آخر هفته چی بازی کنیم؟ (word connect و ...)

 

بسیاری از افراد هستند که وقت یا حوصله یادگیری ندارند اما در آخر هفته وقت آزادتری دارند و به دنبال سرگرمی خوبی میگردند. برای این آخر هفته برای شما بازی‌هایی را معرفی میکنیم که بیشتر جنبه آموزشی زبان انگلیسی را داشته باشند. این برنامه‌ها در عین اینکه بازی‌های سرگرم کننده ای هستند، باعث یادگیری شما در زبان انگلیسی نیز می‌شوند. سعی کردیم بازیهایی را برای شما معرفی کنیم که زیاد وقتگیر و معتادکننده نباشند تا شما نیز بتوانید هر زمان که اراده کردید آنها را بازی کنید و چیزهایی را هم یاد بگیرید.

 

Word Connect

آموزشی

اولین و جالبترین بازی این هفته بازی Word Connect است. این بازی شبیه به بازیهای کلاسیک جور کردن کلمه با حروف است که نمونه آن در زبان فارسی هم وجود دارد. این بازی درباره جورکردن حروف انگلیسی است و منبع مستقیم آن کلماتی از دیکشنری آکسفورد هست. به این ترتیب در تقویت زبان انگلیسی شما موثر است و دایره لغات شما را افزایش میدهد و کارایی ذهن شما را بالا میبرد.

این بازی دارای ۲۸۹۶ مرحله و دارای هزاران هزار کلمه برای بازی و یادگیری است. در این بازی محدودیت زمانی وجود ندارد پس میتوان در کمال آرامش کلمه ها را تکمیل و حفظ کرد. خوبی این بازی این است که نیازی به اینترنت ندارد پس هر زمان در هر مکان که میخواهید میتوانید آن را بازی کنید.

این بازی بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر دنیا دانلود شده و رتبه خوب ۴٫۷ را در گوگل پلی کسب کرده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (word connect و ...)

 

 

Speedy English Grammar

آموزشی

ما برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم. این بازی دارای ۱۰۰ درس آسان است. اگر برای آزمون آیلتس یا تافل زبان میخوانید، این بازی در قسمت گرامر کمکهای زیادی به شما میکند. اگر از خواندن مداوم زبان خسته شده اید، با این بازی هم سرگرم خواهید شد و هم تمرین گرامری خواهید داشت.

این بازی دارای بیش از ۵۰۰ هزار جمله میباشد که در آن به شما درسهای گرامری را یاد میدهد. این بازی سرعت و مهارت خواندن جملات انگلیسی را نیز در شما تقویت میکند و باعث یادگیری کلمات بیشاری میشود به این ترتیب دایره لغات شما را نیز گسترده تر میکند.

این بازی برای افرادی که به طور مستقل به یادگیری زبان میپردازند، بسیار مفید است و تمام تمرینات شامل دستور زبان انگلیسی و آمریکایی میباشد.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (word connect و ...)

 

 

Learn English Vocabulary

آموزشی

این برنامه دارای گرافیک بالایی است و به شما در یادگیری کلمات انگلسیی و تلفظ آنها کمک میکند. این بازی روش بسیار خوبی برای یادگیری زبان و خواندن کلمه های مختلف است.

مهمترین دلیل معرفی این برنامه دارا بودن زبانهای مختلف شامل زبان فارسی است. به این ترتیب یادگیری برای شما آسانتر خواهد شد. همچنین بازی دارای ۶۰۰۰ کلمه است که یادگیری آنها دایره لغات شما را گسترده میکند. برنامه به ۳ سطح مبتدی، متوس و پیشرفته تقسیم شده است به این ترتیب در این برنامه امکان پیشرفت نیز وجود دارد.

این بازی دارای ۷ بازی سرگرم کننده است و برای استفاده از آن نیازی به اینترنت نیست به این ترتیب در هر مکان و هر ساعتی میتوانید به بازی و یادگیری بپردازید.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (word connect و ...)

 

شما برنامه دیگری را میشناسید که به یادگیری زبان انگلیسی کمک کند؟ لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی