش را بیشتر به نمایش بگذارد.

نکاتی راجع به داب اسمش که بهتر است بدانیم:

-برای استفاده از برنامه باید سن شما بالاتر از ۱۸ سال باشد!

-فیلمهای تولید شده توسط شما در تلفن همراهتان ذخیره میشود و کسی امکان تماشای آن را ندارد مگر آنکه آن را با سایرین به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرويس اخبار و آموزش اندرويد سيتی