5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته اردی‌بهشت)

 

آخرین هفته اردیبهشت برابر با اولین روزهای ماه مبارک رمضان است. این هفته قصد داریم برنامه های اندرویدی را برای شما معرفی کنیم که در این ماه مبارک برای شما سودمند باشند. این هفته شما را با اپلیکیشن های اسلامی و قرآنی آشنا میکنیم. همچنین اپلیکیشن های اندرویدی را به شما معرفی میکنیم که در عین سرگرم کردن شما بسیار سودمند نیز باشد.

 

Sleep Cycle alarm clock

سلامتی
اولین اپلیکیشن لیست این هفته، برنامه ای است که به شما کمک میکند به موقع و با بهترین شکل ممکن از خواب بیدار شوید. این برنامه علاوه بر اینکه بهترین برنامه آلارم برای سیستم عامل اندروید است، بهترین برنامه برای بررسی خواب شما نیز میباشد. از زمانی که به خواب میروید و خواب شما عمیق میشود و تا زمانی که بیدار میشوید، این برنامه تمام سیکل خواب شما را بررسی و ذخیره میکند. این برنامه دارای صداهای دلنشین و ملایم برای بیدار کردن شما است. برنامه Sleep Cycle alarm clock دارای رایط کاربری جذاب و کار با آن بسیار ساده است. زمان به تعویق انداختن زنگ (برای چرت زدن) تنها با تکان دادن گوشی امکان پذیر است. این برامه بهترین برنامه آلارم برای بیدار شدن در مواقع سحری (و البته دیگر روزهای عادی) است. Sleep Cycle alarm clock رتبه ۴٫۴ را در گوگل پلی کسب کرده و نظر کاربران درباره آن مثبت بوده است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته اردی‌بهشت)

 

 

طاقچه Taghche

کتاب و منابع
طاقچه یک اپلیکیشن ایرانی حاوی کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی است. این برنامه در نوع خود بسیار جذاب و عالی است. با این برنامه میتوانید کتاب های مختلف را در هر زمان و هر مکانی بخوانید. مزیت مهمی که در این برنامه وجود دارد آن است که میتوانید روزانه تمام روزنامه ها را بخوانید. تمام روزنامه ها به صورت روزانه در این برنامه به صورت الکترونیکی قرار میگیرد و شما به راحتی میتوانید از تمام اخبار بدون خرید روزنامه های بسیار، باخبر شوید. این هفته با دانلود و استفاده از این اپلیکیشن کتاب خواندن را به یک عادت زیبا تبدیل کنید. نظر کاربران درباره این اپلیکیشن ایرانی بسیار مثبت بوده است. این برنامه به تازگی آپدیت شده و دارای امکانات بیشتر و جذابتری شده است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته اردی‌بهشت)

 

 

Kawaii Easy Drawing : How to draw Step by Step

سبک زندگی
اگر به نقاشی کشیدن علاقه مند هستید اما نمیدانید برای یادگیری باید از کجا شروع کنید، این برنامه برای شما است! برنامه Kawaii Easy Drawing به صورت قدم به قدم به شما نشان میدهد که چطور نقاشی بکشید. شابد در ابتدا بسیار ساده و ابندایی باشد اما تمرین خوبی برای افراد مبتدی در این رشته است. اگر وقت این کار را داشته باشید که تمرین کنید، همین برنامه برای یادگیری اولیه شما از نقاشی کافی است و نیازی به رفتن به کلاس هاس نقاشی هم نخواهید داشت. مانند کودکان نقاشی بکشید و با ترکیب رنگ ها آشنا شوید. این برنامه در گوگل پلی رتبه ۴٫۵ را کسب کرده است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته اردی‌بهشت)

 

 

Rosetta Stone: Learn to Speak & Read New Languages

آموزشی
این هفته با این برنامه شروع به یادگیری یک زبان جدید کنید! این اپلیکیشن ۲۴ زبان برای یادگیری دارد. با این برنامه میتوانید قدم به قدم از کلمه های آسان و گرامر شروع به یادگیری زبان مورد نظر خود کنید و سپس به گرامرها و کلمه های سخت برسید و کامل تمام نکات ریز و درشت آن زبان را یاد بگیرید. این برنامه رابط کاربری جذابی دارد و کار با آن آسان است. این برنامه بیش از ۵ میلیون بار در سراسر جهان دانلود و رتبه آن در گوگل ۴٫۵ است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (آخرین هفته اردی‌بهشت)

 

 

اپلیکیشن های مذهبی

 

اپلیکیشن های مذهبی زیادی وجود دارد اما از بین آنها برای شما چند برنامه که از بهترین ها بوده‌اند را معرفی میکنیم. نرم افزار قرآن صوتی برای جزءخوانی، نرم افزار جامع قرآن کریم برای روخوانی، نرم افزار پخش اذان و ادعیه مخصوص ماه رمضان و … در این قسمت از اپلیکیشن های این هفته قرار میگیرد. در زیر لینک دانلود تمام برنامه ها وجود دارد. میتوانید آنها را دانلود و استفاده کنید.

 

 

برای برنامه ها و اطلاعات بیشتر درباره برنامه ها و اپلیکیشن های مذهبی به لینک زیر مراجعه فرمایید:

معرفی اپلیکیشن های مذهبی مخصوص ماه مبارک رمضان

 

نظر شما درباره برنامه های پیشنهادی این هفته چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی