آموزش کپی کردن متن در اینستاگرام در سه مرحله + تصاویر

اینستاگرام از بهترین برنامه ها جهت به اشتراک گذاری تصاویرو ویدئو هاست ، بطوریکه امروزه اکثر هنرمندان هم جهت هرچه معروفتر شدن خود از آن استفاده میکنند. کاربران ایرانی این برنامه هم روز به روز بیشتر میشوند زیرا این برنامه با محیط کاربر پسند خود توانسته جای خود را در بین سایر برنامه ها باز کند. اما از جمله محدودیتهای نسخه ی جدید این برنامه این است که اگر از متنی خوشتان آمد، امکان کپی کردن آن وجود ندارد. در این آموزش روش کپی متن در اینستاگرام را به روشی ساده خواهیم آموخت ، پس همراه ما باشید…


همانطور که میدانید در محیط برنامه ی اینستاگرام امکان کپی کردن متن وجود ندارد ولی این قابلیت در نسخه ی تحت وب آن برقرار است. برای اینکار لازم است به سایت اصلی اینستاگرام رفته و در آنجا ثبت نام کنیم.

1

در ابتدا آدرس زیر را در مرورگر خود وارد نمایید.(اگر در ورود به آدرس مذکور دچار مشکل شدید با استفاده از گذر از تحریم وارد شوید.)

2

ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید و Login کنید.

آموزش کپی کردن متن در اینستاگرام در سه مرحله + تصاویر

3

اکنون میتوانید پستهای دوستانتان را ببینید و هر متنی که مایل بودید را انتخاب کرده و کپی کنید.

آموزش کپی کردن متن در اینستاگرام در سه مرحله + تصاویر

* در صورتیکه پیام موردنظر شما در پیج شخص خاصی وجود دارد باید در انتهای آدرس صفحه ، نام کاربری شخص مورد نظر را وارد نمایید و بعد از اینکه وارد صفحه ی مورد نظر شدید آن متن را کپی نمایید.

بطور مثال :    www.instagram.com/android30t.com

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرويس اخبار و آموزش اندرويد سيتی