پاسخ دادن به پیام در واتساپ بدون مشخص شدن وضعیت آنلاین + تصاویرشاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد داشته باشید به پیام یک شخص در واتس اپ پاسخ دهید اما هیچ کس جز فرد مورد نظر شما با خبر نشود که شما در حال حاضر آنلاین می باشید. یعنی شما به پیام کسی پاسخ دهید اما همچنان وضعیت شما برای باقی افراد آفلاین باشد. در این مقاله از اندروید سیتی می خواهیم به شما راه هایی را آموزش دهیم که بتوانید با استفاده از آن این کار را انجام دهید. با ما همراه باشید.


پاسخ دادن با استفاده از نوتیفیکیشن یا ساعت هوشمند :

یکی از شیوه هایی که می توانید از آن بهره ببرید، استفاده از اعلان های واتس اپ در اندروید می باشد.

اگر دستگاه شما دارای آخرین نسخه های اندروید می باشد، به راحتی می توانید این کار را با استفاده اعلانی که برای نشان دادن پیام جدید در واتس اپ برای شما می آید، انجام دهید. منوی اعلانات را در گوشی خود پایین بیاورید و روی گزینه Reply در آنجا کلیک کنید و پاسخ آن پیام را بدهید.

اگر از ساعت های هوشمند نیز استفاده می کنید، همین کار را نیز می توانید انجام دهید. با این کار وضعیت شما در واتس اپ آنلاین نخواهد شد.

پاسخ دادن به پیام در واتساپ بدون مشخص شدن وضعیت آنلاین + تصاویر

پاسخ دادن در زمان آفلاین بودن

1

وای فای یا داده های گوشی هوشمند خود را غیر فعال نمایید.

2

چت مورد نظر خود را در واتس اپ باز کنید و پیامتان را وارد نمایید، سپس برنامه را ببندید.

2

دوباره داده ها یا وای فای خود را فعال کنید. پیامی که نوشتید برای آن شخص ارسال خواهد شد اما همچنان وضعیت آنلاین برای شما نمایان نمی شود.

پاسخ دادن به پیام ها با استفاده از برنامه Unseen :

در آخر می خواهیم برنامه Unseen را معرفی نماییم.

این برنامه به شما این اجازه را می دهد پیام های خود را در شبکه های اجتماعی مختلف بدون نشان دادن وضعیت آنلاین بودن شما، مشاهده نمایید. یعنی باقی افراد گمان می کنند شما آفلاین می باشید در صورتی که در حال خواندن پیام ها هستید و در صورت تمایل می توانید به پیام دیگران نیز پاسخ دهید. برنامه Unseen را دانلود کنید. در بخش دانلود توضیحات کاملی در مورد برنامه به شما داده خواهد شد.

پاسخ دادن به پیام در واتساپ بدون مشخص شدن وضعیت آنلاین + تصاویر

زمانی که شما یک پیام جدید دریافت می کنید، این برنامه نوتیفیکیشن آن را به شما نمایش می دهد.

در صورت تمایل می توانید به آن پیام پاسخ دهید. البته به این نکته توجه داشته باشید که این برنامه ممکن است زمانی که برای پیام های گروه های خود در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید، به درستی کار نکند.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی