روش حل خطای Too Many Attempts تلگرام + راهکارها

با توجه به مسدودشدن پیام رسان پرطرفدار تلگرام در کشورمان، امکان دریافت کد تاییدی که هنگام ثبت نام در این برنامه لازم است وجود ندارد. از آنجا که هنوز عده ی زیادی از کاربران موفق به انتقال اطلاعات خود از تلگرام به سایر پیامرسان های داخلی نشده اند، درخواست های بسیاری مبنی بر روش های حل این مشکل داشتیم. در این مقاله راهکارهای مختلفی برای خطای Too Many Attempts ذکر شده که امیدواریم مفید واقع گردد.


1

بررسی خطای Too Many Attempts در تلگرام اندروید :

برای ثبت نام در تلگرام اندروید بهتر است از نسخه های رسمی مانند تلگرام ایکس یا تلگرام معمولی استفاده نشود زیرا با توجه به فیلتر بودن این دو برنامه، امکان دریافت کد تایید وجود ندارد یا با مشکلاتی همراه است.

جهت رفع مشکل باید از نسخه های غیررسمی مانند هاتگرام و تلگرام طلایی استفاده کنید. طبق تجربه ثابت شده که در اکثر مواقع کدتایید با چند بار امتحان کردن به سیمکارت ارسال میشود و میتوانید به راحتی ثبت نام کنید.

2

راهکار اول، تست شده :

اگر به هر صورت موفق به دریافت کد نشدید کافیست طبق این روش عمل کنید. از آنجا که این روش با چندین سیمکارت تست شده، بنابراین میتوانید بدون مشکل از آن استفاده نمایید.

ابتدا لازم است یک برنامه کلون یا کپی کننده را اجرا کنید. (در اینجا از برنامه ی پارالل اسپیس استفاده شده)

روش حل خطای Too Many Attempts تلگرام + راهکارها

برنامه ی تلگرام طلایی را کلون کنید و آنرا داخل پارالل اسپیس باز کنید.

روش حل خطای Too Many Attempts تلگرام + راهکارها

شماره ی خود را وارد نموده و منتظر دریافت کد شوید. کد به خط شما پیامک خواهد شد و یا پس از چند دقیقه طی یک تماس صوتی کد برایتان خوانده میشود.

روش حل خطای Too Many Attempts تلگرام + راهکارها

3

راهکار دوم، طبق گفته ی کاربران (تست نشده) :

در این روش که بسیاری از کاربران آنرا عنوان کرده اند، میتوانید با یک شماره ی مجازی در تلگرام عضو شوید تا کد تایید به آن شماره ارسال شود و سپس به شماره ی سیمکارت خود چنج نامبر بزنید و با خط مدنظرتان به فعالیت ادامه دهید.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

آموزش ساخت شماره ی مجازی در اندروید


1

روش حل مشکل در تلگرام ویندوز:

طی بررسی ها متوجه شدیم چنانچه هنگام ثبت نام در تلگرام ویندوز، از یک فیلترشکن قوی مانند سای-فون (نسخه ی قدیمی تر) استفاده نمایید، بلافاصله کد به خط شما ارسال میشود. اما باید قبل از وارد کردن شماره حتما و حتما از کارکرد صحیح این فیلترشکن مطمئن باشید و صرفا باز بودن برنامه دلیلی بر عملکرد آن نیست.

چنانچه نتوانستید از برنامه عبور از تحریم استفاده کنید و باز هم کد به دستتان نرسید لازم است با شماره ای که قصد عضویت در تلگرام ویندوز را دارید، یکبار در تلگرام اندروید و طبق روش گفته شده وارد شوید. اکنون کد تایید در تلگرام طلایی برایتان ارسال می شود و شما میتوانید آن را در تلگرام کامپیوتر وارد نمایید.

2

روش دوم برای دریافت کد در تلگرام کامپیوتر :

اگر به هر دلیلی نتوانستید از طریق تلگرام طلایی کد را دریافت کنید یا گوشی اندرویدی در درسترس نبود میتوانید با یک شماره ی دیگر که با آن در تلگرام عضو هستید، در تلگرام ویندوز وارد شوید و سپس به شماره ی جدید خود چنج نامبر بزنید.

یادآوری :

در هر یک از روش های گفته شده نیاز است از اینترنت سرعت بالا استفاده نمایید و حتی الامکان از اینترنت گوشی در زمان هایی که +H باشد، برای ثبت نام استفاده نمایید.

اگر بیش از سه مرتبه تست، کد را دریافت نکردید بهتر است تا چند ساعت یا یک روز کامل برای دریافت کد و یا ثبت نام در تلگرام اقدام نکنید.

پس از اینکه با موفقیت وارد تلگرام شدید بهتر است از اطلاعات خود بکاپ گیری کنید تا در صورت مسدودسازی کامل تلگرام، دچار مشکل نشوید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی