بهترین اپلیکیشن‌ها برای هنرمندان
با پیشرفت تکنولوژی، افراد بسیاری هستند که ترجیح میدهند کسب و کار خود را بر روی گوشی های هوشمند خود نیز داشته باشند. با وجود اپلیکیشنهای مختلف، این کار دور از ذهن نیست. درباره این اپلیکیشنها، هنرمندان نیز از این موضوعات مستثنی نبودند. از مدت ها پیش هنرمندان کارهای خود را به وسیله تکنولوژی و کامپیوترهای شخصی انجام میدادند، اما اکنون کارهایشان با وجود اپلیکیشنهای موبایلی نیز میسر شده است. در این مقاله اپلیکیشنهایی برای هنرمندان در بعضی شاخه ها معرفی خواهیم کرد.
با وجود خوب بودن این اپلیکیشنهای معرفی شده، بهتر است آنها را در تبلت اجرا کنید.

 

edjing Mix: DJ music mixer

موسیقی
برای آهنسازان و افرادی که در حوزه موسیقی فعالیت میکنند، اپلیکیشنهای متعددی وجود دارد و هرکدام کارایی خاص خود را دارند. برای میکس موزیک و افرادی که در این حوزه فعالیت میکنند یا به اصطلاح دی‌جی‌ها، اپلیکیشن edjing Mix: DJ music mixer، اپلیکیشن بسیار خوبی است. در این برنامه میتوانید بیش از ۵۰ میلیون موزیک ریمیکس کنید، صداها را باهم ادغام کنید و لیست پخش مورد علاقه خود را داشته باشید. اینه برنامه دارای تمام ابزارهای مورد نیاز یک دی‌جی را دارد: BPM خودکار برای تمام موزیکها، هگام سازی مداوم دو ترک، طیف گسترده‌ای از صداها و ….

بهترین اپلیکیشن‌ها برای هنرمندان

 

 

Music Maker JAM

موسیقی
برای افرادی که حوزه تخصصی آنها ساختن آهنگ و موسیقی است، بهترین برنامه Music Maker JAM است. این برنامه با داشتن بیش از ۳۰۰، Mix Packs ، امکان ضبط صدای زنده و … کار با این برنامه آسان است و در کل محبوبیت زیادی دارد. ابزارهای کامل، ساده اما کارآمد از نکات مهم این برنامه است. این برنامه همچنین دارای هزاران سبک موسیقی است.

بهترین اپلیکیشن‌ها برای هنرمندان

 

 

ibis Paint X

هنر و طراحی
اپلیکیشن ibis Paint X برای طراحی‌های دیجیتالی ساخته شده است. در این اپلیکیشن شما میتوانید طراحی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از نظر آنها مطلع شوید؛ به این دلیل که این برنامه مانند یک شبکه اجتماعی برای طراحان است. کار با این برنامه آسان است؛ حتی در این برنامه میتوانید از مراحل طراحی خود ویدئو تهیه کنید. این برنامه دارای ۱۴۲ نوع براش برای طراحی، قلم‌های مختلف و … است. در این برنامه هرقدر که حافظه دستگاه شما اجازه دهد میتوانید اسلاید داشته باشید که مانند بینهایت است. این برنامه توسط بیش از ۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دانلود و در گوگل رتبه ۴٫۶ را کسب کرده است.

بهترین اپلیکیشن‌ها برای هنرمندان

 

 

KineMaster – Pro Video

ویدئو
افرادی که به ساخت ویدئو علاقه مند هستند، اپلیکیشن معروف VivaVideo را به خوبی میشناسند و نیاز به معرفی ندارد. اما برای ساخت ویدئو و فیلم، اپلیکیشن KineMaster – Pro Video Editor اپلیکیشن فوق‌العاده ای است. با این اپلیکیشن میتوانید حرفه‌ای‌ترین ویدئوها را بسازید، متن و عکس و صدا اضافه کنید و فیلترهای مختلفی بر روی ویدئوهای خود اعمال کنید. این برنامه دارای ابزار کاملی برای ساخت و ویرایش ویدئو است. در این برنامه میتوانید خروجی های خود را با سایزها و کیفیتهای مختلفی داشته باشید. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده و رتبه آن در گوگل ۴٫۴ است.

بهترین اپلیکیشن‌ها برای هنرمندان

 

نظر شما درباره این برنامه ها چیست؟ آیا برنامه دیگری را میشناسید که برای هنرمندان ساخته شده باشد؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی