پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

امسال هم مانند گذشته سازندگان بازی محبوب کلش آو کلنز قرار است با ایجاد تغییرات جدید، بازیکنان را شگفت زده کنند. این بروزرسانی تابستانه قرار است ویژگی های جدیدی همچون تان هال ۱۲ را در خود داشته باشد و بازیکنان بتوانند سرگرمی و هیجان بیشتری را در آن تجربه کنند. در این مقاله راجع به اخبار رسمی و رویدادهای تازه ی این آپدیت بزرگ صحبت خواهیم کرد.


1

رونمایی از تانهال ۱۲ برای اولین بار در کلش آو کلنز :

یک خبر خوب و هیجان انگیز برای کلش بازان این است که میتوانند در این آپدیت بزرگ شاهد تان هال ۱۲ باشند. این خبر رسما از سوی سازندگان بازی منتشر شده و پیش بینی های مختلفی درباره آن شده است.

گفته میشود در این بروزرسانی بیشترین تمرکز بر روی طراحی  ساختمان تان هال ۱۲ بوده است. همچنین هنگامی که شما ساختمان تالار شهرتان را تا لول ۱۲ ارتقا می دهید، یک ساختار دفاعی جدید به نام گیگا تسلا برای محافظت از آن ایجاد می شود و در واقع Giga Tesla ظاهر خواهد شد.

گیگا تسلا از خانواده تسلای دفاعی بوده و مانند یک دفاع کننده از تان هال محافظت میکند. Giga Tesla آتشفشان های برق را در مهاجمین خود آتش می زند و به شدت انتقام می گیرد.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

پس از اینکه توانستید به تان هال ۱۲ برسید و سلاح Giga Tesla را آزاد کردید، اکنون باید مانند سایر تجهیزات دفاعی، آنرا کم کم ارتقاء دهید. گیگاتسلا حداکثر تا ۵ سطح ارتقاء می یابد و در هر بار قدرت دفاعی آن تا حداکثر ۴ مرتبه بالاتر میرود.
هنگامی که Giga Tesla خود را به سطح ۵ ارتقاء می دهید، میتوانید توانایی نهایی Giga Tesla را باز کنید. در اینصورت میتواند تالار شهر شما را به یک بمب عظیم تبدیل کند که باعث آسیب انفجاری به مخالفان اطراف می شود. این آخرین تلاش برای نابود کردن دشمنانی است که در نزدیکی تانهال شما قرار گرفته اند. تا قبل از اینکه تعداد زیادی از نیروهای نظامی خود را از دست بدهید از شما دفاع خواهد کرد.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

تصویر پیش بینی شده برای تانهال ۱۲

از آنجا که در این بروزسانی تانهال ۱۲ در تابستان ۲۰۱۸ اضافه میشود، نسخه ی جدید با شگفتی های بیشتر و اتفاقات جالبی رونمایی خواهد شد. پس میتوان گفت که این بزرگترین آپدیت دهکده در چند سال گذشته است!

2

تغییر در جزییات حفظ حریم خصوصی بازیکنان:

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

طبق گفته ی سازندگان تلاش شده تا سیاست حفظ حریم خصوصی آسان تر شود و بازیکنان میتوانند تا سیاست حفظ حریم خصوصی جدید را در قسمت تنظیمات بازی در زیر گزینه ی supercell.com بخوانند. ادامه استفاده شما از خدمات پس از ۲۵ مه ۲۰۱۸ تحت شرایط جدید سیاست حفظ حریم خصوصی خواهد بود.

3

رونمایی از ماشین آلات محاصره و کارگاه آموزشی:

فکر میکنید کارگاه محاصره چیست؟ بسیاری از کلش بازان نوع خاصی از نوع سلاح های تهاجمی را قبلا در انجمن های سوپرسل درخواست داده بودند. به نظر میرسد این ویژگی در بروزرسانی بعدی اضافه شود. به گفته سازندگان، این قابلیت می تواند باعث فعال شدن یک سری توانایی های ویژه شود و فعلا چیزی درباره آن قطعی نشده است!

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

تصویر پیش بینی شده برای کارگاه محاصره

همچنین یک آیکون از نیروی جدید در تصاویر داشتیم که نشان می دهد یک نیروی جدید در تانهال ۱۲ وجود خواهد داشت!

4

نیروهای جدید و افزایش سطوح نیروها در آپدیت بعدی:

همچنین یکی از اعضای تیم سوپرسل یعنی Darian بیان کرد که محتوای جدید در درجه اول برای TH11 و TH12 خواهد بود پس با این حساب نیروهای جدید از TH11 در دسترس خواهند بود.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

احتمالا این موارد شامل دیوارهای برقی، سربازان جدید و قهرمانان سطح ۶۰ باشند.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

5

تغییر جزییات و ظاهر ساختمان ها:

پیش بینی میشود تانهال ۱۲ دارای تم کلی به رنگ آبی بوده و ساختمان ها و اجزای دفاعی آن مشابه تصویر زیر باشند.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

میزان ارتقاء مخازن و ابزار:

سطح ذخیره سازی الکسیر ۱۳
سطح ذخیره سازی طلا ۱۳
سطح ذخیره سازی Dark Elixir 7

سطح کانن ۱۶

سطح برج آرچر ۱۶
سطح ملات ۱۱
دفاع هوایی ۱۰ سطح
سطح برج جادوگر ۱۱
سطح برج بمب ۷
X-Bow سطح ۶
پنهان تسلا سطح ۱۰
سطح برج دفاعی ۶
سطح توپ عقاب ۳
دیوارهای سطح ۱۳ (قطعات ۱۰۰x)

+۱ بمب غول پیکر
+۲ تپه بهار
+۱ مواجه شدن با هواپیما
+۱ بمب هوا
+۱ تسلا پنهان

6

تغییرات متعادل سازی:

 • تغییرات متعادل سازی اعلام شده است و این ویژگی بزرگ، شگفت انگیز شامل کاهش قیمت دیوارها نیز میشود. قیمت دیوارها از ۲۰۰ سنگهای به ۱۰۰ سنگهای هر حلقه کاهش یافته است.
 • تعداد حلقه های مورد نیاز برای هر ارتقاء دیوار کاهش یافته است و در حال حاضر تا ۱ میلیون از منابع مورد نیاز را پوشش می دهد. به عنوان مثال، یک دیوار که نیاز به منابع ۱M دارد، نیاز به یک حلقه ۱x دارد. یک دیوار که نیاز به منابع ۲M دارد نیاز به حلقه های دوتایی دارد، منابع ۳M نیاز به ۳x حلقه و غیره دارند.
 • حداکثر ذخیره سازی الکسیر و طلا در تانهال ۱۲ به ۱۲ متر در هر نوع منبع افزایش می یابد. حداکثر الکسیر سیاه در تانهال ۱۲ به ۲۴۰K افزایش می یابد.
 • می دانیم ارتقاء دیوارهای خود یک جنبه وقت گیر Clash of Clans است. در نتیجه دوباره تعادل سازی انجام شده که چقدر دیوار برای سطوح شهر ۵-۱۰ هزینه کنید.
 • مبلغی که در تانهال میتواند ذخیره شود، در هر سطح افزایش داده شده است. مقدار منابع اختصاص یافته در هر سطح لیگ برای پاداش ستاره پاداش به شدت افزایش یافته است.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

 • مقدار غارت جنگ های قبیله افزایش یافته است. درصد به دست آوردن جنگ قبیله از ۶۰۰ تا ۷۰۰ درصد افزایش یافته است
 • درصد تساوی از ۲۴۰ تا ۳۵۰ درصد افزایش یافته است.
 • درصد تلفات از ۱۸۰ به ۳۰۰ درصد افزایش یافت.
 • میزان آسیب رعد و برق در مجموع ۶ در هر سطح افزایش یافته است.
 • Freeze Spell به منظور افزایش بهره وری خود، متعادل شده است.
 • هزینه و زمان آموزش ۵۰٪ کاهش می یابد.
 • هزینه کمک اهدایی ۵۰٪ کاهش می یابد.
 • مدت زمان طلسم یخ زدگی کاهش می یابد.

7

امکان تغییر نام دهکده + حالت خواب سربازان:

در آپدیت بعدی شما قادر خواهید بود نام خود را مجددا تغییر دهید. برای اینکار لازم است ۵۰۰ جم خرج کنید و پس از آن برای مرتبه های سوم به بعد باید ۵۰۰ جم اضافه تر بدهید. این ویژگی به خاطر درخواست های مکرر بازیکنانی انجام شده که بارها برای تغییر نام خود در انجمن سوال پرسیده بودند.

همانند قهرمانان شما می توانید قلعه و قبیله خود را به حالت خواب بگذارید و نیروهای نظامی را برای دفاع ارسال نکنید و شما می توانید آنها را در حمله بعدی خود بدون درخواست های جدید استفاده کنید.

پیشنمایش آپدیت تابستانه کلش آو کلنز (خردادماه 97) + تصاویر

همچنین اگر یک مهاجم از تمامی حملات خود در یک جنگ قبیله استفاده کرده باشد، تماس های هدف آنها اکنون به طور خودکار از نقشه وار حذف خواهد شد.

8

امکان کپی کردن مپ دیگران :

طرح روستای مورد علاقه خود را کپی کنید. با این ویژگی میتوانید روستا یا دهکده ی دیگران را دیده و اگر از آن خوشتان آمد در زمین خود کپی کنید. این کمک میکند تا در وقت و زمان بازیکن صرفه جویی شود. این ویژگی در Town Hall 4 و Builder Hall 4 برای Base Builder باز می شود. مسلما اگر بتوانید کل طرح پایه شامل تله ها را کپی کنید بسیار مهیج خواهد بود!

همچنین اکنون می توانید از طریق زبانه تنظیمات بیشتر در منوی تنظیمات، چه نوع اعلان هایی را که می خواهید در بازی دریافت کنید تعیین کنید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی