5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

این هفته با اپلیکیشن‌های معرفی شده ما ورزش کنید، اهداف خود را یادداشت کرده و بازیهای جذاب انجام دهید.

 

Seven – 7 Minute Workout

ورزش و سلامتی

بیشتر افراد مشغله های کاری فراوانی دارند به همین دلیل وقت رفتن به باشگاه را ندارند. بعضی حتی در خانه هم کار میکنند و به این ترتیب روز به روز چاقتر میشوند و سلامتی آها بیشتر تهدید میشود. این هفته با این اپلیکیشن هم زمان ورزش کردن بدست می آورید، هم انگیزه پیدا میکنید و هم به تندرستی خود بیشتر اهمیت میدهید.

اپلیکیشن Seven بر اساس مطالعات علمی طراحی شده است و ورزش هایی را برای شما فراهم آورده است که حداکثر سلامتی را در ۷ دقیقه برای شما به ارمغان می‌آورد. با این برنامه در هر مکانی و هر زمانی میتوانید ورزش کنید. با ۲۱ روز ورزش کردن میتوانید آن را به یک عادت بسیار خوب تبدیل کنید. با این برامه مانند این است که مربی خصوصی دارید و هرگز حرکات ورزشی را اشتباه انجام نمیدهید.

از همین هفته شروع کنید و به اندام مناسب و سلامتی برسید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

 

Microsoft Bing Search

منابع

این هفته یک برنامه جستجوگر متفاوت را امتحان کنید. برنامه Microsoft Bing Search فراتر از یک جستجوگر است. در این برنامه میتوانید تمام جوابهای خود را به راحتی و کامل دریافت کنید. در این برنامه میتوانید جدیدترین موزیک‌ها، فیلم‌ها و گزلرش‌های ورزشی و … را از سراسر دنیا دنبال کنید.

در این برنامه میتوانید بر اساس عکس، متن، ویدئو، بارکدها و … اطلاعات درخواستی خود را جستجو و پیدا کنید. مزیت مهمی که این برنامه دارد آن است که دارای جستجو بر اساس درخواست شما از روی صدا است (voice searvh).

این هفته این جستجوگر را دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

 

To Do Reminder with Alarm

بهره وری

به دلیل مشغله کاری و فکری، ممکن است بسیاری از کارهایی را که باید در طول روز یا هفته یا ماه انجام دهیم را فراموش کنیم. با کمک این اپلیکیشن میتوانید این کارها را به یاد آورید به این ترتیب کاری نمیماند که آن را انجام ندهید. این برنامه با داشتن آلارم به شما یاداوری میکند که باید چه کارهایی را انجام دهید.

جلسات، وظایف، اهداف، یادآوری پرداخت قبوض، ساعات خوردن داروها، تولدها، تماسهای مهم و … همه همه راذ میتوانید با تاریخ و ساعت وارد این برنامه کنید تا این برنامه به موقع به شما هشدار انجام بدهد. کار با این برنامه ساده و آسان میباشد به طوری که به آن عادت میکنید و تمام یادآوری ها را به او میسپارید. با این برنامه میتوانید از طریق وویس یک Task ایجاد کنید، به این ترتیب در مواقعی که نمیتوانید تایپ کنید به راحتی میتوانید کارهای خود را به این برنامه جهت یادآوری بگویید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

 

اگر نجربه بازی با Monument valley را داشته باشید، میدانید که این دست بازی های پازلی چقدر جذاب هستند. کمپانی DevolverDigital با الهام از بازی Monument valley یک بازی جذاب از این دست بازیهای پازلی ساخته است.

در این بازی هووی و ساتورا در یک دنیای تاریک بیدار میشوند به طوری که هیچ چیزی از گذشته به یاد نمی‌آورند. شما باید در این بازی آنها را راهنمایی کنید، معماها را حل کنید و آنها را به شهر خود برسانید.

این بازی گرافیک فوق‌العاده جذاب و رنگارنگی دارد که شما را تا انتهای بازی مشتاق نگاه میدارد. این بازی دارای مراحل جذاب و زیبایی دارد به طوری که از بازی کردن با آن خسته نخواهید شد.

این بازی را از سایت اندرویدسیتی دانلود کنید و از این بازی جذاب لذت ببرید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

 

هر فردی باید در گوشی هوشمند خود یک ماشین حساب همه کاره داشته باشد. برای صرفه جویی در وقت و آسانتر کردن کارها داشتن یک ماشین حساب قوی واجب است. با این برنامه به راحتی میتوانید محاسبه های روزانه خود را انجام دهید. در این برنامه امکان کپی وPaste  هم وجود دارد.

این برنامه دارای دو محیط مجزا برای یک ماشین حساب معمولی و یک ماشین حساب مهندسی است. در ماشین حساب مهندسی انواع محاسبات پیچیده و سخت را میتوانید انجام دهید. در این برنامه میتوانید هم‌زمان چند کار و محاسبه با هم انجام دهید. این برنامه تمام چیزهایی که یک برنامه ماشین حساب باید داشته باشد را دارد.

این برنامه را این هفته نصب و کارهای خود را آسان کنید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید امتحان کنید (دومین هفته اردیبهشت)

 

نظر شما درباره برنامه های معرفی شده چیست؟ آیا تجربه استفاده از این برنامه ها یا نسخه مشابه آنها را داشته اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی