آموزش فرستادن گیف در واتساپ اندروید و iOS + تصاویرواتس اپ یکی از شبکه های اجتماعی مشهور و پر طرفدار در بین کاربران می باشد. این برنامه دارای ویژگی های خوبی می باشد. در نسخه های جدید آن، کاربران می توانند برای افراد مورد نظر خود گیف ارسال نمایند. در این آموزش قصد داریم به شما آموزش دهیم تا چگونه یک گیف برای دوستان خود ارسال نمایید. دقت داشته باشید روش ارسال گیف در دو سیستم عامل اندروید و iOS متفاوت می باشد. به همین دلیل هر دو روش را برای شما توضیح مختصری خواهیم داد.


روش ارسال گیف در اندروید :

1

ابتدا بر روی چهره یا ایموجی ای که در پایین سمت چپ قرار دارد کلیک کنید.وقتی این آیکون را انتخاب می کنید، یک صفحه از انواع ایموجی ها برای شما باز می شود.

آموزش فرستادن گیف در واتساپ اندروید و iOS + تصاویر

در کنار آن یک آیکون دیگر وجود دارد که نام آن GIF می باشد. وقتی روی آن لمس می کنید، یک سری گیف برای شما آورده می شود.برای مشاهده تنظیمات بیشتر در این قسمت پایین بیاید. اگر مورد خاصی را مد نظر دارید می‌توانید آن را جستجو نمایید. سپس روی یکی از گیف‌ ها کلیک کنید. در این‌ جا شما می‌توانید می توانید پیام تایپ کنید و پس از آن روی آیکون فلش کلیک نمایید تا پیام ارسال شود. اگر دنبال گیف خاصی می گردید، می توانید آن را جستجو نمایید.

آموزش فرستادن گیف در واتساپ اندروید و iOS + تصاویر

روش ارسال گیف در iOS :

2

برای این کار آیکون مثبت مانندی که در در پایین سمت چپ قرار دارد را لمس کنید.

سپس در قسمتی که برای شما باز می شود، photo and video library را انتخاب نمایید. در پایین سمت چپ یک آیکون با نام GIF وجود دارد. پس از انتخاب کردن آن، می توانید گیف های مورد نظر خود را ارسال نمایید.

آموزش فرستادن گیف در واتساپ اندروید و iOS + تصاویر

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی