همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

امروزه و با وجود پیشرفت گسترده تکنولوژی برای هرکار الکترونیکی، اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد؛ از خرید شارژ و حجم اینترنت تا انتقال پول و خریدهای متنوع. داشتن هر اپلیکیشنی و دانلود اپلیکیشن ها برای تمام این کارها کار بسیار مشکلی است به این دلیل که هم حجم گوشی را میگیرد و باعث کند شدن آن میشود و هم مدیریت کردن این همه اپلیکیشن کار دشواری است.
اپلیکیشن آپ برای حل این مشکلات راه حلی را به وجود آورده و آن هم این است که تمام این اپلیکیشن‌ها را در یک برنامه جای داده است. اپلیکیشن آپ امکانات فراوانی دارد. در این مقاله به معرفی امکانات اپلیکیشن آپ و راهنمایی برای نصب اپلیکیشن آپ میپردازیم.
به جای چند اپلیکیشن، اپلیکیشن آپ را نصب کنید.

 

 

راهنمای نصب اپلیکیشن آپ:
۱٫پس از دانلود اپلیکیشن آپ از لینک فوق، آن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید سپس برنامه را باز کنید. در مرحله اول باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

۲٫در مرحله دوم در صورت تمایل میتوانید شماره موبایل فردی که این اپلیکیشن را به شما معرفی کرده را وارد کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

۳٫پس از لمس مرحله بعد، وارد مرحله ای میشوید که برای شماره شما یک پیامک حاوی کد فعال سازی ارسال میگردد. در گوشیهای اندروید به محض رسیدن پیامک، این برنامه به صورت خودکار فعال میشود.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
معرفی امکانات اپلیکیشن آپ

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۱٫اولین امکان این اپلیکیشن خرید شارژ است. در این قسمت شما میتوانید برای خود و یا هر فرد دیگری شارژ خریداری کنید.
تنها کافی است وارد گزینه خرید شارژ شوید و بدون توجه به اپراتور (همراه اول، ایرانسل و …) شماره موبایل را به صورت کامل وارد نمایید(A). با لمس دکمه مخاطبین میتوانید از لیست مخاطبین خود شماره ای را برگزینید (B). سپس دکمه {استعلام محصولات} را بزنید. (در فتوشاپ درست کن
در مرحله بعد میتوانید شارژ مستقیم یا شارژ شگفت انگیز را انتخاب کنید (C). سپس مبلغ شارژ را با بالا و پایین کردن گزینه ها انتخاب کنید و یا به صورت دستی بنویسید (D). دکمه مرحله بعد را لمس کنید.
در مرحله آخر شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود، رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید تا تراکنش و خرید انجام شود. پس از اتمام کار، تایید را لمس کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

۲٫جذابترین امکان این اپلیکیشن از نظر بسیاری از افراد، امکان کارت به کارت کردن پول است. با این امکان، دیگر برای یک کارت به کارت ساده نیاز به موبایل بانک، اینترنت بانک و … نخواهید داشت.
در مرحله اول وارد گزینه کارت به کارت شوید. در این قسمت شماره کارت مبدا، شماره کارت مقصد و مبلغ دلخواه خود را وارد نمایید. در قسمت توضیحات برای یادآوری میتوانید دلیل کارت به کارت را بنویسید. سپس گزینه استعلام را لمس کنید.(A)
در مرحله بعد نام صاحب کارت مقصد را مشاهده میکنید، پس از تایید رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید و گزینه انتقال را لمس کنید.(B)
در این مرحله انتقال پول به آسانی صورت گرفته است.(C)

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

۳٫ در قسمت شارژ اینترنت میتوانید بسته های اینترنت برای اپراتورهای مختلف (همراه اول، ایرانسل و…)، شارژ وایمکس (ایرانسل و مبین نت) و اینترنت ADSL (شاتل، آسیاتک، صبانت و مخابرات) خریداری کنید.
با انتخاب هر قسمت و زدن گزینه‌های مربوطه و پر کردن قسمت‌های درخواستی (برای هر فردی بنا به نیاز و درخواست خود) خرید خود را به راحتی انجام خواهید داد.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

۴٫در قسمت قبض موبایل نیز میتوانید با زدن شماره موبایل خود و یا هر فرد دیگری، قبض موبایل را پرداخت کنید.

در مرحله  اول شماره موبایل را به صورت کامل وارد نمایید. با لمس دکمه مخاطبین میتوانید از لیست مخاطبین خود شماره ای را برگزینید. سپس دکمه {مرحله بعد} را بزنید.

در مرحله دوم قبض میان دوره یا پایان دوره را انتخاب کنید. در صورتی که مبلغ قابل مشاهده نبود، به صورت دستی آن را وارد کنید و به مرحله بعدی بروید.

در مرحله آخر شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود، رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید تا تراکنش و پرداخت قبض انجام شود. پس از اتمام کار، تایید را لمس کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

 

۵٫در قسمت موجودی میتوانید موجودی کارت بانکی خود را مشاهده کنید. کافی است شماره کارت، رمز دوم، cvv2، و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید و گزینه ازسال را لمس کنید. برای این کار بانک صادرکننده کارت ۱۲۰۶ ریال کارمزد کسر خواهد کرد.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۶٫در قسمت قبض خدماتی میتوانید قبوض خدماتی (برق، آب و…) خود را پرداخت کنید. کافی است شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود را وارد کنید در صورتی که بارکد قبض در اختیار شما می‌باشد می‌توانید بجای ورود دستی، از بارکدخوان استفاده کنید. با لمس دکمه بارکدخوان و اسکن بارکد موجود در قبض، شناسه پرداخت و شناسه قبض به صورت خودکار پر خواهند شد. در غیر اینصورت شناسه قبض و شناسه پرداخت را بصورت دستی وارد کنید. سپس مرحله بعد را لمس کنید.
در مرحله بعد اطلاعات قبض و مبلغ را که در بالای صفحه مشاهده می‌شود، بررسی کنید. در صورت عدم صحت اطلاعات می‌توانید با لمس دکمه “بازگشت” به صفحات قبلی رفته و آنها را درست کنید. شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود و رمز دوم را وارد نمایید تا تراکنش و پرداخت قبض انجام شود. پس از اتمام کار، نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۷٫در قسمت تله پرداز میتوانید از فروشگاه ها و شرکتهای طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از این سرویس، وجوه خود را پرداخت کنید.
کد پذیرنده را وارد کنید. برای این کار کادر کد پذیرنده را لمس کرده و کد پذیرنده را وارد کنید. در این صفحه لیستی از پذیرندگان پرکاربرد نیز آمده است. در صورتی که پذیرنده مورد نظر شما در این لیست وجود دارد می‌توانید با حرکت دادن لیست، آن را انتخاب کنید. در این حالت کد پذیرنده انتخاب شده بصورت خودکار درج می‌شود. در صورت انتخاب پذیرنده از لیست، مبلغ خرید را به ریال در کادر مبلغ وارد کنید. در صورت فعال شدن کادر ورود شناسه پرداخت، شناسه پرداخت را وارد کنید. در صورت فعال شدن کادر شماره موبایل توزیع‌کننده، شماره موبایل توزیع‌کننده را وارد کنید. گزینه مرحله بعد را لمس کنید.
در مرحله آخر شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود و رمز دوم را وارد نمایید تا تراکنش و پرداخت شما انجام شود. پس از اتمام کار، نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۸٫در قسمت بیمه شما میتوانید یکی از سرویس‌های بیمه ای مورد نیاز خود خریداری کنید. در مرحله اول بیمه مورد نظر خود را انتخاب کنید (A).
در مرحله بعد برای آن بیمه طرحهای مختلفی گذاشته شده که میتوانید آن را بر اساس نیاز خود انتخب کنید با زدن اطلاعات بیشتر نیز میتوانید جزئیات بیشتری از طرح بیمه مشاهده کنید (B).
برای تکمیل خرید باید اطلاعات مورد نظر را تکمیل کنید. اطلاعات درخواستی ممکن است بر اساس سرویسی که انتخاب کرده‌اید متغیر باشند. دقت کنید باید اطلاعات وارد شده مربوط به کالا یا فردی که قصد بیمه کردن آن را دارید، باشد. گزینه استعلام را لمس کنید (C).
در مرحله بعد میتوانید جزئیات بیمه خود را مشاهده کنید (D).
در مرحله آخر میتوانید مبلغ پرداختی را مشاهده کنید پس از بررسی و تایید، شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود و رمز دوم را وارد نمایید تا تراکنش و پرداخت قبض انجام شود. پس از اتمام کار، نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد (E).

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۹٫در قسمت نیکوکاری میتوانید هر مبلغی که میخواهید را به یکی از موسسات نیکوکاری اهدا کنید. مبلغ مورد نظر را وارد و موسسه دلخواه را انتخاب کنید (A).
در مرحله دوم و آخر نیز شماره کارت ۱۶ یا ۱۹ رقمی خود و رمز دوم را وارد نمایید تا تراکنش و پرداخت نیکوکاری شما انجام شود. پس از اتمام کار، نتیجه را تایید کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۱۰٫در قسمت خدمات خودرو که ویژگی جدیدی دز اپلیکیشن آپ میباشد، پلاک ماشین را اضافه کنید و خدماتی از قبیل پرداخت هزینه پارکینگ، عوارض اتوبان و … را پرداخت کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۱۱٫در قسمت کلوپ آپ نیز میتوانید در مسابقه‌های تلویزیونی شرکت کنید و از جشنواره ها و رویدادهای مختل باخبر شوید. این قسمت بیشتر جنبه سرگرمی دارد. بخض ویژه و جدید است که در کمتر اپلیکیشنی پیدا میشود. در این قسمت نیز میتوانید به امتیازات خود اضافه کنید.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ
۱۲٫در قسمت امتیازگیری میتوانید به کیف پول خود در اپلیکیشن آپ امتیاز رایگان اضافه کنید.
+همچنین می‌توانید پس از انجام هر تراکنش با تکان دادن گوشی خود تا زمانی که دایره وسط صفحه پر شود و عدد آن به ۱۰۰ درصد برسد، ۲۵ امتیاز دریافت کنید.
+کلیه امتیازات بدست آمده در این بخش یا امتیازات دریافت شده بابت انجام تراکنش، نهایتاً تا روز بعد به حساب امتیازات کاربر اضافه خواهند شد.
+شما می‌توانید با استفاده از امتیاز خود از طریق همین اپلیکیشن شارژ رایگان تهیه کنید. هر یک امتیاز معادل ۱۰ ریال خواهد بود.

 

همه چیز درباره آپ + دانلود اپلیکیشن آپ

 

 

نظر شما درباره اپلیکیشن آپ چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی