بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

از زمانی که بازیهای موبایلی تنها به صورت دوبعدی و پیکسلی بود، زمان زیادی میگذرد. امروزه با وجود گوشیهای هوشمند مردن و باکیفیت بالا، شاهد بازیهای تاثیرگذارتری هستیم؛ بازیهایی که دارای مشخصات و نمایشهای پیشرفته‌ای هستند که کاربران را به وجد می‌آورد. در این مقاله به معرفی بهترین بازیها از نظر گرافیکی میپردازیم.

بسیاری از بازیهایی که گرافیک بالایی دارند، دارای داستانی خاص و البته هزینه هستند و برای بازی و نصب باید خریداری شوند. اما بازیهای بسیار خوبی از نظر گرافیکی وجود دارند که با وجود چشم‌نواز بودن، رایگان هستند. با بررسیهای متعدد چند بازی را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

Lineage II: Revolution

اکشن

این بازی نسخه محبوب بازی کره‌ایِ MMORPG است. یکی از بزرگترین نکته‌های این بازی تصاویر باشکوه آن میباشد. این بازی دارای گرافیکی خیره کننده و جنگ‌های حماسی بزرگ همراه با هزاران جنگجو در زمینهای جنگی است.

در این بازی میتوانید همراه با دوستان خود گروه تشکیل دهید و همراه با آنها به جنگ دشمنان خود بروید. این بازی دارای جنگهای آنلاین به صورت دو به دو هم هست. بازی Lineage II: Revolution توسط هزاران کاربر دانلود و بازی شده است؛ همچنین در گوگل پلی نیز رتبه ۴٫۱ را کسب کرده است.

بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

 

PUBG یا PlayerUnknown’s Battlegrounds یکی از محبوبترین بازیهای کامپیوتری، Xbox و حالا موبایلی است. شاید یکی از دلایل محبوبیت این بازی گرافیک جذاب آن باشد. دلیل دیگر آن وضوح تصاویر در گوشیهای هوشمند است که به خوبی صفحه نمایش بزرگ کامپیوتر میباشد.

این بازی دارای داستانی جذاب، قابلیتهای فراوان (برای یک بازی جنگی) و تمام ویژگی‌های یک بازی خوب را دارد. این بازی در گوگل پلی دارای رتبه ۴٫۴ و توسط میلیونها کاربر در سراسر جهان دانلود شده است. همچنین این بازی جزو بهترین بازیهای ماه فروردین نیز بود : بهترین بازی‌های فروردین ۹۷

 

بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

 

کشتن زامبیها در بازیها شاید به یک کلیشه تبدیل شده باشد اما همچنان این دست‌بازیها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. یکی از بهرتین بازیها در این راستا برای اندروید، بازی DEAD TRIGGER 2 است. این بازی دارای گرافیکی جذاب و خیره کننده است که تا ساعتها میتوانید از بازی کردن لذت ببرید.

این بازی دارای صدها ماموریت همراه با سلاحهای گرم و سرد گسترده و عظیم است. در این بازی با دشمنان مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام را باید با یک روشی خاص از بین ببرید. این بازی سراسر هیجان و جذابیت است (البته برای افرادی که به این دست بازیهای خشونت آمیز علاقه دارند). این بازی را همچنین میتوانید همراه با دوستانتان نیز بازی کنید.

بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

 

SBK16 Official

مسابقه ای

این بازی به صورت اختصاصی مسابقه موتورساری است. نکته مهم SBK16 Official آن است که این بازی دارای گرافیک واقع گرایانه است. به این معنی که تصاویر تا حدود بسیار زیادی به واقعیت نزدیک است. این بازی رایگان است اما دارای تبلیغات درون برتامه ای میباشد.

این بازی دارای حالت مسابقه دادن بین چندین موتورسیکلت است؛ همچنین دارای حالت زمانی است که باید در مدت زمانی محدود به مقصد برسید. این بازی دارای چندین حالت است اما حالت مسابقه ای احتمالا محبوبترین حالت این بازی است. این بازی حالت آنلاین ندارد اما میتوانید بازی را به سختترین سطح ها برسانید. این بازی بیش از ۵ میلیون بار دانلود و در گوگل رتبه ۴٫۳ را کسب کرده است.

بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

 

NBA LIVE Mobile Basketball

ورزشی

اگر به بازی‌های ورزشی علاقه مند و به دنبال یک بازی خیره کننده هستید، بازی NBA LIVE Mobile Basketball مناسب شما است. این بازی دارای ۴ حالت است: تیم با تیم، رویدادهایی به صورت آنلاین، لیگ و بازیهای فصلی. در این بازی باید تیم رویایی خود را بچینید و بعد از آن در هر حالتی که مایل هستید میتوانید بازی کنید.

این بازی محصول کمپانی EA SPORTS  است؛ بازیهای این کمپانیِ معروف معمولا از گرافیک و کیفیت بالایی برخوردار هستند. این بازی توسط بیش از ۵۰ میلیون کاربر دانلود و در گوگل رتبه ۴٫۴ را کسب کرده است.

بهترین بازی‌های اندروید از نظر گرافیکی

 

این بازیها بر اساس فاکتورهایی که ما داشتیم، انتخاب شده است اما ما مشتاق برای دانستن نظر شما هستیم. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی