بررسی اختلالات اخیر بازی پرطرفدار کلش آو کلنز

بازی محبوب کلش آو کلنز چندیست جای خود را در میان علاقمندان بازیهای استراتژیکی باز کرده است و میلیون ها نفر از سراسر دنیا آنرا دنبال می کنند. این بازی پس از آپدیت اخیر خود در اردیبهشت ماه دچار اختلالاتی در هنگام اجرا شده و بسیاری از بازیکنان درصدد حل آن می باشند. در این مقاله راجع به این مشکلات و روش حل آن نکاتی را بیان خواهیم نمود.


1

دلیل اصلی اختلالات بازی کلش آو کلنز:

طبق گفته ی بازیکنان، تا قبل از آخرین آپدیت داخلی بازی هیچ مشکلی وجود نداشته و بازی به خوبی اجرا میشده است. اما پس از آخرین بروزرسانی که در خرداد ۹۷ روی سرور بازی اعمال شده، مشکلاتی مانند بیرون پریدن از صفحه، سیاه شدن صفحه در وسط بازی و یا گیر کردن در لحظه ی Downloding Content گزارش شده است.

از آنجا که هیچ دستوری از سوی کمیته ی فیلترینگ ارائه نشده، نمیتوان گفت که این مشکل بخاطر مسدود شدن بازی است. اما از آنجا که اخیرا تلاش های بسیاری جهت فیلتر شدن تلگرام انجام شده است، گفته می شود این مشکلات بدلیل اختلال در شبکه اینترنتی کشور می باشد.

بررسی اختلالات اخیر بازی پرطرفدار کلش آو کلنز

2

روش حل مشکلات بازی و ورود به آن :

از آنجا که بسیاری از بازیکنان برای از دست دادن بازی یا داشتن کلن وار نگرانی داشته و پیام های بسیاری در این رابطه دریافت کرده ایم، روش حل این مشکل را توضیح خواهیم داد.

:::>> اگر قبلا بازیتان را روی جیمیل یا سوپرسل آیدی ثبت کرده اید، نگرانی بابت از دست دادن لول خود نداشته باشید. از تنظیمات گوشی وارد شده و بازی کلش آو کلنز را پیدا کنید و سپس روی گزینه ” لغو نصب یا Uninstall ” ضربه بزنید و سپس نسخه ی ۱۰٫۳۲۲٫۴ را نصب کنید.

3

خطای فورس کلوز یا بیرون پریدن از بازی:

برای حل مشکل بیرون پریدن از کلش بهتر است حافظه ی خالی دستگاهتان را بیشتر کنید و فایل های اضافه را حذف کنید. اکنون وارد تنظیمات گوشی شده و کلیر دیتا بزنید.

مجددا نسخه ی جدید را نصب کرده و بازی را اجرا کنید. در اکثر مواقع با این روش، مشکل حل شده است.

یادآوری :

در صورتی که بازی خود را روی جیمیل یا سوپرسل آیدی ذخیره نکرده اید بهتر است منتظر آپدیت بعدی بازی باشید و از پاک کردن بازی خودداری کنید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی