اینستاگرام، شبکه جهانی اشتراک گذاری تصاویر، با قابلیت های متعدد بستر گسترده ای را برای فعالیت های متفاوت فراهم کرده است. می توان به صفحه های شخصی و صفحه های تجاری که محیطی برای ارائه خدمات و محصولات کمپانی ها و افراد می باشد، اشاره کرد. در آموزش های قبل نحوه تبدیل صفحه شخصی به صفحات تجاری را برای شما توضیح دادیم. به مرور زمان با فالو کردن پیج های متفاوت چه شخصی و چه تجاری، تعداد عکس هایی که لایک کرده اید بالا می رود.

گاهی شرایطی پیش می آید که می خواهید تمامی عکس هایی که لایک کرده اید را مشاهده کنید. به طور مثال مدت ها پیش یک عکس تبلیغاتی را لایک کرده اید و اکنون می خواهید صفحه آن کمپانی را پیدا کنید اما نام و نشانی از آن نمی دانید. با ما باشید تا در این آموزش، نحوه حل این مسئله را شرح دهیم.

نحوه پیدا کردن عکس هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید


اکنون با یکی دیگر از آموزش های اینستاگرم همراه شما هستیم که به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه عکس هایی را در اینستاگرام لایک کرده اید.

می توانید از لینک زیر جدیدترین نسخه اینستاگرام را دانلود کنید.

 

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام 

 

1

کادر تنظیمات را باز کنید.

نحوه پیدا کردن عکس هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید

در اولین مرحله کافیست وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و با انتخاب سه نقطه بالا سمت راست، کادر تنظیمات را باز کنید.

 

2

گزینه Posts You’ve Liked را لمس کنید

نحوه پیدا کردن عکس هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید

 

در مرحله دوم به دنبال گزینه Posts You’ve Liked بگردید و روی آن کلیک کنید.

نحوه پیدا کردن عکس هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید

در این قسمت تمامی پست هایی که توسط صفحه شما لایک شده است، مشخص می باشد. می تواند روی هر پست تب بزنید و صفحه ی مربوط به پست را ببینید. حتی در صورتی که تمایل داشتید پست را آنلایک کنید، می توانید روی قلب قرمز پایین پست تب بزنید.

نکته ای که وجود دارد این است که برخلاف لایک کردن، آنلایک کردن پست ها، نوتیفیکیشنی برای صاحب پست ارسال نمی کند و شخص متوجه نمی شود که پست او را آنلایک کرده اید. در اصل لایک خود را پس میگیرید !

 

 

کاربران گرامی، لطفا نظرات خود را درباره این آموزش با ما درمیان بگذارید 🙂 

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است.
آموزشکده اندرويد سيتی