پس از حدود ۲٫۵ سال فعالیت مجموعه اندروید سیتی چندی پیش بنا به نیاز کاربران عزیز و بهبود چند برابری رابط کاربری تصمیم گرفتیم که آموزش ها و اخباری که تا مدتی پیش در وبسایت اصلی اندروید سیتی منتشر می شد را اکنون در محیطی زیباتر که مخصوص انتشار آموزش و اخبار اندرویدی است برای شما دوستداران اندروید به نمایش در بیاوریم.

بلاگ اندروید سیتی که یکی از سرویس های جدید اندروید سیتی می باشد، مکانی برای پیگیری آخرین آموزش های داغ و بروزترین اخبار دنیای اندروید می باشد.اما

ویژگی های قابلی توجه بلاگ اندروید سیتی چیست که آن را از سایر منابع آموزش اندروید مجزا کرده است ؟
1

مطالب کاملا اختصاصی

تمامی آموزش هایی که در اینجا مشاهده می کنید اختصاصی تهیه شده خود مجموعه اندروید سیتی می باشد که البته این نکته از تصاویر استفاده شده در متن آموزش ها مشخص می باشد.
2

مقالات کاملا تصویری

با وجود وقت گیر بودن تهیه مطالب تصویری اما تلاش کرده ایم تا تمامی آموزش ها و اخباری که در بلاگ منتشر می کنیم شامل تصاویر و اسکرین شات های مرحله به مرحله باشد تا ضمن تفهیم بهتر آن مقاله، کاربران از خواندن خسته نشوند.
3

طراحی سبک و ساده

سعی شده است که در طراحی پوسته بلاگ از سریع ترین روش های بارگذاری صفحات وب در دنیا استفاده شود به طوری که ضمن گشت و گذار سریع در آن، حجم کمی از اینترنت شما استفاده شود.
4

تصاویر با کیفیت

به جرات می گوییم تصاویری که در مقالات بلاگ اندروید سیتی استفاده می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده تا کاربران لذت بیشتری را هنگام مشاهده مطالب آن تجربه کنند.
5

لوگوی اختصاصی

همانطور که می دانید به تازگی لوگوی جدید اندروید سیتی رونمایی شده اما ما برای سرویس های مختلف اندروید سیتی لوگوهای اختصاصی طراحی کرده ایم.در زیر می توانید لوگوهای مربوط به مجموعه اندروید سیتی را مشاهده نمایید

در بلاگ اندروید سیتی چه خبر است ؟!

 

لوگوی سایت اصلی

 

 

در بلاگ اندروید سیتی چه خبر است ؟!

 

لوگوی سرویس ویدئو (مشاهده آنلاین)

 

 

در بلاگ اندروید سیتی چه خبر است ؟!

 

لوگوی بلاگ (مشاهده آنلاین)

 

6

گام بندی شکیل و قابل فهم آموزش ها

مشکلی که در بسیاری از مراجع آموزشی مختلف وجود دارد این است که با طولانی شدن یک آموزش، مراحل مختلف آن بسیار گیج کننده می شود و ذهن کاربر را با عناوین و سرتیترهای مختلف مغشوش می سازد.

اما ما در بلاگ اندروید سیتی آموزش ها را کاملا منظم و گام بندی شده قرار می دهیم به طوری که حتی کاربران مبتدی در اندروید بتوانند مراحل آن آموزش را به راحتی طی کنند.

نمونه : مراحل حذف اکانت تلگرام

7

سرعت بالا در پاسخگویی به نظرات

تیم پشتیبانی اندروید سیتی در اکثر ساعات آنلاین بوده و سعی بر آن است که سوالات و نظرات کاربران در کمترین زمان پاسخگویی شود.
8

خبرنامه گلچین شده

به تازگی خبرنامه ی ایمیلی اندروید سیتی راه اندازی شده است.اما این خبرنامه با بسیاری از خبرنامه های دیگر فرق دارد! ما تنها ایمیل های گلچین شده را برای شما ارسال می کنیم به نحوی که برای هر ایمیل تحریریه جداگانه در نظر گرفته می شود.
9

پوشش گلچین ها در تلگرام

اگر از کاربران قدیمی اندروید سیتی باشید احتمالا در کانال تلگرامی ما که محفلی برای ارائه برترین و بروزترین های اندرویدی است عضو می باشید.آموزش ها و اخبار داغ اندرویدی نیز مستثنا نیستند و ما سعی می کنیم برترین های آن ها را به صورت گلچین در کانال تلگرامی قرار دهیم.
10

کاربران دستچین شده !

از ویژگی های متمایز کننده دیگری که بلاگ اندروید سیتی دارد کاربران وفادار و گلچین می باشد.منظور ما شما هستید.ما را تنها نگذارید…

منتظر نظرات سازنده شما هستیم 🙂
info@android30t.com