آموزش غیرفعال کردن اعلان وایفای های عمومی در سه گام + تصاویریکی از ویژگی های مفید سیستم عامل اندروید، آگاه کردن شما از وای فای های در دسترس برای متصل شدن به آن ها می باشد. علی رغم اینکه این ویژگی می تواند در مکان هایی مانند رستوران ها و دیگر مکان های عمومی برای شما مفید باشد اما ممکن است برخی از کاربران این سیستم عامل تمایل داشته باشند تا این ویژگی را در دستگاه خود غیر فعال نمایند. پس اگر از این ویژگی استفاده خاصی نمی کنید، می توانید با استفاده از این ترفند که به شما معرفی می کنیم، آن را غیر فعال کنید.


دقت داشته باشید این آموزش کلی می باشد فقط ممکن است مکان تنظیماتی که ما به شما معرفی می کنیم در دستگاه های مختلف، متفاوت باشد. یعنی فقط کافی است تنظیمات را در گوشی خود پیدا کرده و آن ها را اعمال نمایید.

برای انجام دادن این کار، سه قدم کوتاه و ساده وجود دارد که به شرح زیر می باشند:

1

به settings بروید و در قسمت Wireless and Networks به تنظیمات مربوط به WiFi بروید.

2

اکنون صفحه ای برای شما باز می شود. در این صفحه، آیکون تنظیمات که در بالا سمت راست قرار دارد، را لمس نمایید.

3

گزینه‌ی Network Notification را غیرفعال نمایید.

آموزش غیرفعال کردن اعلان وایفای های عمومی در سه گام + تصاویر

پس از آن که این گزینه را غیر فعال کردید، وای فای های ناخواسته ای که برای شما نمایش داده می شد، دیگر برای شما قابل مشاهده نخواهند بود.

به این نکته توجه داشته باشید پس از آن که این کار را انجام دادید، وای فای های عمومی به شما نمایش داده نمی شود و برای متصل شدن به آن ها باید به صورت دستی اطلاعات را وارد نمایید تا به وای فای مورد نظر خود متصل شوید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی