آموزش تغییر پس‌زمینه ورود به سیستم در ویندوز 10 + تصاویروقتی میخواهید وارد صفحه ویندوز خود شوید، با یک صفحه‌ی دیگر مواجه می‌شوید. در این صفحه شما باید رمز عبور خود را بنویسید تا وارد شوید یا یکی از درایوهای خود را انتخاب نمایید. شما می‌توانید به صورت دلخواه عکس پس زمینه مورد نظر خود را برای صفحه‌ی ورود قرار دهید. در این مقاله از اندروید سیتی ما قصد داریم به شما این کار را آموزش دهیم که روش آن بسیار آسان می‌باشد فقط کافی است مراحلی را که ما به شما معرفی می‌کنیم، دنبال نمایید.


1

در ابتدا وارد Settings شوید و گزینه‌ی Personalization را انتخاب نمایید.

پس از ورود، در Lock screen، گزینه‌ی Show lock screen background picture on the sign-in screen را انتخاب کنید.

آموزش تغییر پس‌زمینه ورود به سیستم در ویندوز 10 + تصاویر

2

در صفحه‌ی Lock screen نیز می‌توانید پس زمینه ورود به سیستم عامل خود را تغییر دهید.

برای این کار کافی است روی Windows spotlight کلیک کنید تا بتوانید عکس مورد نظر خود را برای پس زمینه قرار دهید. همچنین می‌توانید از عکس‌های پیش فرض مایکروسافت برای تصویر پس زمینه استفاده کنید.

آموزش تغییر پس‌زمینه ورود به سیستم در ویندوز 10 + تصاویر

3

یکی از کارهای دیگری که می‌توانید انجام دهید، قرار دادن یک رنگ ساده برای پس زمینه این قسمت می‌باشد.

برای قرار دادن رنگ، ابتدا باید باید تصویرهای قرار داده شده در پس زمینه ورود به سیستم را غیر فعال کنید. برای این اقدام، گزینه‌یShow lock screen background picture on the sign-in screen  را غیر فعال نمایید. سپس به Settings رفته و در Personalization ،Colors را انتخاب کنید و رنگ پس زمینه مورد نظر خود را برای پس زمینه مشخص نمایید.

آموزش تغییر پس‌زمینه ورود به سیستم در ویندوز 10 + تصاویر

ممکن است روش‌های دیگری برای این کار وجود داشته باشد ولی ما آسان ترین راه را به شما آموزش دادیم و به راحتی می‌توانید فضای ظاهری پس زمینه ورود به سیستم عامل خود را تغییر دهید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی