معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویرسوپرسل سازنده ی بازی های محبوبی همچون کلش آو کلنز و کلش رویال به تازگی از بازی دیگری به نام “جنگ ستارگان” رونمایی کرده تا بار دیگر بازیکنان سراسر دنیا در یک بازی نفسگیر و جذاب به مبارزات آنلاین بپردازند.آیا آمادگی دارید به همراه دو نفر از دوستان خود به یک تیم شکست ناپذیر تبدیل شوید؟


1

معرفی کلی بازی جنگ ستارگان :

اعضای تیم سازنده Brawl Stars را ابتدا بصورت رسمی در یوتیوب و توییتر معرفی کردند و اولین نسخه ی آن برای سیستم عامل iOS هم اکنون در کشور کانادا منتشر شده است.

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

بازی جنگ ستارگان بصورت چند نفره، آنلاین و در سبک شوتر و تیراندازی اجرا می شود که شخصیت های جدید و کارتونی در آن نقش آفرینی می کنند.ابتدا زمینی در اختیار شما قرار داده می شود، همچنین نیروها و کاراکترهای مختلفی که به کمک اکسیر میتوان آن ها را ارتقاء داد و دو تیم سه نفره که آماده ی رقابت با یکدیگر هستند.

از لحاظ گرافیکی شاید بتوان گفت در حد کلش رویال و کلش آو کلنز نیست اما شاید این مورد در نسخه های بعدی بهبود یابد.در تصویر زیر برخی از شخصیت های بازی نمایش داده شده اند.

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

2

قوانین و روش بازی Brawl Stars :

شخصیت های متفاوتی برای انتخاب از سوی بازیکن وجود دارند که هر یک دارای قابلیت های منحصربفرد در حمله هستند.گیم پلی مشابه کلش رویال با این تفاوت که به جای دو مبارز، سه نفر در برابر سه نفر و در ۴ مود مختلف مبارزه خواهند کرد و پس از هر رقابت، اطلاعات بروزرسانی شده و میتوانید شخصیت های بازی را سفارشی سازی نمایید. کدامیک از دوستانتان شما را در این بازی همراهی می کنند؟؟

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

3

معرفی ۴ مود مختلف بازی :

۱- حالت (Bounty) : در این حالت هدف از انجام مبارزه جمع آوری ستاره برای تیم است.پیروز میدان کسی است که علاوه بر آسیب ها و خسارت هایی که متحمل شده بتواند ستاره ی بیشتری جمع کند.

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر۲- حالت (Smash & Grab) : در این حالت باید با تلاش کنید تا کریستال هایی که در مرکز زمین (وسط نقشه) پراکنده شده اند را جمع کنید تا هنگامی که تعدادشان به ۱۰ عدد برسد.چنانچه تیمی بتواند زودتر از سایرین ۱۰ کریستال را جمع آوری و نگهداری کند پیروز میدان است.

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

۳- حالت (Heist) : در این حالت حفظ منابع اهمیت بالایی دارد، هر تیم در تلاش است تا غارت و دزدی از اموال دیگری را به سرعت انجام دهد.پس باید مراقب کامل از منابع انجام داد.

 

معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

۴- حالت (Showdown) : ده بازیکن در زمینی که هر لحظه از وسعت آن کاسته می شود، وجود دارند و هر یک برای حفظ جان خود در تلاشند. آخرین بازمانده ای که در زمین باقی بماند پیروز میدان خواهد بود!

5

شخصیت های بازی:

انتخاب نیروهای مختلف: ۱۵ شخصیت جدید طراحی شده اند که هریک از آنها در سطوح مختلف بازی در دسترس قرار خواهند گرفت و با ارتقا آنها میتوانید ویژگی های خاص آنها را نیز فعال نمایید.معرفی بازی جدید سوپر سل جنگ ستارگان (Brawl Stars)   تصاویر

به محض انتشار نسخه ی اندرویدی بازی میتوانید آنرا از این صفحه دانلود و نصب نمایید!

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی