وارد شدن به Google play یا اپ استورهای دیگر برای دانلود بهترین برنامه ها، معمولا گیج کننده است. معیارهای مختلفی برای بهترین بودن در میان اپلیکیشنها و برنامه های اندرویدی وجود دارد. با بررسی آنها به بهترین اپلیکیشنها رسیده ایم. در این مقاله برنامه ها و بازی هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که هم سودمند و هم سرگرم کننده هستند، ارزش دانلود و استفاده را دارند و برای گوشی های همراه شما بهینه هستند.

 

۱٫گوگل فوتو Google Photo

اولین ویژگی مهم این اپلیکیشن این است که این برنامه سایز عکسهای شما را کاهش میدهد. این کار برای گوشی شما مفید بوده و در نتیجه تا هر زمان که بخواهید میتوانید عکسهای خود را به یادگار داشته باشید. با این کار فضای بیشتری از حافظه در اختیار شما است.

دیگر ویژگی مهم این اپلیکیشن که شما را وادار به نصب آن میکند این است که این برنامه عملکرد دقیقی از جستجو را برای شما انجام میدهد. مکانها، آدمها و موارد مختلف را شناسایی و سازماندهی میکند. به این ترتیب پیدا کردن آیتم مورد نظر شما آسان شده و وقت کمتری از شما گرفته میشود. شما از دقت این اپلیکیشن شگفت‌زده خواهید شد.

این برنامه به صورت حودکار برای شما از نظر دسته بندی ها یک کلکسیون و یک انیمیشن (ویدئو) از عکسهای شما میسازد.

تمام این موارد به اضافه فضای ذخیره سازی نامحدود، این برنامه را به برنامه ای تبدیل کرده که کاملا ارزش دانلود و استفاده را دارد.

 

 

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید! (آخرین هفته بهمن)

 

 

 

۲٫بازی Alto’s Adventure

همانطور که اسکی با سرعت در ارتفاعات بالا هیچ زمان بدون هیجان نبوده در این بازی نیز با هیجان زیادی همراه است. آلتو شخصیت بازی است که سوار بر اسکی ای است که شما با لمس کردن های کوتاه صفحه آن را هدایت میکنید. این بازی علاوه بر شخصیت آلتو، شخصیت های دیگری نیز دارد که در اوایل بازی قفل است و در طول بازی قفل آنها باز میشود. تمام شخصیت ها ویژگی خاصی دارند.

در حین بازی باید لاماها (شترها) را نجات دهید، از سقف کلبه ها گذر کنید، دره ها و شکافهای عمیق و وحشتناک را رد کنید و فراتر از کوههای بلند بروید.

ابن بازی گرافیک جذاب و انعطافپذیری دارد و دارای روشنایی پویا، تاثیرات آب و هوایی شامل رعد و برق و برف و …، مه، رنگین کمان و …. است. همچنین موسیقی متن زیبایی دارد که بهتر است با هدفون شنیده شود.

 

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید! (آخرین هفته بهمن)

 

 

 

۳٫برنامه Snapseed

این برنامه برای ویرایش عکس ها میباشد.  Snapseed برنامه ای با بیش از ۷۳۰ هزار دانلود، جزو بهترین برنامه های ویرایش عکس در سال ۲۰۱۷ میباشد. این برنامه حالا به گوگل تعلق دارد.

این برنامه فرمت های JPG، RAW، DNG و … را ساپورت میکند. دارای ۲۹ افکت و ابزار است. برنامه ای مناسب برای مات کردن، محو کردن، افزایش و کاهش روشنایی عکس و … میباشد. کار با آن آسان است و ارزش دانلود و استفاده کردن دارد.

 

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید! (آخرین هفته بهمن)

 

 

۴٫آنتی ویروس Malwarebytes Anti-Malware

این آنتی ویروس در میان آنتی ویروسهای مخصوص کامپیوتر و لپتاپ نیز محبوب است و اکنون در گوشیهای همراه هم میشود از این آنتی ویروس محبوب استفاده کرد.

برای استفاده از یک آنتی ویروس مطمئن و درست، باید لایسنس آن آنتی ویروس خریداری شود. اما در بین آنتی ویروس های رایگان و غیر رایگان، آنتی ویروس Malwarebytes Anti-Malware به صورت رایگان بهترین سروس ها را در اختیار کاربران قرار داده و با بیش از ۱۲۷ هزار دانلود یکی از بهترین برنامه های سال ۲۰۱۷ بوده است.

این برنامه رابط کاربری آسانی دارد و کار با آن راحت است. این برنامه صرفا برای محافظت از ویروسهای نرم افزاری طراحی شده است.

 

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید! (آخرین هفته بهمن)

 

 

۵٫برنامه سلامتی و فیتنس RunKeeper

برنامه های زیادی در این خصوص وجود دارد اما برنامه RunKeeper با بیش از ۴۸۷ هزار دانلود یکی از بهترین برنامه ها در این خصوص است. کار با آن آسان میباشد و رابط کاربری زیبایی دارد.

این برنامه تمرینات ورزشی، دویدن، دوچرخه …. را اندازه گیری میکند و به شما برای داشتن تناسب اندام کمک میکند. در این برنامه هدفی را تعیین میکنید و برای رسیدن به آن هدف تلاش میکنید. با این اپلیکیشن میتوانید از روی برنامه پیش بروید و به وزن و هیکل ایده آل خود برسید. این برنامه چالشی، پیشرفتهای شما را نشان میدهد و باعث بالا بردن آن میشود.

در این برنامه میتوانید دوستان خود را به دویدن و تفریح دعوت کنید، گروه تشکیل دهید و برنامه های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آنها هم با شما همراه شوند. با داشتن هدفون وایرلس با بلوتوث به این برنامه متصل میشوید و هنگام ورزش کردن از شنیدن موزیک نیز لذت میبرید.

 

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید! (آخرین هفته بهمن)

 

 

 

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی