بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

سوپر سل در آپدیت جدید خود از نیروهای جدید و ابزارهای دفاعی در سطوح بالاتر رونمایی کرده که در نسخه ی اخیر میتوان این موارد را مشاهده نمود، همچنین متعادل سازی و کاهش و افزایش قدرت برخی نیرو ها و نیز کاهش زمان ساخت و یا کاهش جم مورد نیاز برای آپگرید نیروها از جمله رویداد های جدید بازی است. در این مقاله موارد تغییر یافته در نسخه ی جدید کلش آو کلنز را بررسی خواهیم نمود که امیدواریم در ادامه ی مطلب همراه ما باشید.


1

افزوده شدن نیروی دفاعی جدید (Bomb Tower) :

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

در راستای متعادل سازی بیشتر و جلوگیری از افزایش قدرت برخی نیروها مانند ویچ و والکری، برج بمب یا بمب تاور به سیستم دفاعی بازی اضافه شده که نقش آن در واقع باعث تخریب و آسیب رسانی به دشمنان زمینی که در شعاع نزدیک هستند می باشد و در سطوح بالاتر این محدوده افزایش می یابد و حتی در زمان نابودی این برج خسارت زیادی به نیروهای دشمن وارد می شود. بازیکنان در تون هال ۸ می توانند آن را خریداری کنند و در مجموع می توان آن را در ۵ سطح ارتقاء داد که در تون هال یازده آخرین سطح ارتقاء آن است.طلای مورد نیاز برای ساخت آن ۲ میلیون و مدت زمان ساخت ۴ روز می باشد.

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

2

افزوده شدن میزان قدرت ویچ :

از این پس ویچ ها طول عمر یا hitpoints بیشتری خواهند داشت و نیز آسیب رسانی آنها به تجهیزات دفاعی دشمن نیز افزایش پیدا میکند تا بتواند در هجوم بمب های بمب تاور مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.

3

کاهش میزان اثر Giant Bombs بر روی هوگ:

هوگ یا خوک سوار با رفتن روی تعدادی از Giant Bombs آسیب بسیاری متحمل می شد و ممکن به از بین رفتن کامل دسته ی خوک سوار ها می گشت که در نسخه ی جدید این اتفاق نمی افتد و میزان تخریب ۱٫۵ برابری فقط از سوی برج بمب به هوگ ها وارد می شود نه جاینت بمب.

4

کاهش زمان ساخت نیروهایی مانند :

  • Dragon 3-5 – دراگون ۳-۵
  • Mortar 8-9 – مورتار ۸-۹
  • Archer Tower 11-13 – برج آرچر ۱۱-۱۳
  • Wizard Tower 7-8 – ویزارد تاور ۷-۸
  • Cannon 12-13 – کانون ۱۲- ۱۳
  • Wizard 6 – ویزارد ۶
  • (Baby Dragon (all levels – بی بی دراگون در تمام سطوح
  •  Hidden Tesla 5-8 – هیدن تسلا ۵-۸
  • X-Bow 2-4 – ایکس بو ۲-۴

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

5

سیستم جدید آموزش نیرو ها و اسپل :

در طراحی جدید گزینه های تازه ای در پنجره ی ساخت نیرو مشاهده خواهید کرد مانند: صف های متعدد، ظرفیت آموزش، تایمر، زبانه ها و زبانه های بیشتر که هر کدام قابلیت های جذابی دارند. مثلا زبانه ی ساخت نیرو ها کاملا جداگانه طراحی شده و یا می توانید به طور همزمان دو ترکیب نیروی متفاوت بسازید.

امکان ذخیره ی حداکثر سه ترکیب نیرو و نمایش آخرین ترکیب نیروی ساخته شده و استفاده ی مجدد از آن و یا انتخاب نیرو و اسپل های مورد علاقه، از جمله امکانات جالب در آپدیت جدید می باشد. همچنین مدت زمان ساخت نیرو و اسپل ها به مقدار خاصی کاهش یافته است و نیز جم های مورد نیاز برای ساخت آنها کاسته شده است.

تغییر گرافیکی و ظاهر جدید برای زبانه های ساخت نیرو و اسپل ها می تواند اتفاق هیجان انگیزی باشد زیرا از این پس تمام نیروهای داخل ۶ باراکس در یک پنجره گردآوری شده و با انتخاب نیروهای مورد علاقه و یا امکان ساخت دو ترکیب نیرو بصورت همزمان، صرفه جویی در زمان ساخت نیرو خواهد شد.

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

6

تغییر در بالانس و لول جدید نیروها :

-رونمایی از ویزارد لول ۷ در تون هال ۱۰

-رونمایی از هیدن تسلا لول ۹ در تون هال ۱۱

-کاهش هزینه های مربوط به ارتقاء نیرو ها و اسپل ها

-بی بی دراگون لول ۵ در تون هال ۱۱ و لول ۴ در تون هال ۱۰

-مورتار لول ۱۰ در تون هال ۱۱ و افزایش قدرت مورتار لول ۸ و ۹

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

-افزایش تعداد اسکلت های خروجی اسپل اسکلت به ۲۶ عدد

-افزایش مدت تاثیر اسپل کلون بر روی نیروهای تحت شعاع آن

-کاهش قدرت و سلامتی بولر برای کاسته شدن ضریب قدرت آن

-دراگون لول ۶ و ایکس بو لول ۵ و ۲۵ دیوار در تون هال یازده

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

-افزایش میزان جوایز (لوت) و نیز ایکس پی مربوط به پیروزی در وارها

-امکان استفاده از نیروهای در حال آپگرید در زمان شرکت در وارها

7

برگزاری کلن وار های دوستانه بدون تاثیر در Clan XP :

این ویژگی به کلن ها اجازه ی برگزاری وارهای دوستانه با هر کلنی که مایل باشند را می دهد ولی امکان دریافت ایکس پی در صورت پیروزی در وار وجود ندارد و در واقع مسابقه ای بین کلن های مختلف بدون تاثیر در نتیجه می باشد.تعداد افراد مورد نیاز برای شرکت در وارهای دوستانه از ۵ نفر الی ۵۰ نفر متغیر می باشد و این لیدر هر کلن است که در این باره تصمیم گیری میکند.

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویربرای اجرای این وارهای دوستانه کافیست کلن مورد نظر را سرچ کرده یا از بین کلن های تگ شده، یکی را انتخاب کرده و از منوی بالای صفحه گزینه ی challenge را انتخاب نموده و سپس تعداد اعضاء شرکت کننده را به دلخواه خود تغییر داده و میزان آمادگی برای حضور در وار را یک یا دو ساعت تعیین نموده و پس از زمان مورد نظر به رقابت می پردازید.

بررسی تغییرات آپدیت اکتبر 2016 کلش آو کلنز + تصاویر

سایر موارد تغییر یافته :

*در نسخه ی جدید بازی میتوان تغییر در ویژگی های ظاهری کینگ و کویین مشاهده نمود و نیز در زبانه های ساخت نیرو و شاپ (فروشگاه) گزینه های جدیدی افزوده شده است.

*همچنین بسته های خرید جم ۸۰ تایی با قیمت سه هزار تومان معادل یک دلار اضافه شده است.

*پکیج کامل سکه و اکسیر مربوط به آپگرید تون هال ده به یازده نیز در فروشگاه قابل مشاهده است.

*باتوجه به تغییرات عمده ای که ذکر شد، پیش بینی می شود باگ های زیادی هنگام اجرای بازی در نسخه های اولیه دیده شود که بهتر است منتظر ارائه ی بیلد جدید باشید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرويس اخبار و آموزش اندرويد سيتی