آخر هفته چی بازی کنیم؟ (The Walking Dead و ...)

 

برای این آخر هفته قصد داریم بازی هایی را برای شما معرفی کنیم که بیشتر هیجان انگیز باشد. در گوگل پلی بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید به وفور دیده میشود که در سبک های مختلفی وجود دارند. با بررسی های مختلف برای این هفته سه بازی از پرکاربرترین بازی های هیجان انگیز را برای شما معرفی میکنیم.

 

The Walking Dead: Season One

ماجراجویی
کمپانی تل تیل با انتشار این بازی تمام کاربران را شکفت زده کرد. بازی مردگان متحرک در فصل اول خود دارای خط داستانی جذابی است که کاربر را با خود همراه میکند همچنین بر روی شخصیت سازی نیز به خوبی کار شده است. در طول این بازی باید تصمیم های سختی بگیرید. بازی از نظر گرافیکی کامل و بسیار جذاب است. بازی مردگان متحرک فصل اول شما را میتواند ا ساعت ها سرگرم نگاه دارد. این بازی در گوگل پلی رتبه ۴٫۵ را بدست آورده و بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (The Walking Dead و ...)

 

 

Guns of Boom – Online Shooter

اکشن
مدت ها است که به بازی های اکشن توجه بیشتری میشود به این ترتیب شاهد بازی های خوبی در این سبک هستیم. یکی از بازی های خوب در این زمینه، بازی  Guns of Boomکه یک بازی آنلاین و گروهی است. یکی از مزیت های این بازی آن است که کار با آن در صفحه کوچک موبایل بسیار آسان است. این بازی همچنین دارای طراحی سه بعدی جذاب و گیم پلی ای عالی میباشد که از بازی کردن با آن لذت خواهید برد. در این بازی کافی است به دشمنان خود شلیک کرده و آنها را از پا بیندازید. این بازی در گوگل پلی رتبه ۴٫۶ را کسب کرده و در سراسر جهان بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (The Walking Dead و ...)

 

 

The Wolf Among Us

ماجراجویی
این بازی نیز ساخته کمپانی تل تیل میباشد.کمپانی تل تیل در بازی های خود دست به کارهای خلاقانه ای زده است؛ به همین جهت بازی های ساخت این کمپانی به سرعت از محبوبیت بالایی برخوردار میشوند. در این بازی نیز شاهد خط داستانی جذابی هستیم. بازی درباره جنگ بین گرگ در داستان شنل قرمزی و چوب‌بر است. اما در این بازی گرگ مانند ما یک شهروند عادی است و به دنبال صلح مجبور است با دشمن خود که شخصیت منفی دارد، بجنگد. در این بازی نیز مانند دیگر بازی های ساختته این کمپانی باید تصمیمات سختی بگیرید پس بهر است دقت کنید. (البته تصمیم درست و غلط وجود ندارد اما هر تصمیم راه شما را تغییر میدهد) این بازی در گوگل رتبه ۴٫۴ را کسب کرده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (The Walking Dead و ...)

 

نظر شما درباره بازیهای پیشنهادی این هفته جیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی