چگونه مخفیانه از استوری‌های اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟

 

به روز رسانی های اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ تمامی ندارد.. بعد از آخرین آپدیت یعنی قابلیت دیدن آخرین بازدید حالا اینستاگرام آپدیت جدیدی را رونمایی کرده است. اینستاگرام برای کسانی که استوری میگذارند، اگر کسی از استوری آنها اسکرین شات بگیرد، نوتیفیکیشن میفرستد.
از حالا به بعد زمانی که شما از استوری فردی اسکرین شات بگیرید، یک ستاره در کنار اسم شما در لیستی از بازدید کنندگان که برای آن فرد نمایان شده، ظاهر میشود؛ به این معنی که شما از استوری آن فرد اسکرین شات گرفه اید. اگر هنوز از استوری فردی اسکرین شات نگرفته اید، این بار که از استوری افراد اسکرین شات بگیرید، اینستاگرام پیام زیر را به شما نشان میدهد. به این معنا که : “بار بعدی که شما اسکرین شات بگیرید، فردی که استوری گذاشته از آن باخبر میشود”

 

چگونه مخفیانه از استوری‌های اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟

اما نگران نباشید. ما به شما ترفند ساده ای را آموزش میدهیم تا فردی که استوری گذاشته متوجه اسکرین شات گرفتن شما نشود.
روش اول
اگر در حال مشاهده کردن استوری فردی هستید و بنا به دلایلی میخواهید آن عکس یا ویدئو را در گوشی خود ذخیره کنید اما نمیخواهید که آن فرد از این موضوع با خبر شود، قبل از گرفتن اسکرین شات، گوشی خود را در حال پرواز (Flight mode) قرار دهید.

 

چگونه مخفیانه از استوری‌های اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟
روش دوم
از کامپوتر یا لپتاپ استفاده کنید. یک موتور جستجو باز کنید (کروم، فایر فاکس و …) و به instagram.com بروید، سپس وارد حساب کاربری خود شوید. حال استوری مورد نظر را باز کنید و پرینت اسکرین ( از روی کیبورد یا برنامه snipping ) بگیرید. با این روش آن فرد از اسکرین شات گرفتن شما با خبر نخواهد شد.

 

چگونه مخفیانه از استوری‌های اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟
اگر گرفتن اسکرین شات از استوری فرد مورد نظر برای شما بسیار واجب است، میتوانید از یک گوشی موبایل دیگر استفاده کنید و از استوری مورد نظر عکس بگیرید.
در این زمان این قابلیت جدید اینستاگرام ممکن است با آپدیت جدید اینستاگرام برای شما همراه باشد یا ممکن است که نباشد. اما به تدریج برای همه نسخه های جدید، اعمال خواهد شد.
لطفا نظرات خود را برای ما در قسمت کامنت درج کنید و به ما بگویید که آیا از این آپدیت جدید راضی هستید یا خیر؟

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی