5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

در پلی استورها، اپلیکیشنهای فراوان و مختلفی وجود دارد. انتخاب از بین آن همه اپلیکیشن کار دشواری است. البته هر فردی بر حسب نیاز خود اپلیکیشن دانلود میکند اما ما در این بخش از مقاله های سایت اندرویدسیتی، کار را برای دانلود بهترین اپلیکیشن ها برای شما راحت کردیم. از بین برنامه های مختلف چندین برنامه انتخاب کریم که بهترینِ آنها را برای شما در این مقاله معرفی خواهیم کرد.

بر حسب نیاز خود این برنامه ها را دانلود و از کار کردن با آنها لذت ببرید.

 

Houzz Interior Design Ideas

طراحی

این برنامه مربوط به دکوراسیون داخلی و تغییر آن است. Houzz یک برنامه برای طراحی و بهتر کردن فضای منزل شما است. این برنامه به شما برای ساخت، بازسازی، تزئین و دکور کمک میکند و هرآنچه که مربوط به طراحی محیط است را برای شما فراهم می آورد. اگر از یکنواختی محیط زندگی خود خسته شده اید، با امتحان کردن این برنامه در این هفته تغییر زیبایی در محیط اطراف خود داشته باشید.

این برنامه دارای ۱۶ میلیون عکس با وضوح بالا در ارتباط با دکوراسیون های داخلی مختلف و متنوع است که از بین آنها میتوانید بر اساس استایل، موقعیت و یا اتاقهای مختلف، عکسهای مورد نیاز خود را انتخاب کنید. هر عکسی را در این برنامه میتوانید با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. د راین برنامه میتوانید انواع وسایل را در خانه خود امتحان کنید و سپس بهترین وسیله را برای منزل خو بخرید. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار در ساسر جهان دانلود شده و در گوگل دارای رتبه ۴٫۶ میباشد.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

 

کتابراه

کتابها و منابع

این اپلیکیشن ایرانی، بهترین اپلیکیشن برای کتاب خواندن است. اگر وقت کتاب خواندن ندارید اما دوست دارید که کتاب بخوانید، بهتر است که این اپلیکیشن را امتحان کنید. با این برنامه نیاز به حمل کردن کتابهای سنگین نیست و همچنین در هر زمان و مکانی میتوانید کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید.

این برنامه هزاران کتاب معروف و غیر معروف ایرانی و خارجی دارد. نکته مثبت این برنامه این است که دارای کتابهای صوتی هم هست. در تمام موضوعات، کتاب های متنوعی در این برنامه وجود دارد. قیمت اکثر کتاب ها مناسب است که در برخی مواقع تخفیف هم وجود دارد. استفاده از این برنامه آسان و کتاب خواندن در آن لذتبخش است. این برنامه توسط هزاران کاربر ایرانی دانلود و نظرات آنها نیز بسیار مثبت بوده است. رتبه این برنامه نیز در گوگل ۴٫۶ میباشد. در این برنامه همچنین میتوانید کتابخانه شخصی خود را داشته باشید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

 

۱۰۰ GB Free Cloud Drive from Degoo

کاربردی

با این برنامه به صورت مستقیم از دستگاه خود یک‌آپ بگیرید. البته برنامه های زیادی برای بک‌آپ گیری در گوگل استور وجود دارد اما این برنامه یکی از بهترین برنامه ها برای بک‌آپ گیری است. با این برنامه میتوانید انتخاب کنید که از چه چیزهایی بک‌آپ بگیرید؛ مانند: عکس‌ها، مستندات، موزیک ها و …. این برنامه از هوش مصنوعی بهره گرفته است. به همین دلیل به صورت خودکار عکسهایی که بیشتر برای شما مهم است را تشخیص میدهد و از انها بک‌آپ میگیرد.

برنامه Degoo قابل اعتماد است؛ تنها کافی است از فایلهایی که میخواهید در این برنامه بک‌آپ بگیرید و هر زمان که به آنها نیاز داشتید دوباره بازیابی کنید. این برنامه به این دلیل که فضای کمی از RAM دستگاه شما استفاده میکند، بسیار پرسرعت است، همچنین از باتری و CPU نیز کمترین استفاده را میبرد.

نظرات کاربران درباره این برنامه بسیار مثبت بوده و در گوگل نیز رتبه ۴٫۵ را کسب کرده است. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران مختلف در سراسر جهان دانلود شده است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

 

Six Pack in 30 Days – Abs Workout

ورزش و سلامتی

اگر میخواهید با روشی صحیح و به سرعت چربیهای شکمی خود را از دست دهید و شکمی عضلانی برای خود بسازید، بهتر است که این برنامه را امتحان کنید. این اپلیکیشن یک برنامه ۳۰ روزه در اختیار شما قرار میدهد که با انجام دادن آن نتیجه فوق‌العاده ای خواهید گرفت. این برنامه ساخت کمپانی معروف (Leap Fitness Group) است که حوزه تخصصی آن ساخت برنامه هایی برای سلامتی و ورزش است.

این برنامه برای تمام افراد مناسب است اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که وقتی برای باشگاه رفتن و ورزش کردن وقتی ندارید، این برنامه انگیزه خوبی به شما میدهد. با این برنامه نیازی به رفتن به باشگاه هم نخواهید داشت. همچنین با این برنامه مانند این است که یک مربی خصوصی در خانه دارید که به شما تمرین میدهد. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود و در گوگل رتبه عالیِ ۴٫۹ را بدست آورده است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

 

Camera MX – Photo & Video Camera

عکاسی

با این برنامه میتوانید لحظات خود را ثبت کنید. اگر از دوربین اصلی دستگاه خود خسته شده اید، این برنامه مناسب شما است. با این بنرامه میتوانید، عکس، فیلم و …. تهیه و آنها را به گیف GIF تبدیل کنید. این برنامه دارای تایمر، فلش خودکار و هر آنچه که از یک دوربین خوب انتظار دارید است. این برنامه همچنین دارای افکتهای زنده در هنگام عکس/فیلم برداری میباشد.

با برنامه Camera MX میتوانید به راحتی عکس و فیلمهای خود را ویرایش کنید. پس نیاز به برنامه دیگری برای این کار ندارید. با این برنامه میتوانید سلفی‌های بامزه و جذاب بگیرید و در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. این برنامه بیش از ۲۰ میلیون بار در جهان دانلود شده و در گوگل پلی دارای رتبه ۴٫۳ است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (اولین هفته اردی‌بهشت)

 

آیا از برنامه های معرفی شده استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی