روش ورود به ویندوز بدون استفاده از کیبورد + تصاویراکثر مردم برای ورود به صفحه دسکتاپ خود در ویندوز، از کیبورد استفاده می کنند اما ممکن است بعضی از افراد کیبور های آن ها دچار مشکلی شده باشد و نتوانند از آن استفاده نمایند. این اتفاق مانع شما برای ورود به ویندوز شما نمی شود. در این مقاله از اندروید سیتی قصد داریم شما روش وارد شدن به ویندوز را بدون استفاده از کیبورد آموزش دهیم. برای انجام دادن این کار چند مرحله وجود دارد که باید آن ها را به ترتیب و با دقت طی کنید تا به هدف خود یعنی ورود به صفحه ویندوز برسید. این آموزش در نسخه های ۷، ۸٫۱ و ۱۰ ویندوز قابل استفاده می باشد.


مراحل به شرح زیر می باشند:

1

در صفحه ورود به ویندوز، روی آیکون Ease of Access که مانند یک ساعت با فلشی درون آن می باشد، کلیک کنید.

در ویندوز ۷ و ۸٫۱، این آیکون در پایین سمت چپ قرار دارد. در ویندوز ۱۰ نیز همان طور که در تصویر مراحل بعد مشاهده می کنید، در پایین سمت راست قرار دارد.

روش ورود به ویندوز بدون استفاده از کیبورد + تصاویر

2

پس از کلیک کردن روی آن، گزینه On-Screen Keyboard را انتخاب نمایید.

پس از چند لحظه یک کیبورد مجازی برای شما نمایان می شود. با استفاده از این کیبورد می توانید تایپ های مورد نظر خود را انجام دهید.

روش ورود به ویندوز بدون استفاده از کیبورد + تصاویر

3

با ماوس روی قسمت پسورد کلیک کنید ، رمز عبور خود را وارد کنید.

پس از آن روی Enter این کیبورد کلیک کنید تا وارد ویندوز شوید.

4

پس از ورود به سیستم خود، می توانید به رفع مشکل کیبور خود بپردازید.

در واقع این ترفند برای کسانی خیلی کاربرد دارد که کیبورد آن ها دچار مشکل شده است و نمی توانند از آن استفاده کنند و در ضمن روی ویندوز خود رمز عبور قرار داده اند.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی