آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویربرنامه B612 یکی از برنامه‌های محبوب و به عبارتی بهترین برنامه در حال حاضر برای عکس برداری و ویرایش عکس می‌باشد. این برنامه به صورت اختصاصی برای ویرایش عکس‌های سلفی طراحی شده است و با استفاده از فیلترها و قابلیت‌های دیگری که در ادامه به صورت مختصر برای شما توضیح می‌دهیم، استفاده نمایید. پس برای آشنایی بیشتر برنامه ادامه مطلب را مطالعه نمایید. همچنین برای دانلود B612 می توانید از سایت اندروید سیتی استفاده نمایید.


1

هنگامی که وارد برنامه می‌شوید، می توانید در آن ثبت نام کنید تا بتوانید از برخی ویژگی‌های برنامه استفاده نمایید.

اگر نمی‌خواهید در این برنامه ثبت نام کنید، می‌توانید skip را لمس کنید.

پس از اینکه این کار را انجام دادید، وارد صفحه‌ای دیگر می شوید.

در این صفحه برای ادامه و شروع عکس برداری و ویرایش عکس‌های خود باید Agree and Start را انتخاب کنید. حال به بررسی بخش‌های اصلی برنامه می‌پردازیم.

2

در نوار بالای صفحه، چهار آیکون را مشاهده می‌کنید.

آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویر

آیکون اول از سمت چپ برای وارد شدن به قسمت گالری گوشی می‌باشد. در واقع با استفاده از این قسمت می‌توانید از گالری خود یک عکس وارد برنامه کنید و به ویرایش کردن آن بپردازید.

آیکون دوم، دو کار انجام می‌دهد. اولین کار تنظیم کردن اندازه تصاویر می‌باشد. دومین کاری که می‌توانید با آن انجام دهید، گرفتن چندین عکس و چیدن آن ها در کنار هم می‌باشد. برای متوجه شدن مفهوم این قسمت می‌توانید تصویر زیر را مشاهده نمایید.

آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویر

آیکون سوم هم که برای تعویض دوربین‌ها می‌باشد و در صورت تمایل برای عکس برداری از دوربین پشت هم استفاده کنید.

آیکون آخر (سه نقطه) برای وارد شدن به بخش تنظیمات برنامه می‌باشد. اگر مایل هستید تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید، می‌توانید از این بخش استفاده کنید.

3

در نوار پایین صفحه هم تنظیمات اصلی برای ویرایش و عکس برداری می‌باشد.

آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویر

آیکون ایموجی‌ای که در گوشه سمت چپ قرار دارد، برای استفاده از شکلک‌ها، افکت‌ها و بسیاری از کارهای دیگر می‌باشد. در این قسمت می‌توانید انواع شکل‌ها را بر روی صورت خود به صورت خودکار قرار دهید و عکس‌های بامزه و جالبی از خود بگیرید. بعضی از این ویژگی‌ها را در همان قسمت باید دانلود نمایید.

آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویر

4

در این برنامه فیلترهای بسیاری وجود دارد که می‌توانید هر کدام از آن ها را به صورت دلخواه روی تصاویر خود قرار دهید.

برای باز کردن فیلترهای موجود برای ویرایش عکس، کافی است آیکون سمت راست پایین صفحه را انتخاب کنید تا همانند تصویر برای شما فیلترها آورده شود. پس از آنکه عکس‌های خود را با توجه به سلیقه خود ویرایش کردید، می‌توانید آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا آن را برای خود ذخیره نمایید.

آموزش استفاده از برنامه عکاسی B612 + تصاویر

این برنامه بسیار کارآمد می تواند باشد. همچنین فضای استفاده از آن بسیار آسان تر از بقیه برنامه های رقیب خود می باشد. پیشنهاد می شود از این برنامه برای ویرایش عکس های سلفی خود به صورت کاملا حرفه ای استفاده نمایید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی