بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حلمدت زیادی از رونمایی بازی کلش رویال نمیگذرد که کاربران بسیاری جذب این بازی مهیج شده اند و این بازی جای خود را بسرعت در میان سیستمهای اندرویدی یافت. اما از آنجا که این بازی مانند سایر اپلیکیشن های نوظهور در ابتدای ساخت با برخی مشکلات جهت اجرا روبرو شده است و برخی از طرفداران خود را با مشکلاتی نظیر لود نشدن، گیر کردن، اجرا نشدن و … درگیر ساخته است در این پست با برخی از روشهای حل این مشکلات آشنا خواهیم شد.


نمونه هایی از مشکلات گزارش شده :

1

مشکل گیر کردن درصد لود روی ۵۰% :

مقدار ۰ تا ۵۰ لود شدن مربوط به اطلاعات دستگاه شماست که به سرور داده میشود ،حجم این اطلاعات وابسته به مدل و نوع دستگاهی است که بازی روی آن اجرا میشود و زمان پر شدن این نوار بستگی به سرعت اینترنت شما دارد، در اولین بار هنگام اجرای بازی به نسبت بارهای بعدی زمان بیشتری صرف لود شدن می شود.

اگر شما هم مانند خیل زیادی از طرفداران بازی با این مشکل درگیر شده اید باید بدانید که تنها نیستید و این مشکل برای بسیاری از مخاطبان وجود دارد که این موضوع بخاطر اینست که باگهای بازی هنوز به طور کامل رفع نشده اند و برای بازی یا اپلیکیشن ها نوظهور این امری طبیعی است و به تدریج و به مرور زمان این مشکلات کمتر خواهد شد.

2

اجراشدن بازی و هنگ کردن در اواسط اجرا:

درصورتیکه بازی به صورت کامل روی سیستم شما نصب واجرا شد ولی حین بازی با مشکلاتی نظیر گیر کردن ، هنگ کردن و سایر مشکلات اینچنینی روبرو شدید متاسفانه این ایراد از دستگاه شماست که قدرت لازم جهت پردازش گرافیک بازی را ندارد و باید روی دستگاه دیگری تست شود.


برای رفع این مشکلات توصیه هایی ارائه می شود:

دستگاه اجراکننده ی بازی حتما باید قابلیت لازم برای اجرای چنین برنامه ای راداشته باشد و طبیعتا نمیتوانید روی اندروید نسخه های قدیمی و یا پردازنده ضعیف این بازی را اجرا کنید و یا اگر سرعت نت شما مناسب نباشد این مشکل همچنان پابرجاست.

-با نگه داشتن دکمه ی Home  و پاور گوشی آنرا ریستارت نمایید.

-بازی را بطور کامل و همراه فایل نصبی حذف کنید و مجددا نصب نمایید.

-درصورتیکه واقعا اطمینان دارید که مشکل از نت و دستگاه شما نیست ، زمانیکه بازی روی ۵۰% باقی ماند باید کمی صبور باشید و با ریستارت کردن دستگاه خود مجددا بازی را اجرانمایید، احتمال میرود در اجراهای بعدی این مشکل حل شود.

-همچنین ممکن است ایراد از زبان ورودی بازی باشد پس میتوانید جهت اطمینان از قسمت تنظیمات زبان برنامه ، آنرا به انگلیسی (لاتین) تغییر دهید.

و نیز مراحل زیر را به طور کامل انجام دهید: 

1

ابتدا وارد تنظیمات دستگاه شوید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

2

سپس وارد قسمت زبان دستگاه شوید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

3

روی قسمت Language بزنید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

4

از میان لیست زبانهای ارائه شده انگلیسی را انتخاب نمایید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

5

درصورت انجام دادن تمام مراحل و نتیجه بخش نبودن آنها میتوانید به طور کلی یکبار اطلاعات مربوط به بازی را حذف کرده تا مجددا راه اندازی شود، برای این کارلازم است وارد تنظیمات دستگاه شده و سپس قسمت مدیریت برنامه ها را انتخاب نمایید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

6

سپس لوگوی بازی کلش رویال را انتخاب کنید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

7

اکنون روی Clear Data بزنید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حلبا انجام اینکار و اجرای مجدد بازی تمام اطلاعات دستگاهتان از اول خوانده میشود و به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

* در شبیه ساز Memu با زدن روی  بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل میتوانید عملیات پاک کردن کش را انجام دهید.


مشکل سینک شدن حساب کاربری (جیمیل) :

برای ذخیره ی بازی و پشتیبانی از مراحلی که پشت سر گذاشته اید لازم است که جیمیل خود را در بازی ثبت نمایید.

1

برای اینکار وارد قسمت ستینگ بازی شوید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

2

سپس روی قسمت تعیین شده ضربه بزنید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

3

در صورتیکه قبلا جیمیلهای دیگری روی سیستم خود داشته باشید بصورت خودکار گوگل پلی آنها را ارائه میکند تا یکی را انتخاب کنید و یا اگر میخواهید یک جیمیل جدید به بازی معرفی نمایید میتوانید روی Add account بزنیدو جیمیل جدید را وارد نمایید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

4

در صورت اتصال گوگل پلی به سرور گزینه ی تعیین شده به رنگ سبز درمی آید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل-درصورت سینک نشدن جیمیل در شبیه ساز بلواستکس یا Memu میتوانید ابتدا فایروال و آنتی ویروس خودرا خاموش کرده و سپس مراحل را انجام دهید،

-همچنین در صورت موفق نشدن باید چندین بار تست شود.

5

دقت داشته باشید که اگر گوگل پلی شما به روز باشد و سینک شدن جیمیل به درستی انجام شده باشد باید هربار هنگام ورود به بازی پیام خوش آمد را دریافت کنید.

بررسی مشکلات رایج بازی کلش رویال + راه حل

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است

سرويس اخبار و آموزش اندرويد سيتی