بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

همانطور که میدانید مهمترین اپلیکیشنی که امروزه بر روی هر گوشی هوشمندی باید وجود داشته باشد، یک برنامه موزیک پلیر حرفه ای است. در دنیای امروز موسیقی نقش مهمی را در زندگی تمام افراد پیدا کرده است. با وجود گوشی های هوشمند و اینترنت، در دسترس بودن موزیک های به روز و مورد علاقه تمام افراد هم مزید بر علت شده است. پس داشتن یک موزیک پلیر حرفه ای الزامی است. در این مقاله بهترین موزیک پلیرها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

Google Play Music

موسیقی و صدا

اولین موزیک پلیر لیست ما، Google Play Music است. با این برنامه میتوانید موزیک های مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت بشنوید. در این برنامه میتوانید بیش از ۵۰ هزار موزیک از موزیک های مورد علاقه خود را ذخیره کرده، پلی لیست بسازید و آخرین موزیک های سراسر جهان را بشنوید و لذت ببرید. هر سبک از موسیقی در این برنامه وجود دارد.

این برنامه رابط کاربری جذابی دارد. در سراسر جهان بیش از یک میلیارد بار دانلود شده و رتبه آن در گوگل نیز ۳٫۹ است. این برنامه در جهان طرفداران زیادی دارد.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

 

Poweramp Music Player

موسیقی و صدا

در ابتدا بگوییم که این برنامه طرفداران زیادی دارد. بیش از ۵۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود و در گوگل پلی نیز رتبه ۴٫۵ را کسب کرده است. یکی از دلایل محبوبیت این برنامه رابط کاربری جذاب آن است. در این برنامه میتوانید تمام موزیک ها را با تمام فرمت ها بشنوید.

در این برنامه میتوانید موزیک های مورد علاقه خود را ذخیره کنید، پلی لیست ایجاد کرده و آهنگها را با کیفیت بالا گوش دهید. با این برنامه همچنین میتوانید تن، بیس و … را برای هر اهنگ جداگانه تنظیم کنید. همچنین برای تغییر پوسته برنامه میتوانید پوسته های مختلفی را دانلود و استفاده کنید.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

 

AIMP

موسیقی و صدا
این برنامه تمام موزیک های داخل SD card گوشی شما را در خود بارگذاری و ذخیره میکند. با این برنامه نیز میتوانید بیس، تن و .. را برای هر آهنگی تنظیم کنید. برنامه AIMP بسیار حرفه ای و دارای تمام امکانات و کنترلرهای یک موزیک پلیر قوی را دارد. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود و در گوگل نیز رتبه ۴٫۵ را به دست آورده است. این برنامه طرفداران زیادی دارد و نظر کاربران نیز درباره این برنامه مثبت بوده است. این برنامه برای افرادی که در صنعت موسیقی حرفه ای هستند، امکانات بسیاری دارد.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

 

Phonograph Music Player

موسیقی و صدا

این برنامه دارای امکانات زیادی از جمله تغییر تِم برنامه با رنگهای دلخواه است. با این برنامه میتوانید پلی لیست خود را داشته باشید و البته که مانند تمام پلی لیست های دیگر امکان نمایش و کنترل موزیک ها از روی lock screen  نیز وجود دارد.

این برنامه رابط کاربری بسیار جذابی دارد و به شما این امکان را میدهد که تگ موزیک ها را مانند نام، آلبوم و … را تغییر دهید تا راحت موزیک مورد نظر خود را پیدا کنید. این برنامه در سایت اندروید سیتی رایگان است.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

 

Pulsar Music Player

موسیقی و صدا
این برنامه به صورت رایگان عرضه شده و در گوگل رتبه ۴٫۶ را کسب کرده است. این برنامه تمام کنترلرهای یک موزیک پلیر را دارا است. در این برنامه میتواند تِم رنگی برنامه را خود انتخاب کنید. موزیک های خود را در این برنامه ذخیره کنید، پلی لیست بسازید و از آخرین موزیک های سراسر دنیا لذت ببرید. کار با این برنامه آسان است و رابط کاربری زیبایی دارد.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید

 

شما از کدام موزیک پلیر استفاده میکنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی