5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی

بسیار پیش آمده که بعد از مدتی از تصویر پیش زمینه گوشی خود خسته شده اید. امروزه گوشی موبایل وسیله ای شده که افراد بیشترین وقت خود را به آن اختصاص میدهند. انتخاب تصویر پس زمینه بدون هیچ منبعی، گیج کننده و سخت است. پس بهتر است برای انتخاب منبع بی شماری از عکس ها و تصاویر در اختیار داشته باشید تا کار شما آسان شود. در این مقاله بهترین اپلیکیشنهایی که دارای بی شماری تصاویر جذاب برای پس زمینه گوشی هیتند را معرفی خواهیم کرد.
 
 

Backgrounds HD Wallpapers

شخصی

این اپلیکیشن با داشتن میلیونها کاربر و دانلود بیش از دو میلیون و سی صد هزار بار در گوگل پلی یکی از بهترین اپلیکیشن های تصویر پس زمینه میباشد. این اپلیکیشن دارای تصاویر بیشماری از بهترین ها و منحصربه فردترین عکسهای کارتونی، عکسهای مناظر، عکسهای واقعی و ساختگی و …. است که در نوع خود بی نظیر هستند. تمام تصاویر در این اپلیکیشن HD هستند و کیفین بالایی دارند.

در طراحی این اپلیکیشن از گوگل متریال استفاده شده و حجم آن کم است پس نگران باتری و حافظه گوشی خود نباشید.

در این اپلیکیشن میتوانید عکسهای مورد علاقه خود را نشانه گذاری و در قسمت Likes ذخیره کنید و اولین نفری باشید که از داغترین و زیباترین تصاویر استفاده میکند.

در این اپلیکیشن همچنین امکان به اشتراک گذاری تصاویر را نیز دارید و میتوانید عکشهای موزد علاقه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این اپلیکیشن، تصاویر را به صورت کلکسیون در خود دسته بندی کرده است به این ترتیب کار شما راحت شده و لازم نیست که برای پیدا کردن عکسهای مورد علاقه خود مدام در حال سرچ کردن باشید.

در این برنامه حتی میتوانید عکسهای گرفته شده توسط خود را آپلود کنید.

5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی

 

 

Walli – HD Wallpapers & Backgrounds

شخصی

این اپلیکیشن مانند تمام برنامه های دیگر، دارای همان عکسهای تکراری و خسته کننده نیست. این برنامه دارای عکسهایی خلاقانه، با کیفیت بالا و زیبا است.

بسیاری از عکسهای این برنامه توسط هنرمندان مختلف خلق شده اند و منحصربه فرد هستند. در واقع این برنامه، انجمنی برای هنرمندان مختلف از سراسر دنیا است که هر کدام دارای استایل و سبک خودشان هستند. در این برنامه میتوانید هنرمندان مختلف را پیدا ، آثار آنها را سرچ و از آنها به رایگان استفاده کنید و به اشتراک بگذارید.

در این اپلیکیشن، زمانی که اثر هنرمندی را به اشتراک میگذارید، در واقع به او امتیاز داده اید. به این ترتیب هر هنرمندی که امتیاز بالایی داشته باشد، از طرف این اپ جایزه دریافت میکند. این کار هر هفته اتفاق میفتد.

کار با این برنامه بسیار راحت است. در این برنامه بهترین و محبوبترین عکسها را از دید کاربران تماشا کنید، جدیدترین عکسها را پیدا کنید و بهترین ها را در دستگاه موبایل خود ذخیره و استفاده کنید.

این برنامه نمره خوب ۴٫۹ از ۵ را در گوگل دریافت کرده است.

5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی

 

Wallpapers & Backgrounds for Me

شخصی

با این اپلیکشین لباسی نو برای تصویر پیش زمینه گوشی خود انتخاب کنید. این برنامه دارای بی شماری تصاویر رنگی و جذاب با کیفیت بالا است.

این برنامه کاربران زیادی دارد، در گوگل پلی بیش از ۲۲۶ هزار بار دانلود شده و نظر کاربران درباره آن مثبت بوده است.

این اپلیکیشن دارای ۱۰ دسته بندی از عکسهای مختلف برای انتخاب است و شما قادر به انتخاب سایز برای دستگاه خود هستید (تبلت، گوشی و …) تا از کیفیت عکسها کاسته نشود.

از این برنامه استفاده کنید تا دیگر تصویر پیش زمینه‌ی خسته کننه ای نداشته باشید.

5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی

 

Backgrounds (HD Wallpapers)

شخصی

این اپلیکیشن برای افرادی مناسب است که علاقه زیادی به تصاویر پس زمینه زنده دارند.

این برنامه دارای بیش از ۱۰۰۰ تصویر زنده برای پس زمینه موبایل است.

دارای تعداد بی شماری عکس با کیفیت HD  و QHD است که برای تممام دستگاه ها اعم از تبلت مناسب است.

دارای بی شماری تصویر زیبا از مناظر، جنگلها، حیوانات، تصاویر مربوط به ورزش، تصاویر کارتونی، تصاویر مربوط به کسب و کار و … میباشد که دیدن آنها لذت بخش است.

5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی

 

Best Wallpapers QHD

شخصی

این اپلیکیشن با بیش از ۲۹۰ هزار دانلود، دیگر اپلیکیشن برتر برای تصاویر پس زمینه میباشد.

وضوح گرافیکی تصاویر در این اپلیکیشن بالا بوده و به این ترتیب عکسها کیفیت بالایی دارند.

در این اپلیکیشن میتوانید بر اساس دسته بندیهای مختلف مانند رنگ، تگ و … عکسهای مورد علاقه خود را در هر زمینه ای پیدا و استفاده کنید.

این برنامه به صورت هفتگی عکسهای بی شماری را به شما معرفی خواهد کرد.

5 اپلیکیشن تاپ برای تصویر پس زمینه گوشی