نقد و بررسی بازی PUBG

 

با توجه به افزایش روزافزون کاربرهای موبایلی، بیشتر کمپانی های بازیهای ویدئویی به فکر ساختن نسخه بازیهای خود برای گوشی های هوشمند افتادند. اگر دو ماه پیش کسی میگفت که بازی فوق‌العاده ایکس باکس (و PC) بنام PUBG قرار است برای موبایل ساخته شود و کاملا هم رایگان است، بسیار عجیب به نظر میرسید! اما هم اکنون این اتفاق افتاده و بازی PUBG برای گوشی های موبایل به صورت رایگان در دسترس است. PUBG ساخته کمپانی Tencent Games است. این کمپاین را با بازی محبوب Arena of Valor میشناسیم اما حالا بهترین بازی حال حاضر در ژانر اکشن را از این کمپانی در دسترس داریم آن هم به صورت رایگان!

اشتباه نکنید: این یک بازی واقعی PUBG است که تمام ویژگی ها و امکانات آن در یک صفحه نمایش کوچک نیز قابل استفاده است. در این بازی نیز ۱۰۰ نفر از آسمان به یک جزیره کویری سقوط کرده و شروع به مبارزه میکنند. د راین بازی میتوانید در ساختمانهای متروکه پنهان شوید، منابع و اسلحه جمع آوری کنید و آنقدر مبارزه کنید که تنها یک نفر نجات پیدا کند. این بازی در موبایل تنها یک نقشه اصلی دارد و این نسخه بسیار نزدیک به نسخه کامپیوتری این بازی و از نسخه ایکس باکس آن بسیار بسیار بهتر است. بافت این بازی در نسخه موبایل زیباتر و کادربندی آن ثابت تر است و در هم ریختگی در آن وجود ندارد.

 

 

نقد و بررسی بازی PUBG

 

در حال حاضر این بازی به یکی از بهترین بازیهای مبارزه ای و اکشن در موبایل تبدیل شده است. با لمس کردن دکمه ها بر روی صفحه نمایش به راحتی میتوانید در این بازی بپرید، سینه خیز شوید، از کوه بالا بروید و کوله پشتی خود را باز کنید.

نسخه موبایلی این بازی تفاوت زیادی با نسخه کنسول یا نسخه کامپیوتری این بازی دارد. در این نسخه بهتر است که آرام پیش روید، پشت درختان و دیوارها پنهان شوید تا دشمنان نتوانن شما را ردیابی کنند.

از نظر صدا در این بازی به خوبی کار شده است، به طوری که اگر ماشین یا موتوری نزدیک شما شود، شما میتوانید بلافاصله تشخیص دهید که آن وسیله چیست. بازی با هدفون بسیار جذابتر است. صدای دویدنها، تیراندازی ها و … همه و همه به خوبی قابل تشخیص است.

 

 

نقد و بررسی بازی PUBG

 

در طراحی بازی و طراحی گرافیکی آن شاهد تصاویری خوب و طراحی زیبایی هستیم که به جزئیات نیز توجه ویژه ای شده است اما یک سری مشکلات هم دیده میشود که در به روز رسانی‌های بعدی و به مرور رفع خواهد شد. مزیت این بازی آن است که دارای یک نقشه اصلی است که تمام اتفاقات را به شما نشان میدهد. این بازی در ابتدا آسان اما رفته رفته سخت میشود. (به این دلیل که در ابتدا رباتهایی وجود دارد که رفته رفته با پیشرفت شما از تعداد آنها کسر میشود به طوری که شما تجربه یک بازی واقعی را خواهید داشت.)

در ابتدای بازی بعد از انتخاب شخصیت خود و کاراکترتان به عنوان سرباز در بازی، به محض فرود از هواپیما، شاهد باگهایی در این بازی هستیم اما هیچ موقع کاربران درباره این باگها اعتراض نداشتند و با بارها بازی کردن یاد میگیرند که چگونه از پس این باگها بربیایند. در اصل این بازی آنقدر جذاب است که به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد به طوری که حتی سازندگان آن در ابتدا تصور نمیکردند که این بازی اینطور محبوب شود.

 

نقد و بررسی بازی PUBG

 

این بازی سراسر هیجان و جذاب را از دست ندهید به خصوص افرادی که به بازیهای بتل رویال علاقه‌مند هستند.

 

آیا شما این بازی را امتحان کرده اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی