5 برنامه برای گرفتن عکس پانوراما در اندروید + تصاویردر دنیای امروز شما به راحتی با استفاده از گوشی های خود می توانید عکس های زیبا و فوق العاده ای بگیرید. اما شاید عکس برداری به صورت معمولی برایتان خسته کننده شده باشد. با توجه به ویژگی هایی که دوربین گوشی شما دارد می توانید عکس های متفاوت تری بگیرید. یکی از این نوع عکس ها، عکس پانوراما می باشد. در این مقاله قصد داریم ۵ برنامه مفید و کاربردی برای گرفتن عکس پانوراما را به شما معرفی نماییم.


در واقع این آموزش برای کسانی می باشد که این ویژگی عکس برداری را در گوشی های خود ندارند و به جای آن می توانند از برنامه های جایگزین استفاده نمایند. البته به این معنا نمی باشد که کسانی که در گوشی خود می توانند از این ویزگی استفاده کنند این برنامه ها برایشان بی فایده است.
1

Panorama 360 : این برنامه یکی از معروف ترین برنامه های اندروید می باشد.

لینک دانلود Panorama 360

با استفاده از این برنامه رایگان که بیش از ۴ میلیون نصب داشته است، می توانید عکس های ۳۶۰ درجه پانوراما تهیه نمایید. این برنامه روش گرفتن این نوع عکس را در قالب یک ویدیو برای شما توضیح خواهد داد.

5 برنامه برای گرفتن عکس پانوراما در اندروید + تصاویر

پس از گرفتن عکس های مورد نظر خود، می توانید آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برای ویرایش عکس ها نیز فیلتر هایی تعبیه شده است که از هر کدام که می خواهید استفاده نمایید.

2

Photaf Panorama : برنامه بعدی که به شما کمک می‌کند تا عکس پانوراما بگیرید Photaf Panorama نام دارد. برای مشاهده کل نمای پانوراما، می توانید از قطب نما یا صفحه لمسی گوشی خود استفاده نمایید.

لینک دانلود Photaf Panorama 

5 برنامه برای گرفتن عکس پانوراما در اندروید + تصاویر

این برنامه نسخه THD نیز دارد ولی برای استفاده ازآن باید یک دستگاه Tegra داشته باشید. این برنامه دارای ویژگی های خوب زیادی می باشد.

3

Cardboard Camera : با استفاده از آین برنامه که ساخت شرکت گوگل می باشد، عکس های بسیار زیبایی بگیرید.

لینک دانلود Cardboard Camera

این برنامه دوربین معمولی گوشی شما را به یک دوربین آماتور تبدیل می کند. برای عکس بردایر به صورت پانوراماف باید در یک دایره ۳۶۰ درجه دوران داشته باشید تا عکس های لازم برای شما گرفته شود.

5 برنامه برای گرفتن عکس پانوراما در اندروید + تصاویر

یکی از قابلیت های جذاب، ضبط کردن صدا روی تصاویر مورد نظر شما می باشد.

4

PanOMG : از دیگر برنامه های در این زمینه PanOMG می باشد و روش استفاده از آن نیز بسیار ساده می باشد. برای عکس برداری کافی است گوشی خود را ثابت نگه داشته و روی آیکون دوربین کلیک کنید.

لینک دانلود PanOMG

پس از آن که اولین عکس گرفته شد، یک کادر مستطیل شکل برای شما نمایان می شود که باید گوشی خود را در این کادر چرخش دهید تا عکس های لازم گرفته شود. عکس ها به صورت خودکار گرفته می شود.

5 برنامه برای گرفتن عکس پانوراما در اندروید + تصاویر

5

Panorama Camera 360 :برای عکس برداری در برنامه Panorama Camera 360 نیز کافی است روی آیکون دوربین کلیک کنید و گوشی خود را بچرخانید.

لینک دانلود Panorama Camera 360

روش این کار به این صورت می باشد که باید الماس نمایان شده در داخل دایره است ببنید و زمانی که آن در وسط قرار گرفت، عکس را بگیرید. برای پایان کار باید stop را انتخاب نمایید. این برنامه فلش نیز دارد اگر مایل باشید می ‌توانید از آن استفاده نمایید. اندازه تصاویر را نیز به صورت دلخواه تغییر دهید. همچنین می توانید این تصاویر را پس از جمع آوری به ‌اشتراک بگذارید.

با استفاده از این پنچ برنامه ای که به صورت مختصر برای شما توضیح داده شد، می توانید عکس های زیبا و جذاب پانوراما برای خود بگیرید. تمامی این برنامه ها را از سایت اندروید سیتی می توانید دانلود کنید. همچنین علاوه بر لینک دانلود، توضیحات کاملی نیز درباره هر کدام از نرم افزار ها برای شما گرد آوری شده و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی