تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

شما ممکن است با همان کیبورد پیش فرض گوشی هوشمند خود راحت باشید یا زیبا و سریع بودن کیبورد برای شما اهمیتی نداشته باشد. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که جالب و آسان بودن استفاده از کیبورد برایتان اهمیت زیادی دارد یا از کیبورد تکراری گوشی هوشمند خود خسته شده‌اید، این مقاله را مطالعه فرمایید. در این مقاله به معرفی بهترین اپلیکیشن‌های کیبورد در سراسر جهان می‌پردازیم.

ما اغلب از گوشیهای هوشمند خود زیاد استفاده میکنیم. پس باید برای استفاده از آن راحت باشیم. تمام برنامه های کیبوردی که در این مقاله معرفی میکنیم از قابلیتهای بسیار خوبی برخوردار هستند که تبدیل به بهترین کیبوردها شده اند.

 

SwiftKey

شخصی سازی

اولین و بهترین برنامه کیبورد SwiftKey است که ممکن است نام آن را شنیده باشید یا برای شما آشنا باشد چون بسیار معروف است. این برنامه بیش از ۲۴۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که نشاندهنده عالی بودن برنامه است. علاوه بر آن این برنامه بیش از ۲۰۰ زبان زنده دنیا را ساپورت میکند که زبان فارسی هم جزو آن زبانها است. این کیبورد دارای تِم های زیبا و رایگانی است که میتوانید آنها را دانلود و بر کیبرود خود اعمال کنید. به این ترتیب این کیبور هرگز شما را ناامید یا خسته نمی‌کند.

تایپ کردن با این کیبورد بسیار راحت است و در آن میتوانید از گیف‌ها، استیکرها و ایموجی‌ها نیز استفاده کنید. در آخرین ورژن این برنامه شما میتوانید از قسمت استیکرها، با عکسهای خود نیز استیکر مخصوص بسازید. این برنامه از قدیمیترین برنامه های کیبورد و در نوع خود بهترین است.

تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

 

Swiftmoji

شخصی سازی
بله این برنامه نیز دومین کیبورد از کیبوردِ SwiftKey است. اما همچنین بهترین کیبورد برای ایموجی ها برای گوشیهای هوشمند اندرویدی است. این کیبورد تمام امکانات شخصی سازیِ SwiftKey را ندارد اما امانات مهم آن را دارا است و در نوع خود اپلیکیشن خوبی است. از این برنامه نیز میتوانید برای تِم رنگهای مختلفی را انتخاب کنید. این کیبورد دارای قابلیت تاریکی در شب نیز هست. کار با آن راحت و برای افرادی مناسب است که از ایموجی ها بسیار استفاده میکنند.

تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

 

Tenor GIF Keyboard

دسته

این برنامه یکی از جالبترین کیبوردهای این لیست است. به این دلیل که از طریق این کیبورد میتوانید از هزاران گیف جالب و بامزه استفاده کنید. پرواضح است که این کیبورد بیشتر برای سرگرمی و برای افرادی مناسب است که علاقه زیادی به استفاده از گیف‌ها دارند. اما این تنها خاصیتی نیست که این کیبورد را خاص میکند. استفاده از این کیبورد آسان و بسیار بسیار سریع است. این برنامه تمام گیف ها را به سرعت به شما نشان میدهد.

در این برنامه میتوانید با اضافه کردن # به ابتدای کلمه، گیفهای مورد نیاز خود را جستجو کنید. در این برنامه امکان سرچ با گیف نیز وجود دارد. در این برنامه میتوانید از ایموجیها نیز استفاده کنید اما اگر میخواهید ایموجی های کاملی نیز داشته باشید، بهتر است Swiftmoji را نیز در کنار این برنامه داشته باشید.

تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

 

Fleksy Keyboard

شخصی سازی
کیبوردهای تکراری و سیاه و سفید را فراموش و از صدها رنگ در این برنامه استفاده کنید. این کیبورد سریعترین کیبورد اندرویدی است با این حال شما میتوانید کیبوردتان را شخصی سازی کنید بدون اینکه سرعت را از دست دهید. با این برنامه همچنین میتوانید از ایموجی ها، گیف ها و استیکرها به صورت مستقیم استفاده و آنها را ارسال کنید. کار با این برنامه راحت است و فضای کمی از گوشی شما را اشغال میکند. این برنامه در سراسر جهان بیش از ۵ میلیون بار دانلود شده و در گوگل پلی امتیاز خوب ۴٫۴ را کسب کرده است.

تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

 

TouchPal Keyboard

شخصی سازی
اگر به دنبال کیبورد کاملی هستید، این برنامه برای شما مناسب است. با این برنامه میتوانید سریع تایپ کنید، گیف و استیکر و ایموجی ارسال کنید. این برنامه دارای بیش از ۵هزار تِم و بیش از ۳۰۰ ایموجی، استیکر و گیف است. بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر از این کیبورد در سراسر جهان استفاده میکنند.

تاپترین اپلیکیشنهای کیبورد برای اندروید

 

کیبورد مورد علاقه شما کدام است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی