آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Rush و ...)

 

برای این آخر هفته ۳ بازی هیجان انگیز و با گرافیکی زیبا را برای شما معرفی خواهیم کرد تا در اوقات تعطیلات این آخر هفته از بازی کردن با آنها لذت ببرید.

 

Rush

بازی آرکید

این بازی ساخت کمپانی معروف KETCHAPP است. (این کمپانی، یک استودیوی ساخت بازیهای موبایلی واقع در شهر پاریس پایتخت فرانسه است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ توسط برادران مارکوس آغاز کرده است. بازیهای این کمپانی به شدت محبوب و اغلب مینیمالیست است.)

بازی راش به صورت مرحله ای و دارای ۱۰۰ چالش است. در این چالشها باید ۵۰ گوی را در جاده های پیش رو جمع آوری کنید که ۵ عدد از این گوی ها مخفی هستند.

این بازی هر روز به شما جایزه جدیدی میدهد و ۲۵ جاده قفل نشده برای شروع بازی دارد.

البته آخرین بازی این کمپانی Knife Hit است اما این بازی هیجان انگیزتر و تا حدودی سخت است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Rush و ...)

 

Rayman Adventures

ماجراجویی

این بازی، یک بازی ماجراجویی جالب و بامزه است که گرافیک زیبا و کیفیت بالایی دارد. بهتر است کمی از فضای بازی های جنگی، معمایی، پازلی و … فاصله بگیرید، همراه با ریمن (شخصیت بازی) به ماجراجویی بپردازید و از بازی کردن با این بازی بامزه لذت ببرید.

در این بازی شخصیت اول به همراه دوست و همراه خود که کمک بزرگی برای او است، به ماجراجویی در سراسر جهان میپردازد و با چالشهایی جالب و بعضا خطرناک روبه‌رو میشود.

شما یه عنوان شخصیت این بازی باید تک تک مراحل بازی را طی کنید. این بازی ترکیب جالبی از فعالیتها و اکتشاف است.

این بازی در اپ استورهای مختلف هزاران بار دانلود شده، در گوگل پلی نیز بیش از ۵۴۰ هزار بار دانلود و موفق به کسب رتبه ۴٫۶ شده است.

این بازی جذاب رایگان است و شبیه به هیچ یک از بازیهای ماجراجویی دیگر نیست.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Rush و ...)

 

RULES OF SURVIVAL

اکشن

اگر همچنان به دنبال بازیهای جنگی و هیجان انگیز هستید، این بازی شما را ناامید نخواهد کرد. ایب بازی از گرافیک خوبی برخوردار است و

در زمین جنگی با مساحت ۸X8 تنها یک نفر از آن همه جنگجو نجات پیدا میکند.در این بازی باید تلاش کنید، با سرعت برانید، با سرعت بدوید و با دیگران بجنگید! آنقدر که نجات پیدا کنید.

نقطه امن شما در این بازی بسیار کوچک است پس باید مواظب باشید و دقت زیادی داشته باشید. این بازی کمی سخت است اما اگر تجربه این دست بازیها را دارید، قطعا لذت بخش خواهد بود.

این بازی سراسر هیجان است و شبیه هیچ یک از بازیهای دیگر نیست.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Rush و ...)

 

 

بازیهای این هفته را دانلود و بازی کنید. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی