بهترین بازی‌های فروردین 97

 

از این پس قصد داریم بهترین بازیهای ماه را به شما معرفی کنیم. چند فاکتور را به منظور این کار در نظر گرفته ایم: محبوبیت بازی در گوگل پلی، محبوبیت آن در سایت اندروید سیتی، نظر کاربران، داستان و قابلیت‌های بازی. البته که بهترین از نظر هرکسی فاکتورهای متفاوتی دارد. در این جا این چند فاکتور را به عنوان پایه قرار میدهیم. اما بازیها را بر اساس توضیحات و سلیقه خود دانلود و استفاده کنید.

امروزه با وجود بازیهای استراتژیکی کمتر به ژانرهای دیگر مانند اکشن و … توجه شده است. اما ما همه بازی‌ها در تمام ژانرها را بررسی و بهترین آنها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

اولین بازی در لیست ما Sky Dancer Run میباشد که در این ماه بسیار پر طرافدار بوده است. این بازی میلیون‌ها کاربر دارد که نظرات آنها نیز درباره این بازی مثبت بوده است. رتبه این بازی در گوگل ۴٫۵ و در اندرویدسیتی ۳٫۷ میباشد.

در این بازی باید در میان صخره ها بدوید و از سنگ‌های بزرگ بپرید و از این صخره به آن صخره بروید. درحین دویدن باید سکه هایی جمع آوری کنید که بعد از آن به شما ستاره هایی میدهد که اگر در قسمتی از بازی باختید، بتوانید از همان نقطه بازی را آغاز کنید. در این بازی میتوانید با شخصیت بازی حرکات پارکور انجام دهید.

این بازی سراسر هیجان است، گرافیک بسیار خوبی دارد و کمتر بازی را در این سبک‌بازیها پیدا خواهید کرد که شما را ناامید نخواهد کرد.

بهترین بازی‌های فروردین 97

 

 

این بازی نیز یکی از بازی‌های بسیار محبوب در ژانر اکشن است. این بازی میلیون‌ها بار دانلود شده است. این بازی در گوگل پلی رتبه ۴٫۴ و در سایت اندرویدسیتی رتبه ۴٫۵ را بدست آورده است.

در این بازی ۱۰۰ بازیکن با چتر نجات در زمین جنگی با مساحتی ۸*۸ کیلومتر فرود می آیند. این بازیکنان باید سلاح‌ها و ماشین‌های خود را انتخاب و برای جنگ آماده کنند. در این بازی باید هرکاری کنید تا تمام دشمنان خود را از بین ببرید و آخرین بازیکن باقی مانده باشید.

این بازی دارای گرافیکی بسیار بالا و صدای HD میباشد. این بازی دارای انبار مهمات است که مدام اسلحه ها را میتوانید در آنجا آپدیت کنید. این به واقعی بودن بازی کمک کرده است و شبیه به این است که شما اسلحه های واقعی در دست دارید. در این بازی میتوانید دوستان خود را دعوت به بازی کنید، با آنها تیم تشکیل دهید و دشمنان را نابود کنید.

این بازی یک بازی عادلانه است که در تقلب کردن در آن غیر ممکن است. اگر به ژانر اکشن علاقه مند هستید، این بازی هرگز شما را ناامید نخواهد کرد.

بهترین بازی‌های فروردین 97

 

 

این بازی اولین بازی موفق {تیراندازی اول شخص} (یک سبک از بازیها که به صورتی طراحی شده که بازی‌کننده فقط دست‌ها و اسلحه‌های شخصیت بازی و محیط بازی را می‌تواند مشاهده کند) در گوشی های هوشمند و برای سیستم عامل اندروید است. این بازی همچنین یکی از بهترین بازی‌های اندروید است.

این بازی دارای مجموعه ای عالی از طراحی گرافیک و کنترلر‌ها است.  این بازی یک خط داستانی دارد که در کمتر بازی به چشم میخورد و دارای حالت بازی چندنفره آنلاین است. این بازی یک حالت علمی تخیلی جذاب دارد که این بازی را متفاوتتر از بازی های دیگر در این سبک میسازد.

در این بازی، شخصیت {کال واردین} که یک کهنه سرباز است، قهرمان شما میباشد. این شخصیت یک دستیار شخصی به نام {یلنا} دارد. قهرمان بازی باید  از سرنوشت انسانها محافظت کرده و در نبردها دشمنان را از میان بردارد.

این بازی بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده و رتبه آن در گوگل ۴٫۵ و در اندرویدسیتی ۳٫۶ بوده است. نظر کاربران نیز درباره این بازی مثبت میباشد.

بهترین بازی‌های فروردین 97

 

 

شاید با این بازی آشنا باشید؛ به این دلیل که این بازی بیش از ۱۰ میلیوم بار دانلود شده و از محبوبیت بالایی در سراسر جهان برخوردار است. رتبه آن در گوگل ۴٫۶ و در اندرویدسیتی ۵ از ۵ بوده است.

با این بازی ذهن مشوش خود را آرام سازید، ریلکس کنید و در عین حال ذهن خود را نیز تمرین دهید. این بازی بسیار آرام و جذاب و در سبک بازی‌های پازلی است و هیجانات بازی‌های اشکن را ندارد.

در این بازی باید تمام خطوط را به هم متصل کنید بدون اینکه خطی باقی بماند و شکلی کامل به وجود آید. این بازی یک بازی بی‌نهایت و دارای مراحل بیشماری است که محدودیت ندارد اما هر مرحله سختتر از مرحله قبل میشود.  Infinity Loop یک حالت Dark یا تیره دارد که در آن حالت باید تمام اتصالات را بردارید. پس به محظ اینکه خسته شدید، حالت بازی را تغییر دهید.

بهترین بازی‌های فروردین 97

 

 

Shadowgun Legends

اکشن

این بازی نیز در ژانر اکشن قرار دارد و توسط هزاران کاربر در سراسر جهان دانلود شده است. در گوگل پلی رتبه ۴٫۶ و در اندرویدسیتی رتبه ۴ را بدست آورده و همچنین نظرات کاربران درباره آن مثبت بوده است.

در این بازی بشریت توسط مهاجمان بیگانه در خطر است. قهرمانان و جنگجویان افسانه ای باید با از بین بردن دشمنان، از بشریت دفاع کنند. این بازی دارای حالت چندنفره و تک نفره است که انتخاب آن برعهده شما است. در این بازی میتوانید از بین ۶۰۰ سلاح منحصربه فرد، سلاح خود را انتخاب کنید، شخصیت خود را بسازید و به مبارزه بپردازید.

این بازی از طراحی گرافیکی بالایی برخوردار است و به عنوان یک بازی اکشن و جنگی شما را ناامید نخواهد کرد.

بهترین بازی‌های فروردین 97

 

آیا تجربه بازی با این بازیها را داشته اید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی