طبق گزارش خبرنگار مهر، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی در نشست دیروز با خبرنگاران بیان کرد: تابه حال ۴۰ میلیون نفر، در چهار مرحله سود سهام عدالت دریافت کرده اند.

به گفته رئیس سازمان خصوصی‌سازی، ۷ میلیون مشمول سهام عدالت تا پایان مهر ماه امسال فرصت دارند، کد شبای حساب بانکی خود را جهت دریافت سود سهام در سامانه سهام عدالت ثبت کنند. معاون وزیر اقتصاد، از واریز سود سهام عدالت مشمولین باقی مانده تا امروز خبر داد. افرادی که دارای سهام عدالت با ارزش یک میلیون تومان هستند، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان دریافت می کنند.

تاریخ واریز سود سهام عدالت مشمولین اعلام شد   13 شهریور 97

همچنین معاون وزیر اقتصاد گفت افرادی که پس از ۶ اردیبهشت شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه کرده اند تا آخر امروز سود خود را دریافت خواهند کرد. البته سود مشمولین بانک ملت نیز در روز های آینده واریز می شود. در ادامه ذکر شد که برای افراد دارای سهام یک میلیون تومان مبلغ ۱۵۰ هزار تومان، مشمولین دارای سهام ۵۳۲ هزار تومان مبلغ ۸۰ هزا تومان و برای کمتر و یا بیشتر از سهام ۵۳۲ هزار تومان مبلغ متناسبی را به عنوان سود واریز کردیم.

نکته:

در صورتی که هنوز شماره شبای بانکی خود را جهت دریافت سود سهام عدالت وارد سامانه نکرده اید، از لینک زیر استفاده کنید و مراحل را به ترتیب آموزش پیش ببرید. از آنجا که فرصت کمی برای ثبت شماره شبا باقی مانده و بنا به درخواست عده ای از کاربران گرامی در این صفحه نحوه ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت را بررسی خواهیم نمود.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی