امروز با شما همراه هستیم تا یکی از بهترین و ساده ترین روش های ممکن برای تبدیل ویدئو به انیمیشن را معرفی کنیم. هرچند که قبلا به بررسی برنامه پریزما پرداخته بودیم اما حالا روی قابلیت جدید آن متمرکز هستیم. تبدیل تصاویر به صحنه های کارتونی می تواند بسیار جذاب و خوشایند باشد. در ادامه به معرفی و بررسی دو برنامه بسیار خوب و پر طرفدار پریزما و آرتیستو می پردازیم.


 

1

Prisma - برنامه فوق العاده تبدیل عکس به نقاشی کارتونی

معرفی برنامه های تبدیل ویدئو به انیمیشن

همانطور که قبلا به بررسی این برنامه پرداختیم، پریزما یکی از پرقدرت ترین برنامه های موجود در زمینه عکاسی است. نکته ای که باعث شده پریزما از برنامه های مشابه پیشی بگیرد، تازگی و خلاقیت آن در ویرایش تصاویر می باشد. با این برنامه می توانید عکس های خود را به نقاشی های کارتونی تبدیل کنید و آن ها را در محیط های اجتماعی به اشتراک گذارید.در برنامه ۳۶ افکت ارائه شده است که می توانید گزینه دلخواه را انتخاب کرده و به سادگی اعمال کنید.

پریزما در آپدیت جدید، قابلیت ویرایش ویدئو و یا به بیانی دیگر، امکان ساخت انیمیشن را فعال کرده است. می توانید به سادگی ویدئو مورد نظر را انتخاب کرده و با انتخاب فیلتر دلخواه آن را به یک انیمیشن جذاب و کارتونی تبدیل کنید. مدت زمانی که پریزما برای ویدئو ها در نظر گرفته، در حال حاضر ۱۵ ثانیه می باشد. البته شاید در آپدیت های بعدی این زمان بیشتر شود.

ویژگی های برنامه Prisma اندروید : 

  • عدم وجود بنر های تبلیغاتی
  • امکان استفاده از تصاویر موجود در گالری
  • طراحی فیلتر ها مبنی بر آثار هنرمندان بزرگ

لینک دانلود برنامه Prisma  برای اندروید 

2

Artisto - برنامه جالب تبدیل فیلم به انیمیشن کارتونی

 

در حال حاضر Artisto قدرتمندترین رقیب پریزما می باشد و تاکنون با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه شده است. انتظار می رود این برنامه به خوبی پیشرفت کند و در آپدیت های بعدی قابلیت های بیشتری را عرضه کند. Artisto هم یک انتخاب خوب برای شماست تا بتوانید به وسیله آن ویدئو های کوتاه و ۱۰ ثانیه ای خود را به انیمیشن تبدیل کنید.

معرفی برنامه های تبدیل ویدئو به انیمیشن

ویژگی های برنامه Artisto اندروید : 

  • محیط ساده
  • شامل فیلتر های زیبا

لینک دانلود برنامه Artisto برای اندروید 

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است.
آموزشکده اندرويد سيتی