آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Evil Cogs ، Ninja Arashi و...)

 

این هفته به سراغ بازیهای ماجراجویی رفته‌ایم. با توجه به پیشرفت بازیهای موبایلی، شاید آنطور که باید به بازیهای ماجراجویی توجه نشده است. بازیهای ماجراجویی اغلب در ژانرهای مختلف نمیگنجد و در کل با دیگر ژانرها تفاوت زیادی دارد. مهمترین خصوصیتی که یک بازی ماجراجویی باید داشته باشد آن است که شما را تا انتهای بازی مشتاق نگاه دارد و شما را وادار به بازی کند. با بررسی های فراوان در پلی استور، لیستی از بهترین بازیهای ماجراجویی را برای شما تهیه کردیم. آن ها را بر اساس سلایق خود دانلود کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

 

Evil Cogs

ماجراجویی

اولین بازی در لیست ما برای بازیهای آخر هفته بازی Evil Cogs است. این بازی آنقدر جذاب است که شما را تا انتها میکشاند. این بازی گرافیک فوق‌العاده ای دارد. این بازی دارای مراحل جذاب و متنوع، چالشهای مختلف و فضاهایی جذاب است.

در این بازی باید سعی کنید از دشمنان و موجودات ترسناک اطراف خود فرار کنید به طوری که به شما آسیبی نرسد. در این جنگل ترسناک و سیاه همه نوع موجود ترسناکی وجود دارد. پرتوهای نور در این بازی شما را همراهی میکنند.

این بازی توسط هزاران کاربر در سراسر جهان دانلود شده و در گوگل پلی نیز رتبه ۴٫۶ را بدست آورده است. نظر کاربران درباره این بازی مثبت بوده و آنها این بازی را دوست داشتند.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Evil Cogs ، Ninja Arashi و...)

 

 

Ninja Arashi

ماجراجویی

یکی از بازیهای پرطرفدار ماجراجویی، Ninja Arashi است که شما را تا ساعتها میتواند سرگرم نگاه دارد. این بازی دارای ۳ زمین مختلف با ۴۵ مرحله جداگانه است که در این مراحل باید نقش یک نینجا را بازی کرده و پسر خود را از دست شیطان بزرگ نجات دهید. این نینجا سلاح های مختلفی برای مبارزه دارد که شما را مشتاق‌تر میکند. در این بازی حتی میتوانید مهارتهای کاراکتر خود را بالا ببرید.

این بازی دارای گرافیک زیبا و چشم نوازی است. البته این بازی مراحل دشواری دارد اما با کمی بازی کردن میتوانید از پس چالش‌های ان برآیید. نکته مثبت این بازی آن است که به صورت آفلاین میباشد. این بازی بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده و در گوگل پلی نیز رتبه ۴٫۶ را بدست آورده است.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Evil Cogs ، Ninja Arashi و...)

 

 

Swordigo

ماجراجویی

Swordigo یک بازی مهیج و جذاب با گرافیکی بالا است که شما را نا امید نخواهد کرد. در این بازی بدوید، بپرید و راه خود را در یک دنیای فانتزی پر از ماجراجویی‌های زیرکانه پیدا کنید. در این بازی مکانهای مختلفی از قلموروها، زندانها، شهرها و … وجود دارد. در این بازی میتوانید سطح کاراکتر خود را بالا ببرید، سلاح‌های قدرتمند پیدا کنید و اشیا و موجودات مزاحم را از بین ببرید.

نظر کاربران درباره این بازی بسیار مثبت بوده و در سراسر جهان بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده است. همچنین رتبه این بازی در گوگل پلی ۴٫۵ میباشد.

آخر هفته چی بازی کنیم؟ (Evil Cogs ، Ninja Arashi و...)

 

نظر شما درباره بازیهای پیشنهادی ما چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی