آموزش آپلود تصاویر در اینستاگرام کامپیوتر + تصاویر

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی مخصوص آپلود تصاویر و فایل های ویدئویی در سراسر جهان می باشد که طرفداران آن روز به روز افزایش می یابند. برای فعالیت در برنامه علاوه بر دستگاههای اندروید میتوان در ویندوز هم وارد حساب کاربری شده و به اشتراک گذاری فایل ها پرداخت. در این مقاله روشی برای آپلود تصاویر اینستاگرام در کامپیوتر ارائه می شود که امیدواریم مفید واقع گردد.


استفاده از اینستاگرام وب : اگرچه میتوان با کمک نسخه وب Instagram وارد اکانت خود شده و عکس ها و استوری های دیگران را مشاهده کنید. اما با این وجود هنوز نمیتوانید تصاویر را آپلود کنید. بنابراین لازم است طبق روش زیر پیش بروید.

1

ورود به حساب اینستاگرام از طریق افزونه ها:

با کمک افزونه ی زیر میتوان کامپیوتر را به نحوی گمراه کرده تا بر روی آن پسوندهای مربوط به تلفن همراه را اجرا کنیم. بنابراین کافیست افزونه ی زیر را در گوگل کروم خود اضافه کنید.

                                                                   دانلود افزونه ی User-Agent Switcher

2

اکنون در گوشه ی بالای گوگل کروم، روی آیکون جدیدی که اضافه شده کلیک کنید و گزینه ی اندروید را انتخاب نمایید.

هنگامی که افزونه را نصب میکنید، یک آیکون جدید در بالا سمت راست ظاهر میشود.بر روی آن کلیک کنید تا یک لیست طولانی از تمام دستگاه های مختلف برای مرورگر ظاهر شود. هنگامی که روی آن کلیک میکنید، صفحه Instagram را دوباره بارگذاری کنید و تغییرات طراحی را به طور کامل مشاهده خواهید کرد. شما در حال حاضر نسخه شبیه سازی برنامه تلفن همراه را بر روی سیستمتان دارید.

آموزش آپلود تصاویر در اینستاگرام کامپیوتر + تصاویر

3

اکنون وارد سایت اینستاگرام شده و نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید و برای ایجاد پست جدید روی علامت + در پایین صفحه بزنید.

مشاهده میکنید که تمام آیکون های نسخه ی اندرویدی در اینجا هم وجود دارند و میتوان طبق معمول به مشاهده ی پست ها و استوریها پرداخت و حتی پست چدید منتشر کرد.

آموزش آپلود تصاویر در اینستاگرام کامپیوتر + تصاویر

4

تصویر موردنظرتان را از درایو کامپیوترتان انتخاب کرده و پس از انتخاب فیلتر و افکت های مناسب به مرحله ی بعد بروید.

آموزش آپلود تصاویر در اینستاگرام کامپیوتر + تصاویر

5

کپشن دلخواهتان را نوشته و یا لوکیشن اضافه کنید و در نهایت گزینه ی Share را بزنید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی