آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

تلگرام یکی از پیام رسانهای محبوب در میان کاربران میباشد که به تازگی دارای قابلیت های فراوانی شده است ، مانند کانالها ، استیکرهای متنوع. علاوه بر این هر کاربر میتواند استیکرهای مورد علاقه ی خود را تبدیل به استیکر کرده و آنرا با سایرین به اشتراک بگذارد. اما ممکن است بعضی از کاربران بخواهند استیکرهای زیبای مسنجر لاین را نیز در برنامه ی تلگرام نیز به کار ببرند، استیکرهای برنامه ی لاین در دسته بندی های مختلف و با جذابیت های بیشتری در دسترس هستند، اگر شما هم به انجام این کار علاقه مند هستید لازم است در این آموزش همراه ما باشید …


برای تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام نیاز دارید که استیکرهای لاین را در سیستم خود داشته باشید،میتوانید آنها را بصورت تک تک، ازصفحه ی چت خود برنامه اسکرین شات گرفته و به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید، همچنین میتوانید پکیج کامل استیکرهای لاین را از سایتهای مختلف اینترنتی دانلود کنید. اینکه شما به کدام روش عمل میکنید اهمیت چندانی ندارد، در اینجا فرض براین است که شما با تلفن همراهتان از استیکرهای لاین عکس گرفته اید.

   مراحل انجام کار :

1

استیکرهای مورد نظر خود را در برنامه ی گرافیکی مانند فتوشاپ و یا Paint بازکنید و آنها را به کمک ابزار برش دور گیری کنید.

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

2

بعد از دورگیری استیکر ، آنرا کپی کرده و در صفحه ی جدید با فورمت (Transparent) انتقال دهید و سایز صفحه را مانند تصویر تغییر دهید.

*(Transparent) : حالتی است که باعث میشود صفحه مانند شیشه باشد و دورتا دور استیکر صفحه ی سفید ایجاد نشودو باعث تمیزی بیشتر کار میشود ، که این قابلیت در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ وجود دارد. 

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

3

تصویر مورد نظر را با فرمت Png ذخیره کنید و به سیستم اندرویدی خود ( تلفن همراهتان ) انتقال دهید.

4

در برنامه ی تلگرام عبارت sticker@ را جستجو کرده و وارد صفحه ی چت با ربات استیکر ساز شوید و start/ را بزنید.

5

عبارت Newpack/ را تایپ کرده و نامی برای پکیج استیکرتان انتخاب کنید.

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

6

یک نام و یک ایموجی یا شکلک برای استیکر مورد نظرتان ارسال کنید.

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

7

روی علامت سنجاق زده و فایل تصویری که از استیکر لاین ساخته بودید را ارسال کنید.

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

8

میتوانید تا هر چند بار که مایل بودید این کار را ادامه دهید و برای سایر ایموجی ها استیکر جدید تعریف کنید و در انتها عبارت Publish/ را وارد کنید.

9

در اینجا نامی را که میخواهید برای پکیج خود در نظربگیرید تایپ کنید (این نام را نباید قبلا کسی استفاده کرده باشد) سپس لینکی برایتان ارسال میشود که مربوط به پکیج استیکرهای ساخت شماست.با زدن برروی لینک، استیکرهای ساخته شده نمایش داده میشوند و با زدن add stickers به لیست استیکرهایتان اضافه میشود.

آموزش تبدیل استیکرهای لاین به تلگرام + تصاویر

10

میتوانید همین مراحل را برای هرنوع استیکر دیگری انجام دهید و یک پکیج از استیکرهای لاین برای خودتان بسازید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرويس اخبار و آموزش اندرويد سيتی