نقد و بررسی بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery

 

اگر شما هم مانند میلیون‌ها فرد از سراسر جهان که طرفدار هری پاتر هستند، به آن داستان باورنکردنی و جذاب علاقه‌مند هستید، بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بعد از هفت کتاب، هشت فیلم و تعداد بیشماری از آثار اقتباس شده این اثر شگفت‌انگیز، حال هری پاتر و دوستانش باید جادوی سیاه و ترسناک را شکست دهند. بازی جدید هری پاتر بسیار سرگرم کننده و جذاب است و خط اصلی داستان را دنبال میکند. در این بازی شما یک ستاره در داستان اصلی هری پاتر هستید. در این بازی میتوانید شخصیت مورد نظ خود را طراحی کنید. شما یه عنوان یک فرد ۱۱ ساله‌ای هستید که به تازگی نامه مدرسه جادوگری Hogwarts  را دریافت کرده است. متاسفانه به این دلیل که برادر شما از این مدرسه اخراج شده و فرار کرده، تمام معلمان و همسالانتان به شما سوءظن دارند که مبادا شما هم سرکش باشید.

شما در این بازی چهره های آشنایی چون Dumbledore و پروفسور McGonagall را مشاهده میکنید اما در این بازی چهره های جدیدی هم وجود دارند مانند دوست جدیدتان به نام Rowan که مکمل کاراکتر شما در این بازی است. این شخصیت هم میتواند پسر باشد هم دختر! این بسته به نوع انتخاب شما است اما به عنوان پسر با آن موهای شلوغ و عینک، شخصیت بامزه تری است.

 

نقد و بررسی بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery

 

در این بازی شخصیتی به نام Merula Snyde وجود دارد که دختر و بسیار قلدر است. او از این بیم دارد که شما جادوگر بهتری نسبت به او باشید. بهتر است در این بازی به شدت مواظب این شخصیت باشید!

در این بازی زمانی که در تله اسرار شیطان (Devil’s Snare) قرار بگیرید (اگر فیلم را دیده باشید متوجه خواهید شد) باید آنقدر انرژی داشته باشید که خود را از این تله رها کنید؛ که در این صورت یا باید هزینه درون برنامه ای پرداخت کنید یا ساعت ها برای جمع شدن انرزی خود منتظر بمانید. برای خرید انرژی یا جِم باید ۱۰۰ دلار پول پرداخت شود! که البته اعتراضات زیاد کاربران را به دنبال داشته است. این بازی افلاین است به همین دلیل گذاشتن این مبلغ برای خرید جِم واقعا غیر منطقی است.

 

نقد و بررسی بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery

 

در کل این بازی کاملا جذاب است (اما برای مدت کمی!). شما درس یاد میگیرید، دوست پیدا میکنید و به دنبال کشف اسراری درباره ناپدید شدن برادرتان میگردید.

گرافیک این بازی بسیار جذاب است به طوری که به تمام جزئیات شخصیت ها پرداخته شده است. علاوه بر آن فضای بازی به خوبی طراحی شده و شما را دقیقا در موقعیتهای فیلم های هری پاتر قرار میدهد.

این بازی دارای گفتگوهای زیادی است. شما در این بازی در کلاس های درسی حضور پیدا میکنید پس واضح است که در این بازی مکالمات زیادی وجود دارد. اما موسیقی متن (که چندان کارایی ندارد) اورجینال میباشد و از فیلم اقتباس نشده است.

جدا از مزیت ها و معایب بازی جدید هری پاتر، این بازی در درجه اول برای دوستداران و طرفداران هری پاتر طراحی شده است پس آنها نیز برای این بازی هر قدر که لازم باشد، خرج خواهد کرد! با وجود این بازی و تقریبا ناتمام ماندن آن باید منتظر فصل های بعدی این بازی نیز باشیم.

 

نقد و بررسی بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery

 

آیا شما هم از طرفداران هری پاتر هستید؟ آیا این بازی را امتحان کرده اید؟  لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

دانلود بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی