آموزش حذف اکانت تانگو Tango اندروید + تصاویر

همانطور که می دانید برنامه Tango یکی از محبوب ترین مسنجرها و برنامه های ارتباطی است که با استفاده از آن قدر خواهید بود به برقرای تماس رایگان صوتی و تصویری و ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت بپردازید.برای مشاهده سایر ویژگی های تانگوی محبوب می توانید به صفحه اصلی خود برنامه در این قسمت مراجعه نمایید.

چنانچه شما نیز به هر علتی قصد حذف کامل و همیشگی اکانت و حساب کاربری خود در tango را دارید پس تا پایان این آموزش با اندروید سیتی همراه باشید.برای مشاهده دستورالعمل های لازم و همچنین آموزش تصویری حذف اکانت تانگو همراه ما باشید.


مراحل کامل حذف حساب تانگو :

1

ابتدا به اینترنت متصل شوید و سپس برنامه تانگو را اجرا کنید.

2

از طریق مرورگر گوشی، به آدرس رسمی پشتیبانی تانگو بروید.

3

حال باید چند فیلد که مربوط به اطلاعات شخصی است را پر کنید.در ابتدا شماره خود را وارد کنید. فرمت شماره باید به صورت ...۹۸۹۳۶+ باشد.

4

سپس نام و نام خانوادگی و همچنین ایمیل خود را که در هنگام ثبت نام داده اید را وارد کنید و بعد از آن در قسمت کشور، از منوی کشویی گزینه Iran, Islamic Republic را انتخاب نمایید.

آموزش حذف اکانت تانگو Tango اندروید + تصاویر

5

اکنون چند سوال برای شما مطرح می شود که می توانید به این سوال ها طبق تصاویر زیر پاسخ دهید. (این جواب ها فقط یک پیشنهاد است!)

آموزش حذف اکانت تانگو Tango اندروید + تصاویر

آموزش حذف اکانت تانگو Tango اندروید + تصاویر

6

حال روی دکمه submit کلیک کنید.اکانت شما حداکثر تا ۷۲ ساعت دیگر از دیتابیس تانگو حذف می شود (کمی صبور باشید!)

7

نهایتا در برنامه تانگو ابتدا clear data کنید و سپس برنامه را به صورت کامل از گوشی و یا تبلت خود حذف کنید.پیشنهاد می کنیم بعد از تمامی این مراحل گوشی خود را یکبار ریستارت نمایید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرویس اخبار و آموزش اندروید سیتی