بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

اگر به دنبال منبعی برای شناخت بهترین بازیهای اردیبهشت امسال هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. همانطور که در مقاله بهترین بازیهای فروردین ۹۷ ، بهترین ها را برای شما معرفی کردیم، در این مقاله نیز قصد داریم بهترین بازی های اردیبهشت سال ۹۷ را معرفی کنیم. بهترین بازی از نظر هر فرد فاکتورهای مختلفی دارد. ما نیز برای انتخاب بهترین ها تمام فاکتورها را  در نظر گرفته ایم و پس از بررسی هر بازی به این انتخاب ها رسیده ایم.

همانطور که میدانید روزانه بازی های زیادی در پلی استور ریلیز میشوند اما تعداد محدودی از آنها مورد توجه قرار میگیرند. بازیهایی که مورد توجه قرار نمیگیرند، لزوما بازی های بدی نیستند؛ شاید مبلغ پرداختی آنها زیاد و یا گرافیک بازی جذاب نباشد اما سناریو و خط داستانی جذابی داشته باشد؛ به هر حال بهترین از نظر هر فردی تعریف خاصی دارد.

در ادامه به معرفی این بازیها میپردازیم.

 

INFINITY OPS: Sci-Fi FPS

اکشن
اولین بازی این لیست INFINITY OPS: Sci-Fi FPS میباشد. این بازی یک بازی اکشن بسیار مهیج و جذاب است. خط داستانی بازی در چندین سال آینده اتفاق میفتند؛ درست زمانی که انسانها در تکنولوژی بیشترین پیشرفت را دارا خواهند بود. در بازی INFINITY OPS: Sci-Fi FPS میتوانید کِلن خود را بسازید و دوستانتان را نیز به بازی دعوت کنید. پس این یک بازی چند نفره است که شما میتوانید در این بازی از میان صدها سلاحی که وجود دارد، سلاح خود را انتخاب کنید. در این بازی شگفت انگیز به دلیل کم بودن جاذبه میتوانید به دورتر ها بپرید و به بالا بروید. این بازی از نظر گرافیکی کاملا سه بعدی و جذاب است. بازی INFINITY OPS در گوگل پلی رتبه ۴٫۴ را کسب کرده و نظرات کاربران نیز درباره این بازی مثبت بوده است.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

 

GTR Speed Rivals

مسابقه ای
بازی GTR Speed Rivals یک بازی برای عاشقان مسابقه های ماشینی و سرعت است. در این بازی میتوانید با رغیبان خود از سراسر جهان مسابقه دهید، امتیاز بدست آورید و ماشین خود را ارتقا دهید. در این بازی ۲۵ ماشین و ۵ فصل مختلف و متنوع وجود دارد. در این بازی همچنین میتوانید به صورت تکنفره بازی کنید. این بازی دارای گرافیک بسیار خوبی است که مخاطب را خسته نمیکند. این بازی در گوگل رتبه ۴٫۵ را بدست آورده و هر روز به تعداد کاربران آن اضافه میشود.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

 

Light a Way

ماجراجویی
Light a Way یک بازی ماجراجویانه و لطیف است. بله لطیف و شخصیت اول آن یک دخترک بامزه است. شما باید به این دخترک در روشن کردن دنیا کمک کنید. تاریکی ها دنیا و خورشید را پوشانده است و همه به دنبال کسی هستند که به آنها راه و روشنایی را نشان دهد. از این بازی انتظار هیجان و اکشن بودن بازیهای جنگی را نداشته باشید. (البته همیشه بهتر است کمی از آن فضای خشن فاصله بگیرید.) با پیش رفتن بازی و کشتن شیاطین میتوانید نور بیشتری برای روشن کردن راه جهان به دست آورید و همچنین در این بازی میتوانید مهارتهای شخصیت خود را بالا ببرید. این بازی دارای خط داستانی و گرافیک جذابی است. بازی Light a Way در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ را کسب کرده و نظر کاربران نیز درباره آن مثبت بوده است.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

 

The Room: Old Sins

پازلی
اگر گیمر ماهری هستید، حتما با سری بازیهای The Room نیز آشنا هستید. آخرین نسخه این سری The Room: Old Sins میباشد که برخلاف دیگر سری های این بازی دارای خط داستانی و گرافیک بسیار بهتری است. این بازی در گوگل رتبه ۴٫۹ را کسب کرده است. برای اطلاعات بیشتر نقد و بررسی بازی The Room: Old Sins را میتوانید در بلاگ اندروید سیتی بخوانید.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

 

Ramboat از سری بازیهایی در سبک آرکید است که میتوانند تا ساعتها شما ار سرگرم نگاه دارد. این بازی بسیار ساده است. به این صورت که تیراندازی به صورت خودکار صورت میگیرد تنها کاری که شما باید انجام دهید آن است که دشمنانتان را از بالا و گوشه و کنار کشته شوند. شما در این بازی وظیفه دارید تا از سربازانتان محافظت کنید. بازی گرافیک دوبعدی دارد و درعین ساده بودن بسیار جذاب است. بازی Ramboat در گوگل پلی رتبه ۴٫۴ را بدست آورده است.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

 

Evil Defenders

استراتژی
بهترین بازی در سبک استراتژی در ماه اردیبهشت نیز بازی Evil Defenders است. در این بازی استراتژیکی باید از قلعه های خود دفاع و به دشمنان خود نیز حمله کنید. اگر با بازیهای استرانژیگی آشنا باشید میدانید که بازی با این دست بازیها، زمان زیادی میبرد. بازی Evil Defenders دارای ۱۵ نقشه و ۹۰ مرحله جداگانه است. گرافیک این بازی جذاب و دارای جزیره، کوه، جنگل و … میباشد. اگر به بازی های استراتژیکی علاقه مند هستید، بازی با Evil Defenders را از دست ندهید. این بازی در گوگل نیز رتبه ۴٫۴ را بدست آورده و نظرات کاربران درباره آن بسیار مثبت بوده است.

بهترین بازیهای اردی‌بهشت 97

 

نظر شما درباره بازیهای ماه اردیبهشت چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی