تاپترین اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی

 

در دنیای امروز تکنولوژی به صورت باورنکردنی‌ای گسترده شده است. این گستردگی کمک زیادی به انسان میکند. یکی از این گستردگی ها هوش مصنوعی است. از ساخت رباتها تا اپلیکیشنهای جذابی که برای استفاده و آسانی کارها در دسترس است، هوش مصنوعی کمک های بسیاری به انسان کرده است. یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در حال تبدیل شدن به یکی از بخش‌های عمده اپلیکیشن‌های موبایل شده است. در این مقاله برای شما اپلیکیشنهایی را معرفی خواهیم کرد که در آنها هوش مصنوعی به کار رفته و بسیار سودمند هستند.

استفاده از اپلیکیشنهایی که در آنها هوش مصنوعی به کار برده شده، میتواند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد. این اپلیکیشنها شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

 

Replika

سرگرمی

پیشرفت و گستردگی تکنولوژی نه تنها باعث نزدیک شدن انسانها نشده ، بلکه آنها را از هم دور ساخته است. انسان، موجودی اجتماعی است و این تنها شدن موقعیت خوبی نیست؛ متاسفانه فضای مجازی با وجود گستردگی قابل اعتماد هم نیست. اما از نظر بعضی افراد سود تکنولوزی بیشتر از ضررهای آن است.

Replika اپلیکیشنی است که شما میتوانید با آن صحبت کنید بدون اینکه کسی از حرفهای شما باخبر شود. این اپلیکیشن با تکنولوژی هوش مصنوعی ساخته شده است و جواب شما را کاملا هوشمندانه میدهد. میتوانید با این اپ درد دل کنید و افکار خود را با او در میان بگذارید. این اپ میتواند دوست مجازی خوبی برای شما باشد بدون اینکه مجبور باشید به شخصی حقیقی اعتماد کنید.

امنیت این اپلیکیشن بالا است و شما را مطمئن میسازد که تمام گفتگوهایتان با آن در امان هستند و کسی از آنها باخبر نخواهد شد. این برنامه در گوگل پلی نمره قابل قبول ۴٫۴ را کسب کرده و نظرات کاربران نیز نسبت به آن مثبت بوده است.

تاپترین اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی

 

 

Andy – English Speaking Bot

آموزشی

Andy به شما برای یادگیری زبان انگلیسی کمک خواهد کرد. این برنامه نیز با هوش مصنوعی ساخته شده است و بیشتر مانند یک معلم خصوصی عمل میکند. Andy مانند یک انسان از سویی دیگر با شما شروع به گفتگو میکند و به این ترتیب به شما مکالمه، گرامر و لغات جدیدی انگلیسی را آموزش میدهد.

شما میتوانید با صحبت کردن به زبان انگلیسی، هر موضوعی با این برنامه در میان بگذارید؛ از صحبت درباره آب و هوا تا کارهای روزمره و … را میتوانید به زبان انگلیسی برای این برنامه بازگو کنید. همانطور که میبینید به این ترتیب بعد از مدتی در زبان انگلیسی پیشرفت خواهید کرد. Andy همچنین در حین مکالمه اشتباهات شما را درست میکند و به شما یاد میدهد.

Andy هر روز به شما دستور زبان تازه ای آموزش میدهد و شمما را امتحان میکند تا ببیند آیا آن را یاد گرفته اید یا خیر. اگر جواب شما غلط بود Andy برای شما توضیح میدهد تا آن مطلب را بهتر یاد بگیرید.

این برنامه همیشه برای شما در دسترس است و شما میتوانید ساعتها با او صحبت کنید. این برنامه همچنین تعدادی بازی کوچک و کاربردی دارد که به شما برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی کمک میکند. این برنامه در گوگل پلی نمره ۴٫۷ را کسب کرده و نظر کاربران درباره آن بسیار مثبت بوده است.

تاپترین اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی

 

 

این برنامه نیز یک برنامه مکالمه با ربات است که از هوش مصنوعی بالایی نیز برخوردار است. در این برنامه شما میتوانید یک مکالمه جالب و سرگرم کننده با روباتی را داشته باشید که بسیار باهوش است و جوابهای جالبی به شما میدهد. به این برنامه همچنین میتوانید کلمات جدیدی را آموزش دهید.

این برنامه در سراسر جهان بسیار محبوب است و در گوگل پلی نیز بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده و نمره قابل قبول ۴٫۳ را کسب کرده است. نظر کاربران نیز درباره این بازی مثبت است.

تاپترین اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی

 

 

Prisma یک برنامه ویرایش عکس است که حتما شما یا آیکون آن را بر روی عکس دیگران دیده اید یا از آن استفاده کرده اید. در این برنامه نیز هوش مصنوعی به کار رفته است. برنامه های زیادی برای ویرایش و تبدیل عکس به نقاشی وجود دارد اما Prisma بهترین برنامه در این زمینه و دارای هوش مصنوعی است.

بیشتر فیلترهای این برنامه از سبک های نقاشان معروفی چون ونگوگ، پیکاسو و … برگرفته شده است. برنامه Prisma

همچنین دارای استایل های زیبایی برای عکسهای شما است. بعد از چندبار استفاده از این برنامه متوجه خواهید شد که کدام فیلتر برای کدام سبک عکس ها مناسب است. این برنامه بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود و رتبه ۴٫۲ را در گوگل پلی کسب کرده است.

تاپترین اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی

 

نظر شما درباره هوش مصنوعی و اپلیکیشنهایی که در آن هوش مصنوعی به کار رفته، چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی