ترفندهای ریاضی، اپلیکیشنی جالب و کاربردی

 

در این اپلیکیشن یاد بگیرید، تمرین کنید و بازی کنید! اپلیکیشن ترفندهای ریاضی برای آن دسته افرادی مناسب است که میخواهند ترفندهای جالب ریاضی را یاد بگیرند و به کارهای خود سرعت بخشند. در این برنامه ترفندهای جالب ریاضی برای آسان شدن کارهای مالی روزانه شما وجود دارد. این برنامه هم بازی و سرگرمی است و هم باعث یادگیری شما میشود. این برنامه از راه های شگفت انگیزی ترفندهای ریاضی را به شما یاد میدهد.

 

ترفندهای ریاضی، اپلیکیشنی جالب و کاربردی
برنامه های زیادی برای یادگیری ترفندهای ریاضی وجود دارد اما این برنامه کاملترین برنامه برای این موضوع میباشد. اپلیکیشن Math Tricks بیش از ۸۰ ترفند رایگان برای یادگیری دارد. با توجه به این که این برنامه بیش از ۳۳۱ هزار بار دانلود شده و رتبه آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ است، نشان دهنده آن است که این اپلیکیشن کاربردی و جذاب است. نظر کاربران اکثرا مثبت بوده و بعضی از آنها به طور میانگین نزدیک به یک سال است که از این برنامه استفاده میکنند.

 

 

ترفندهای ریاضی، اپلیکیشنی جالب و کاربردی
پدر و مادرها توجه داشته باشند که اگر فرزندان خود کمتر از ۱۲ سال دارند، به آنها اجازه استفاده از این برنامه را ندهند به این دلیل که آنها باید پایه‌های ریاضی را تا سن ۱۲ سالگی به خوبی یاد بگیرند. این برنامه ترفندهای آسانتری را برای جمع، تفریق، جذر، ضرب و… اعداد به کاربر آموزش میدهد.

 

ترفندهای ریاضی، اپلیکیشنی جالب و کاربردی
برای افرادی که وقت برای آنها بسیار اهمیت دارد این برنامه بسیار کاربردی و سودمند است. مانند دخترها و پسرهایی که کنکور دارند! اکنون که نزدیک به عید است، برنامه این افراد نیز فشرده تر خواهد شد. پس زمان خوبی برای دانلود و استفاده از آن است. این برنامه هم بازی است و هم باعث یادگیری ریاضی برای افراد میشود. زبان این برنامه انگلیسی می باشد اما کار با آن آسان است.

اپلیکیشن Math Tricks دارای حالتهای مختلفی از جمله حالت بازی یک نفره، بازی دو نفره و حالت آموزشی است. در حال آموزشی میتوانید آموزش ترفندها را فرابگیرید، بیبینید و سپس خود را امتحان کنید. در حالت بازی دو نفره، صفحه به دو قسمت تبدیل میود و آن زمان است که شما میتوانید با دوستان خود نیز بازی کنید و ترفندها را به اشتراک بگذارید. در حالت بازی یک نفره نیز برنامه برای شما ترفندهایی را به صورت تصادفی تصادفی نمایش میدهد و شما باید آنها را حل کنید و امتیازات خود را بالا ببرید.

این برنامه برای تقویت حافظه نیز سودمند است. برای افرادی که به دنبال سرگرمی هستند اما میخواهند که چیزی هم یاد بگیرند، دانلود این اپلیکیشن توصیه میشود.

 

ترفندهای ریاضی، اپلیکیشنی جالب و کاربردی
اپلیکیشن Math Tricks توسط کمپانی Antni Ion و برای گوشی های اپل و سیستم عامل IOS نیز طراحی شده است. رتبه آن در Itunes نیز ۴٫۱ میباشد.
این اپلیکیشن را دانلود، از آن استفاده کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی