۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

هر اپلیکیشن برای هدفی ساخته شده است؛ اما در مقاله‌ی این هفته برای شما اپایکیشنهایی را معرفی خواهیم کرد که کاربردیتر از دیگر اپلیکیشنها باشند. اپلیکیشنهای زیادی وجود دارد که کارها را برای شما آسانتر میکند. با جستجوی بسیار و بررسیهای گوگانون برای شما اپ‌هایی را انتخاب کردیم که در سراسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و شما را در انجام کارها کمک میکنند.

 

 

WPS Office

کاربردی
این یک برنامه مخصوص بیزنس و استفاده در محل کار است. در این برنامه میتوانید یادداشت بنویسید، مستندات خود را یادداشت کنید، از آنها فایل PDF بسازید، به صورت یک پروژه برای ارائه درآورید و در هر ساعت و در هر مکانی آن را ارائه دهید یا از آنها استفاده کنید.
این برنامه هر نوع فایلی را باز میکند؛ از فایل های مستندی و عکس و فیلم تا آمار و ارقام و فیلهای اکسل و PDF و …. که در آن امکان ویرایش، اضافه و حذف کردن هر مواردی وجود دارد. این برنامه دارای یک اسکنر دقیق نیز میباشد که به شما برای یادداشت برداری یا مستندسازی کمک میکند.
این برنامه یک برنامه کاربردی است و مانند این است که شما چند اپلیکیشن را در یک برنامه دارید. برنامه WPS Office دارای میلیونها کاربر است و در گوگل پلی نیز بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده و رتبه ۴٫۵ را کسب کرده است.

۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

 

Quik

ویرایشگر ویدئو

Quik یک برنامه هوشمند برای ویرایش ویدئوهای شما است. مزیت این اپ نسبت به دیگر اپلیکیشنهای مشابه آن است که استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده و راحت است.

با این اپلیکیشن میتوانید با عکسهای خود ویدئویی زیبا بسازید و در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. این برنامه دارای ۲۳ استایل مختلف برای ویدئوها است که با دقت و ظرافت طراحی شده اند. در این برنامه این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید بر روی ویدئوهای خود بنویسید و فیلترهای مختلفی بر روی آنها اعمال کنید.

در این برنامه به راحتی میتوانید ویدئوهای خود را تبدیل به استوری در اینستاگرام، ویدئو کلیپ آرام یا سریع (Slow or Fast) بسازید. در برنامه Quik 80 موزیک رایگان وجود دارد که میتوانید آنها را بر روی ویدئوهای خود قرار دهید. این برنامه بیش از ۱۰ میلیون بار در گوگل دانلود شده و رتبه ۴٫۷ را به دست آورده است که برای یک اپلیکیشن، آمار بسیار موفقی است.

۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

 

MyScript Calculator

آموزشی

این برنامه مخصوص دانشجوها است. در این برنامه میتوانید فرمولهای سخت ریاضی را بدون زحمت محاسبه کنید. کار با این بنرامه بسیار راحت است. کافی است تنها عبارت ریاضی مد نظر خود را بر روی صفحه نمایش گوشی خود بنویسید تا این برنامه به راحتی نتیجه را به شما نشان دهد.

این برنامه هوشمند است و از روی دست خط شما فرمولهای ریاضی را انجام میدهد. برنامه MyScript Calculator قادر به حل کردن بیشتر مسائل ریاضی میباشد؛ مانند : cos, sin, tan، +, -, x, ÷, +/‒, ۱/x، %, √, x!, |x|، π، x, xy , x2 و …

این برنامه هوشمند، سریع و کار با آن ساده است، در گوگل بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده و رتبه ۴٫۵ را کسب کرده است.

۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

 

DailyRoads Voyager

خودرو و وسایل نقلیه

با این برنامه میتوانید از سفر جاده ای خود عکس و فیلم تهیه کنید. تنها کافی است بر روی صفحه با انگشن ضربه ای کوچک بزنید تا این برنامه شروع به ضبط همه اتفاقاتی که در جاده در حال رخ دادن است، کند.

این کار هم برای حفظ خاطره‌ از سفر شما مناسب است هم مدرکی برای تصادفات جاده ای است (در صورت رخ دادن). با این برنامه میتواند به صورت دستی تنظیم کنید که در کدام فاصله ها این برنامه به صورت خودکار، برای شما عکسبرداری کند. با این برنامه حتی میتوانید آدرس ویدئوهای خود را بر روی نقشه آن قرار دهید تا بدانید این عکس برای کدام موقعیت است. بر روی ویدئوهای خود میتوانید برچسبهای مختلفی را قرار دهید تا زمان، مکان، موضوع و … را ثبت کنید.

این برنامه رایگان است و هیچ گونه تبلیغات درون برنامه ای ندارد. از این برنامه هزاران کاربر استفاده میکنند و نظر اکثر آنها مثبت بوده است. این برنامه نمره ۴٫۳ را در گوگل پلی به دست آورده است.

۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

 

Pocket

اخبار و مجله

با این برنامه به راحتی میتوانید کشف کنید، بیشتر بخوانید، از مسائل روز دنیا آگاه شوید و هرچه را که میخواهید ذخیره کنید. بسیار پیش آمده مطلبی را میبینید اما در آن زمان وقت ندارین آن را مطالعه کنید؛ با این برنامه میتوانید آن را از هر جایی (وب و …) در این برنامه ذخیره کنید و در هر زمان و هر مکانی که وقت خواندن پیدا کردید، آن را مطالعه کنید. برای استفاده از این برنامه نیاز به هیچگونه اینترنتی ندارید.

از طریق کامپیوتر، تبلت، گوشی موبایل و … میتوانید به این برنامه دسترسی داشته باشید. میتوانید ایده هایی که آنی به ذهن شما خطور میکند را در این برنامه ذخیره کنید، درباره آن مطالعه کنید، کارهای مشابه آن را ببینید و درباره آن تحقیق کنید.

هرچیزی را میتوانید در این اپلیکیشن به صورت واضح ببینید، بخوانید و بشنوید. با پاکت میتوانید چیزهای بیشتریث را در طول روز مطالعه کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید. با این برنامه میتوانید از خبرهای جدید درباره مسائلی که به آن علاقه دارید به سرعت آگاه شوید. در این بنرامه همچنین میتوانید چیزهایی را که دوست دارید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

۵ اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته فروردین)

 

 

نظر شما درباره این برنامه ها چیست؟ آیا شما برنامه کاربردی دیگری میشناشید؟ لطفا آن را به ما و کاربران معرفی کنید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی