معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاج

باتوجه به فرارسیدن ایام مبارک حج و اعزام کاروان های زیارتی به خانه خدا، اپراتورهای بزرگ کشور تمهیداتی اندیشیده اند تا زائران محترم بتوانند از خدمات بیشتری بهره بگیرند.طرح های تخفیفی و بسته های اینترنتی با قیمتهای مناسب از جمله خدمات این اپراتورهاست که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.


ایرانسل همانند سالهای گذشته از عرضه ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین تعرفه مکالمات و پیام کوتاه به حجاج ایرانی بیت الله الحرام و همچنین امکان استفاده رایگان از خدمات اینترنت همراه در موسم حج ابراهیمی امسال، خبر داد.

1

طرح تخفیفی ایرانسل برای مکالمه حجاج:

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل از صبح روز دوشنبه ۲۵ شهریور و تا زمان بازگشت آخرین کاروان حجاج به کشور، با استفاده از سیم کارت ایرانسل و انتخاب شبکه تلفن همراه “موبایلی (Mobily)” یا “زین (Zain)”، از طریق بخش تنظیمات شبکه گوشی تلفن همراه خود در کشور عربستان، میتوانند از تعرفه ۵۹۹ تومانی به ازای هر دقیقه تماس ورودی و یا خروجی به هر مقصدی در داخل ایران و تعرفه ۲۴۹ تومانی به ازای ارسال هر پیام کوتاه به هر نقطه از دنیا، بعنوان ارزان‌ترین تعرفه خدمات ارتباطی حجاج ایرانی برخوردار شوند.
همچنین امکان استفاده از خدمات اینترنت همراه نیز برای حجاج مشترک ایرانسل با انتخاب شبکه تلفن همراه موبایلی (Mobily)” یا “زین (Zain)”، عربستان به صورت کاملا رایگان و نامحدود فراهم شده است.

نحوه فعالسازی رومینگ بین المللی سیمکارت های ایرانسل:

کلیه مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل زائر خانه خدا، لازم است برای اطمینان از فعال‌سازی رایگان خدمات رومینگ بین‌الملل برروی سیم‌کارت خود، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از خروج از کشور، کد دستوری #۱*۱۱۱* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنند. مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل نیز، برای فعال سازی خدمات رومینگ، می بایست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از تنظیمات دستی تلفن‌های همراه، برای فعال‌سازی رومینگ بین الملل با شماره گیری کد #۱*۱۱۱* (ستاره ۱۱۱ ستاره ۱ مربع) از سیم‌کارت خود و یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من سرویس رومینگ بین الملل خود را فعال کنند.

معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاج

بسته‌های یک هفته‌ای ارائه شده برای زائران در حجم‌های ۳۰۰ و ۶۰۰ مگابایت با قیمت‌های ۳۰ و ۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. مشترکانی که قصد استفاده از بسته‌های ۳۰۰ مگابایت را دارند می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۲*۳*۱۱۱* (ستاره ۱۱۱ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره ۱ مربع) و مشترکانی که قصد استفاده از بسته‌های ۶۰۰ مگابایتی را دارند می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۲*۲*۳*۱۱۱* (ستاره ۱۱۱ ستاره ۳ ستاره ۲ ستاره ۲ مربع) بسته‌های مدنظر خود را در اختیار داشته باشند

نحوه خرید آسان شارژ:

علاوه بر این، ایرانسل با ارائه یک سرویس جدید این امکان را برای کلیه مشترکان سیم کارتهای اعتباری خود فراهم کرده تا با دریافت رمز دوم کارت های عضو شبکه شتاب خود و با شماره گیری کد دستوری #۷*، در هر لحظه و هر کجا شارژ مورد نظر خود را به قیمت واقعی و بسیار آسان از طریق گوشی تلفن همراه خود خریداری کنند.
لازم به ذکر است که استفاده از شارژ شگفت انگیز، در حالت رومینگ امکان پذیر نیست.

دریافت اطلاعات بیشتر


بر اساس طرح تخفيفي همراه اول، تماس حجاج با سيم كارت هاي همراه اول به مقصد ايران و كشور عربستان دقيقه اي ۵۵۰ تومان، دريافت تماس دقيقه اي ۷۰۰ تومان و ارسال هر پيامك ۲۰۰ تومان هزينه خواهد داشت.

2

بسته ی مکالمه تخفیفی همراه اول :

همراه اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری متناسب با الگوی مصرف ایشان، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه با قیمت دقیقه ای ۱۵ تا ۱۶ تومان پیشنهاد می دهد. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد #۱*۱۰۰۰* بسته مکالمه همراهی خود را رؤیت نموده و پس از تأیید و فعالسازی، از تخفیف بیش از ۷۰% در مکالمات خود بهره مند شوند.

معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاجدریافت اطلاعات بیشتر


رایتل در راستای خدمات رسانی به زائرین محترم ، در ایام حج تمتع اقدام به ارائه خدمات رومینگ بین الملل در کشور عربستان نموده است.

3

معرفی طرح سیمکارتهای رایتل :

مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی، دیتا و اعتباری رایتل می‌توانند با خرید و فعالسازی بسته های زیر، با خیالی آسوده از خدمات رایتل و مزایای آن بهره مند شوند. بسته های رومینگ بین الملل تنها با اپراتور zain عربستان قابل استفاده می‌باشد.

معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاج


معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاج

تماس صوتی رومینگ بین الملل شامل تماس خروجی رومینگ بین الملل در داخل کشور عربستان و تماس با ایران می باشد.
قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

تعرفه های تشویقی رایتل :


تعرفه‌های تشویقی رومینگ بین‌الملل در کشور عربستان و در ایام حج برای مشترکین رایتل به شرح جدول زیر است و تنها با اپراتور zain عربستان قابل استفاده می‌باشد و استفاده از سرویس اپراتورهای این کشور با تعرفه عادی که در وب سایت رایتل، بخش تعرفه رومینگ بین الملل درج شده است، محاسبه خواهد شد.

معرفی طرح های تخفیفی همراه اول و ایرانسل برای حجاجنحوه استفاده از سرویس رومینگ بین الملل:

 • شماره‌گیری موبایل:
  ۰۰ + کدکشور + شماره موبایل بدون صفر ابتدایی
  مثال: ******** ۰۰۹۸۹۲
 • شماره‌گیری تلفن ثابت:
  ۰۰ + کدکشور + کدشهر+ شماره ثابت
  مثال: شماره ثابت (تهران) ******** ۰۰۹۸۲۱

روش های افزایش اعتبار (شارژ) در حالت رومینگ بین الملل :

 1. خرید کارت شارژ در ایران و استفاده از آن در عربستان (# شماره رمز*۱۴۱*)
 2. افزایش اعتبار از طریق کدهای دستوری #۷۲۰*، #۷۲۴*، #۷۸۰*،#۷۸۹*، #۷۳۳* ، #۷۱۳* ، #۷۳۰* ، #۷۷۰*
 3. انتقال اعتبار توسط دوستان یا آشنایان و از طریق سیم کارت های اعتباری رایتل
 4. اتصال به اینترنت (از طریق اینترنت موبایل یا وای فای) و خرید شارژ از طریق وب‌سایت رایتل
 5. برای مدیریت بهتر هزینه ها می توانید، پیش از خروج از کشور سیم,کارت اعتبار خود را حداقل به مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال شارژ کنید و سقف اعتبار سیم کارت دائمی خود را از طریق سامانه مدیریت حساب، مدیریت سقف اعتبار افزایش دهید.

دریافت اطلاعات بیشتر

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی