چگونه در اندروید هر آهنگی را به رینگتون تبدیل کنیم؟

 

پیدا کردن رینگتون های خاص همیشه کار سختی بوده به علاوه بارها شده که دوست داشتیم یک تکه از آهنگی را به عنوان رینگتون استفاده کنیم اما امکان پذیر نبوده است. در این مقاله به شما آموزش میدهیم تا هر آهنگی را که میخواهید به رینگتون خود تبدیل کنید. برای هر فردی از دوستان، اعضای خانواده و یک شخص خاص میتوانید رینگتونهای مختلفی درست کنید و گوشی هوشمند خود را شخصی تر سازید.

در گوگی پلی اپلیکیشن های زیادی برای این کار وجود دارد اما برنامه Ringdroid دارای امکانات بیشتری نسبت به تمام آن ها است. گول ظاهر قدیمی آن را نخورید، این اپلیکیشن در نوع خود بهترین و قابل اطمینانترین برنامه است. این برنامه به شما اجازه میدهد تا هر موزیک، صدا و … که در گوشی هوشمند شما وجود دارد را به زنگ موبایل، زنگ نوتیفیکیشن، زنگ اس ام اس، زنگ آلارم و … تبدیل کنید. این برنامه میتواند رینگتون ها را با فرمتهای MP3, WAV, AAC ذخیره کند.

 

 

 

برای این کار ابتدا باید رینگتون خود را بسازید، سپس از آن استفاده کنید.

شروع کنید:

ابتدا برای تبدیل آهنگ باید در گوشی هوشمند خود تعدادی موزیک داشته باشید (که حتما دارید!)

سپس لازم است به گوگل پلی رفته و برنامه Ringdroid را دانلود کنید. لینک زیر کار شما را آسان کرده است. از طریق لینک زیر برنامه را دانلود و نصب کنید.

 

 

۱٫ برنامه Ringdroid را در گوشی خود باز کنید.

۲٫ زمانی که برنامه را باز میکنید لیستی از آهنگ ها و رینگتون هایی که در گوشی خود ذخیره کرده اید را میبینید. برای دیدن همه آهنگ ها، آیکن بیشتر (سه نقطه) را در گوشه بالا سمت راست بزنید و Show all audio را انتخاب کنید.

۳٫ آهنگی را که میخواهید به رینگتون تبدیل کنید را انتخاب کنید.

۴٫ زمانی که آهنگی را انتخاب میکنید به صورت موجی آن را برای شما نشان میدهد. از آن لغزنده هایی که در بالا  پایین موج ها وجود دارد استفاده کرده و ابتدا و انتهای رینگتون را مشخص کنید.

 

چگونه در اندروید هر آهنگی را به رینگتون تبدیل کنیم؟

 

۵٫ در آخر برای ذخیره کردن رینگتون در بالا آیکون فلاپی را بزنید. در این قسمت میتوانید اسم مورد نظر خود را برای این رینگتون تایپ کنید و نوع آن (رینگتون، نوتیفیکیشم، آلارم و …) را مشخص کنید. سپس مشخص کنید که این رینگتون به صورت پیشفرض برای تمام مخاطبین شما باشد یا برای یک شخص خاص.

 

چگونه در اندروید هر آهنگی را به رینگتون تبدیل کنیم؟

 

تمام رینگتون هایی را که در این برنامه ساخته اید، در دستگاه شما ذخیره خواهد شد.

شا کدام آهنگ را برای رینگتون ترجیح میدهید؟ نظرات خود را در با ما قسمت کامنت به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی