آخر هفته چی بازی کنیم؟ (SimCity BuildIt و ...)

 

عید نزدیک است! طبیعتا در ایام نوروز اوقات فراغت بیشتری وجود دارد. این هفته بازی هایی را برای شما معرفی خواهیم کرد که در ایام عید نیز شما را سرگرم کند. این بازی ها ممکن است زمان بر باشند و البته زمان زیادی برای بازی از شما بگیرند. با این حال بازی های این هفته هیجان انگیزتر و پر طرفدارتر هستند.

 

SimCity BuildIt

شبیه سازی
ممکن است این بازی برای شما آشنا باشد اما معرفی آن خالی از لطف نیست. این بازی توسط شرکت بزرگ EA طراحی و ساخته شده است. حتما با بازیهای نید فور اسپید و بتل فیلد آشنا هستید. این بازی های نیز توسط همین کمپانی محبوب ساخته شده است.
بازی SimCity BuildIt نیز یکی از محبوبترین بازی های این کمپانی میباشد. این بازی گرافیک بالایی دارد، شما را به چالش میکشد و هیجان انگیز است. این را تصور کنید که میتوانید شهر دلخواه خود را آنطور که میخواهید بسازید و شهردار شهر خود باشید.
در این بازی میتوانید آسمان خراشها، ساختمانهای مختلف، رستوران، پارک، کافه، ایستگاه پلیس و … هر چیزی که یک شهر بزرگ نیاز دارد را بسازید. در شهر خود باید مشکلات شهری مانند آلودگی هوا، ترافیک و … را حل کنید. حتی میتوانید به گروه شهرداران بپیوندید، تعامل و تجارت کنید و درباره استراتژی های شهری با دیگران گفتگو کنید.
این بازی صدها قابلیت دارد و در مدت کم توسط میلیونها کاربر دانلود شده و یسیار محبوب است. در گوگل موفق به کسب رتبه ۴٫۴ شده و نظر کاربران درباره این بازی اکثرا مثبت است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (SimCity BuildIt و ...)

 

Sniper 3D Gun Shooter

اکشن

ممکن است این بازی را بشناسید چون این بازی میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد و بسیار محبوب است.

در این بازی کافی است هدفگیری کنید و ماشه را بکشید. در این بازی شما یک اسنایپر (تک تیرانداز) هستید و باید بر روی افرادی که بازی برای شما مشخص میکند، هدفگیری کرده و شلیک کنید. این افراد معمولا دزد، قاچاقچی، قاتل و در کل دشمن هستند. برای هر نفر این بازی به شما مبلغی را پرداهت میکند. در این بازی میتوانید با پول خود اسلحه خریداری کنید.

Sniper 3D Gun Shooter دارای گرافیکی سه بعدی و انیمیشن های جذاب است که میتواند شما را ساعتها سرگرم کنید. برای این بازی نیاز به اینترنت ندارید اما در بعضی مواقع نیاز به آپدیت کردن جهت اضافه کردن بعضی امکانات رایگان جدید است. یکی از خوبی های این بازی این است که فضای ذخیره سازی کمی  از دستگاه شما را اشغال میکند.

این بازی در گوگل پلی رتبه ۴٫۶ را کسب کرده و نظز کاربران نیز بسیار مثبت بوده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (SimCity BuildIt و ...)

 

Cooking Fever

بازی ذهنی

یکی از بهترین غذاهای پخت و پز بازی Cooking Fever است که ساعت ها شما را مشغول بازی میکند. گول ظاهر کودکانه بازی را نخورید. این بازی بسیار جذاب است و در سراسر جهان میلیون ها طرفدار دارد.

در این بازی میتوانید صدها غذا و دسر خوشمزه‌ی سراسر دنیا را درست کرده و به مشتری بفروشید. بازی دارای ۱۹ مکان و بیش از ۴۰۰ مرحله است. در این بازی میتوانید  با بیش از ۱۵۰ مواد اولیه غذایی، ۴۰۰ غذا بپزید.

این بازی برای افرادی که علاقه مند به پخت و پز هستند بسیار مناسب است به این دلیل که این در این بازی میتوانند مهارتهای خود را بالا ببرند و با غذاهای جدید دنیا آشنا شوند. مانند زندگی واقعی برای درست کردن غذا باید اغلام مورد نیاز و مراحل پخت را نیز به خاطر بسپارید.

برای این بازی نیاز به اینترنت ندارید اما برای آپدیت کردن بازی باید به اینترنت متصل شوید. این بازی موفق به کسب رتبه ۴٫۵ در گوگل پلی شده و نظرات کاربران نیز درباره این بازی مثبت میباشد.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (SimCity BuildIt و ...)

 

 

اگر بازی دیگری میشناسید که برای ایام عید سرگرمی مناسبی است، لطفا به ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت معرفی کنید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی