بررسی تغییرات آپدیت ماه اکتبر کلش رویال + تصاویر

طبق آخرین اخباری که از سوی توسعه دهندگان ارائه شده قرار است در ماه اکتبر شاهد آپدیت بزرگ کلش رویال باشیم و رویدادهای هیجان انگیزی را در آن تجربه کنیم. اگر شما هم از علاقمندان این بازی مهیج هستید ما را در این مقاله تصویری همراهی نمایید.


1

:Flash Royale

در آپدیت بعدی احتمالا ماموریت های بیشتری وجود خواهد داشت که در پایان هریک از آنها بر طبق امتیازات کسب شده، میتوانید طلا و سایر پاداش های جدید را دریافت کنید.
حداکثر سه ماموریت روزانه را تکمیل کنید تا پاداش های طلا و سایر کارت های خاص و سنگهای قیمتی را بدست آورید.

بررسی تغییرات آپدیت ماه اکتبر کلش رویال + تصاویر

ماموریت های جدید از این قرارند: پیروزی ۳ امتیازی در نبرد، برنده شدن در سه نبرد دوستانه.

به نظر می رسد که این ماموریت ها دشوار نیستند، اما انتظار می رود که تلاش های پیچیده ای در این زمینه صورت گیرد.

2

:New Game modes

ممکن است از این پس حالت بازی کاملا متفاوت با آنچه که تاکنون در Clash Royale تجربه کرده ایم باشد.

Gamemode برای هر دو حالت ۱v1 و ۲v2 است. در این حالت شما شروع به مبارزه با ۱۰ اکسیر می کنید. مدت زمان اضافه کاری ۱ دقیقه است. در این جنگ ها، شما باید در برابر چندین حمله دشمن مقاومت کنید. مانند یک بازی دفاع برج کلاسیک، که در آن شما باید در مقابل امواج حملات دشمن با منابع محدود از خود دفاع کنید.

3

:Touchdown

این حالت جدید اساسا این یک نسخه فوتبالی از بازیست که در آن هشت بازیکن به دو تیم تقسیم می شوند و در یک میدان بدون برج ها، رودخانه ها یا پل ها بازی می کنند. در انتهای زمین هریک از تیم ها یک نقطه نهایی وجود دارد و هر زمانی که یک سرباز به منطقه پایان می رسد، یک تاج می گیرید. اگر سه تاج جمع کنید برنده بازی خواهید بود. بیشتر مین ها تنها می توانند در یک بخش خاص از میدان بازی کنند و جادوها را می توان در هر نقطه ای از زمین قرار داد.

طبق تصویر زیر گویا قرار است با بعد جدید و هیجان انگیزی از بازی روبرو شویم که مورد استقبال دوستداران بازیهای ورزشی قرار خواهد گرفت. زمین بازی کلش رویال شبیه زمین فوتبال شده و هر یک از دو تیم مقابل قصد پیشروی و رسیدن به نقطه خاصی در زمین را دارد.

بررسی تغییرات آپدیت ماه اکتبر کلش رویال + تصاویر

بعضی از کارت ها در حالت Touchdown حذف می شوند، احتمالا به این دلیل است که آنها به طور کامل بازی را شکست می دهند.ماشین پرواز، مگا نایت، خفاش ها، کانن و برخی کارت های دیگر (که همه در معرض تغییر در این نقطه قرار دارند) در دسترس نخواهد بود.

هدف این است که نیروهای خود را در انتهای تیم حریف قرار دهید تا امتیاز کسب کنند. این حالت در ماه اکتبر همراه با به روز رسانی بعدی بازی منتشر خواهد شد.

4

سایر تغییرات پیش بینی شده:

بجز موارد ذکر شده به نظر میرسد از کارت ها و اسکین جدید، وظایف روزانه متنوع نیز در بازی رونمایی شود.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی