تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

شاید درمیان بازی‌های اندرویدی ژانر اکشن دیگر از محبوبترین ژانرهای بازی نباشد؛ اما هنوز افراد زیادی هستند که از این بازی‌ها لذت میبرند و همچنان وفادار، به دنبال بازیهای جدید در ژانر اکشن هستند. پس از محبوبیت بازی‌های استراتژیکی متاسفانه آنطور که انتظار میرفت، به ژانر اکشن توجه ویژه ای نشد. اما در سال ۲۰۱۸ بازیهای خوبی در این ژانر منتشر شد. در این مقاله به بازیهای محبوب در این ژانر میپردازیم.
هر فردی در ژانر اکشن به دنبال یک نوع خاصی از بازیها است. بازیهایی مانند mortal combat و Tekken از بیشترین محبوبتها برخوردار هستند. اما بازیهای قهرمانانه هم نسبتا در بین کاربران محبوب هستند. پس اگر به ژانر اکشن علاقه مند هستید، برای اینکه دچار سردرگمی نشوید، بهتر است که بازیها را امتحان کنید تا بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 

 

در حال حاضر EA SPORTS UFC یکی از محبوبترین بازیها در سراسر جهان است. این بازی گرافیک بسیار خوبی دارد (مانند تمام بازیهای کمپانی EA) و فهرستی کامل از بازیکنان ورزش “هنرهای رزمی ترکیبی” یا MMA است. در این بازی با برنده شدن میتوانید سکه جمع آوری کنید و به مرحله های بالاتر بروید. این امکان یکنواختی بازیهای مبارزه ای را کاهش میدهد.
این بازی نیازمند مدام اینترنت میباشد. بازی EA SPORTS UFC بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است و نمره ۴٫۵ را در گوگل پلی کسب کرده است. اگر به بازیهای مبارزه ای و ورزشی علاقه مند هستید، این بازی مناسب شما است.

تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

 

 

ChronoBlade

اکشن
یکی از جدیدترین بازیهای مبارزه‌ای در موبایل و برای اندروید بازی ChronoBlade است. این بازی دارای امکانات و عناصر شگفت انگیزی است. این بازی دارای شخصیتهای دوست داشتنی است شما به عنوان یکی از آنها به مبارزه میپردازید. این بازی همچنین به صورت PvP (2 عدد بازی کننده) هم میشود. هر شخصیت دارای ۳۰ حمله زمینی و هوایی است که شما برای مبارزه باید همه آنها به اضافه حرکتهای آنان را یاد بگیرید. همچنین بعضی امکانات وجود دارد که میتوانید آنها را برای خود شخصی سازی کنید. این بازی رایگان و برای همه در دسترس است. بازی ChronoBlade از گرافیک خوبی برخوردار میباشد و در کل بازی لذت بخشی است.

تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

 

 

Fighting Tiger

اکشن
این بازی یکی از قدیمیترین بازیهای مبارزه‌ای و در عین حال یکی از بهترین بازیها است. در این بازی در یک منطقه شروع به جنگیدن با حریفان خود میکنید. مکانیزم این بازی عمدتا جنگی همراه با حرکت‌های خاص و سبک مبارزه‌ای است. در راه مبارزه دسته‌ای برای کمک به شما نیز حاظر میشود. در این بازی باید برای نجات جان خود و نجات دوستتان مبارزه کنید و همه حریفان را از بین ببرید.
این بازی دارای کنترل سیستم سه بعدی است که مبارزه را برای شما آسان میسازد. در این بازی حرکات مختلفی از جمله مشت زدن، لگد زدن، گرغتن، پرتاب کردن و … برای کاراکتر قهرمان طراحی شده است. شما برای نجات باید هرکاری انجام دهید. حتی میتوانید اسلحه‌های مختلفی را برای از بین بردن دشمنان انتخاب کنید.
این بازی بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده و رتبه ۴٫۳ را در گوگل پلی کسب کرده است. بازی Fighting Tiger ، بازی نسبتا کاملی برای گوشی های هوشمند است.

تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

 

 

همانطور که از نامش پیدا است، این بازی درباره مبارزه میان روبات‌ها میباشد. در این بازی میتوانید از بین ۳۵ شخصیت روبوتی، گروه جنگی خود را بسازید و به جنگ دشمنان خود بروید؛ حتی میتوانید به صورت آنلاین با دیگر کاربران نیز به مبارزه بپردازید. انیمیشن و بازی دارای کیفیت گرافیکی بالا و سرعت خوبی است. در این بازی میتوانید تجهیزات خود را آپدیت کرده و در لیگ قهرمانان به مبارزه بپردازید. در این بازی بسته به قدرت حریف میتوانید سطح مبارزه خود را تایین کنید؛ میتوانید حمله‌های سریعی انجام دهید یا پرقدرت و با استراتژی دشمنان خود را از بین ببرید.
بعد از هر برد در هر مبارزه میتوانید روباتهای خود را آپدیت کنید تا آنها نیز مهارتهای جنگی خود را برای مبارزه بعدی بالا ببرند. این بازی دارای هزاران کاربر فعال در سراسر جهان دارد و رتبه ۴٫۵ را در گوگل کسب کرده است.

تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

 

 

بیشتر افراد با ورژن دو این بازی آشنا هستند. ورژن دو این بازی بسیار محبوب و بیش از ۱۰۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده بود. با منتشر شدن ورژن ۳ این بازی که گرافیک بسیار بالایی دارد، توجه ها نیز به سوی این بازی جلب شد. این ورژن نیز با بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود تا حدود زیادی همچنان محبوب است و نمره ۴٫۴ را در گوگل پلی کسب کرده است.
این بازی دارای ۳ سبک مبارزه یا متفاوت است تا هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. پس سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به مبارزه بپردازید. این بازی میتوانید اسلحه جمع آوری و آنها را با هم ترکیب کنید.
این بازی سبک چدید از بازیهای مبارزه ای را منتشر کرده است: گرافیک با رنگ های مختلف، انیمیشنهایی با کیفیت، فیزیکهایی واقه‌گرایانه و افکتهای جذاب که هیچ کدام را قبل از این در بازیهای مبارزه ای ندیده بودیم.

تاپ‌ترین بازی‌های اکشن اندروید

 

آیا شما به ژانر اکشن در بازیهای موبایلی علاقه مند هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی