5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

این هفته بهتر است از کلیشه ها فاصله بگیرید، ریسک کنید و اجازه دهید که اپلیکیشنهای دیگر شما را غافلگیر کنند. با جستجوی زیاد در گوگل پلی اپلیکیشنهایی را پیدا کردیم که میتواند در زندگی شما بسیار کاربردی باشد. شاید شبیه به این اپلیکیشنها را قبلا یا حالا امتحان و استفاده کرده باشید. اما در همان زمینه ها اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که بسیار جذاب و کاربردی هستند که کار با آنها نیز راحت است. در این مقاله میخواهیم از این دست اپلیکیشنها به شا معرفی کنیم.

 

Cheetah Keyboard

شخصی

کیبوردی که بر روی گوشی های ما وجود دارد با وجود سادگی، همیشه بهترین نیست و امکانات کمی دارد. اما میتوان آن را تغییر داد.

اگر از کیبورد گوشی خود خسته شده اید و نیاز به تغییرات دارید، بهتر است این کیبورد را نصب کنید تا از امکانات جدیدی که برای شما فراهم آورده استفاده کنید.

در این کیبورد علاوه بر تمام امکانات کیبوردهای قبلی، امکان استفاده از ایموجی های جدید و جذاب و امکان استفاده از گیف های بامزه و کاربردی نیز وجود دارد که استفاده از آن سرگرمی جالبی است و پیام دادن را برای شما به یک تفریح تبدیل میکند. به علاوه دارای پوسته یا تِم های مختلفی هم هست که هر زمان که از محیط آن خسته شدید، میتوانید به راحتی آن را تغییر دهید. همچنین فونت های آن نیز قابل تغییر است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

Vizmato Video Editor

ویدئو پلیر

این یک برنامه برای ویرایش ویدئوهای شما است. البته این برنامه برای افرادی که در این حوزه حرفه ای نیستند و بسیار مبتدی هستند، طراحی شده است. به همین دلیل کار با آن راحت است ولی امکانات فوق العاده ای برای ویرایش عکس و گذاشتن افکتهای جذاب بر روی ویدئو دارد.

این برنامه همانطور که انتظار دارید، دارای ابزارهای افکت، ابزارهای ادیت و قطع کردن تکه های ناخواسته ویدئو است. علاوه بر ان دارای تعداد مختلفی فیلتر است. با این برنامه میتوانید گیف درست کنید و بر روی ویدئوها موزیک دلخواه خود را قرار دهید. به همین ترتیب این برنامه دارای افکتهای شنیداری نیز هست. با این برنامه میتوانید ویدئوهای خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

Mobisystems File Commander

کسب و کار

با اینکه تقریبا همه از یک مدیریت فایل به نام ES File Explorer File Manager استفاده میکنند، اما مدیریتهای فایل دیگری وجود دارد که کاربردی تر و کار با آن آسان تر است.

اگر چه Mobisystems File Commander برنامه جدیدی نیست، با این اوصاف آنقدر برنامه خوبی است که در لیست این هفته ما جای گرفته است.

در وحله اول این برنامه در Android 8.0 Oreo نیز قابل استفاده است. این برنامه به شما اجازه میدهد که آزادانه عکسها، ویدئوها، فیالهای داکیومنتی و … را در گوشی خود مدیریت کرده و آنها را ویرایش و مرتب کنید. این فایل منجیر با گوگل درایو، دراپ باکس و … نیز سازگار است.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

همه ما حسابهای بی شماری در شبکه های اجتماعی و سایتهای مختلف داریم : گوگل، فیسبوک، اینستاگرام، لینکدین و …

حفظ کردن تمام رمزهای عبور و اطلاعات ورودِ این حسابها تقریبا غیر ممکن است. (بهتر آن است که برای تمام برنامه ها از یک رمز عبور استفاده نکنید!!!)

برنامه‌ی رایگان LastPass این مشکل را برای شما رفع کرده است. این برننامه به صورت امن تمام اطلاعات ورود شما به برنامه هایی که میخواهید را ذخیره میکند.

این برنامه همچنین برای شما (در صورت درخواست) رمزهایی امن تولید میکند تا بتوانید از آن برای اپ های مختلف استفاده کنید.

شما میتوانید یادداشتهای محرمانه خود را در این برنامه به صورت امن نگه دارید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

اگر به دنبال برنامه ای هستید که هم سرگرم شوید و هم چیزی یاد بگیرید، برنامه پیانو را نصب کنید.

در این برنامه آهنگها به صورت روزانه آپدیت میشوند پس هر روز میتوانید آهنگی جدید را برای نواختن امتحان کنید. زمانی که آهنگی را یاد میگیرید، پیشرفت و روند یادگیری شما را به خودتان نشان میدهد.

این برنامه برای کودکان نیز مناسب است چون باعث میشود هم چیزی یاد بگیرند و هم سرگرم شوند.

با این برنامه میتوانید با دوستانتان رقابت کنید و آنها را به چالش بکشید.

5 اپلیکیشنی که این هفته باید آنها را امتحان کنید (هفته سوم اسفند)

 

 

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

استفاده از متن مقاله فقط با ذکر منبع اندرويد سيتی بلامانع است
آموزشکده اندرويد سيتی